vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

08.07.2017   řeka Otava, Ostrov na Podskalí
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha120.51 0 120.28 0 120.28 26
2.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.133.84 2 137.70 8 135.8415.56/12,918
3.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor138.71 0 137.72 0 137.7217.44/14,514
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV137.79 0 141.47 2 137.7917.51/14,610
5.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.139.41 0 143.09 2 139.4119.13/15,99
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor140.21 2 139.53 0 139.5319.25/16,08
7.1/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn143.36 4 146.69 0 146.6926.41/22,07
8.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov148.84 2 148.86 2 150.8430.56/25,46
9.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB154.75 0 167.71 2 154.7534.47/28,75
10.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.154.08 2 4.00 999 156.0835.80/29,84
11.3/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha166.75 6 155.74 6 161.7441.46/34,53
12.4/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy157.14 8 153.72 10 163.7243.44/36,12
13.5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor195.57 2 172.51 0 172.5152.23/43,41
14.4/ZMERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha189.55 2 183.42 6 189.4269.14/57,50
15.1/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB202.67 8 211.44 2 210.6790.39/75,10
  KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB102.97 0 102.74 0 102.74 130
2.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha111.61 0 110.38 2 111.618.87/8,6122
3.2/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn113.71 0 114.32 0 113.7110.97/10,7114
4.3/VMCHOD David 1982 2 Blovice117.32 2 114.50 0 114.5011.76/11,4110
5.4/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.115.36 2 115.33 0 115.3312.59/12,3106
6.1/DSHENRIE Alden 2000 USA121.03 2 119.06 0 119.0616.32/15,90
7.5/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor119.47 0 118.40 2 119.4716.73/16,3102
8.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB119.58 2 120.31 0 120.3117.57/17,198
9. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB124.13 0 122.35 0 122.3519.61/19,194
10.6/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn122.79 0 126.01 0 122.7920.05/19,590
11.7/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV125.53 2 123.01 0 123.0120.27/19,786
12. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor125.28 2 123.11 0 123.1120.37/19,882
13. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy123.72 0 125.30 2 123.7220.98/20,478
14.2/U23JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha122.36 2 125.74 2 124.3621.62/21,074
15.8/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK126.26 2 124.91 0 124.9122.17/21,670
16.9/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek128.42 2 125.33 0 125.3322.59/22,066
17.10/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus125.66 0 125.83 0 125.6622.92/22,362
18.3/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor124.17 2 124.82 4 126.1723.43/22,858
19.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB127.52 0 127.63 0 127.5224.78/24,154
20.11/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn128.45 0 129.17 0 128.4525.71/25,050
21.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice134.25 4 128.51 0 128.5125.77/25,146
22.2/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor130.08 0 138.96 4 130.0827.34/26,642
23.4/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor129.88 2 130.48 0 130.4827.74/27,038
24.3/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov131.44 0 133.33 2 131.4428.70/27,934
25.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor133.39 6 132.00 0 132.0029.26/28,530
26. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor132.93 2 132.68 0 132.6829.94/29,126
27.4/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB131.05 2 133.53 2 133.0530.31/29,522
28.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov140.20 0 133.44 0 133.4430.70/29,918
29. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník133.46 0 133.09 2 133.4630.72/29,914
30.5/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.130.65 4 133.45 2 134.6531.91/31,113
31.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor137.79 0 135.20 0 135.2032.46/31,612
32.12/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB136.23 0 135.60 0 135.6032.86/32,011
33.4/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB134.78 2 137.52 0 136.7834.04/33,110
34.6/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn136.92 0 143.76 0 136.9234.18/33,39
35.7/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn137.43 0 141.71 6 137.4334.69/33,88
36. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB142.90 0 151.25 2 142.9040.16/39,17
37.13/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor145.54 0 143.10 0 143.1040.36/39,36
38.2/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov155.06 0 147.44 0 147.4444.70/43,55
39.8/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha147.84 2 151.98 2 149.8447.10/45,84
40.9/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB147.92 4 149.13 4 151.9249.18/47,93
41.5/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy153.38 0 158.25 2 153.3850.64/49,32
42.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor156.24 0 153.98 0 153.9851.24/49,91
43.2/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha158.87 52 150.93 8 158.9356.19/54,70
44.10/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha164.86 50 164.91 0 164.9162.17/60,50
45.1/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice191.62 2 190.52 4 193.6290.88/88,50
46.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV245.04 4 240.66 2 242.66139.92/136,20
  VRÁNEK Jan 2004 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
137.38 6 138.52 0 138.52 43
2. NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
134.93 4 135.21 6 138.930.41/0,339
3. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.05 0 142.10 2 141.052.53/1,835
4.1/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
139.83 2 143.84 2 141.833.31/2,431
5. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
144.81 6 140.19 6 146.197.67/5,527
6.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch
REZEK Tomáš
2002
2001
2 SKVS ČB
SKVS ČB
149.68 8 139.79 8 147.799.27/6,723
7.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
146.21 4 149.80 4 150.2111.69/8,419
8.1/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
145.62 6 152.97 6 151.6213.10/9,515
9.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
153.81 4 157.34 8 157.8119.29/13,911
10.3/ZSKUNEŠ Daniel
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
161.80 4 161.94 0 161.9423.42/16,97
11.1/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
161.30 8 160.42 2 162.4223.90/17,36
12.4/ZSBÍZEK Marek
KUDRNA Josef
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
160.90 14 157.15 6 163.1524.63/17,85
13.1/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
165.73 0 168.05 4 165.7327.21/19,64
14.5/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
165.14 6 163.40 6 169.4030.88/22,33
15.6/ZSKOMÁREK Jakub
PÍPAL Zbyněk
2005
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
170.78 66 165.92 4 169.9231.40/22,72
16.7/ZSGALUŠKA Zdeněk
ŠVEJD Jan
2004
2004
Sušice
Sušice
199.12 22 175.69 10 185.6947.17/34,11
17.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
177.66 12 186.47 0 186.4747.95/34,60
18.1/DSMANOVÁ Štěpánka
BAUEROVÁ Markéta
1999
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
190.29 4 183.67 8 191.6753.15/38,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. COLLIN Georgina 1997 AUS116.60 6 114.56 0 114.56 0
2.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor116.52 0 117.29 4 116.521.96/1,782
3.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand121.67 4 118.75 0 118.754.19/3,778
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV122.89 0 120.22 0 120.225.66/4,974
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha123.55 2 120.90 0 120.906.34/5,570
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor122.74 0 119.22 2 121.226.66/5,866
7.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice123.33 2 122.57 0 122.578.01/7,062
8.2/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK125.98 0 123.48 0 123.488.92/7,858
9.3/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky127.24 0 122.91 2 124.9110.35/9,054
10.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.125.38 6 126.08 0 126.0811.52/10,150
11.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice126.56 0 128.46 2 126.5612.00/10,546
12.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3+ Sušice126.78 8 124.99 2 126.9912.43/10,942
13.2/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak126.05 2 128.75 2 128.0513.49/11,838
14.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB129.73 4 128.99 0 128.9914.43/12,634
15.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav132.12 2 129.25 0 129.2514.69/12,830
16.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.130.57 0 128.03 2 130.0315.47/13,529
17.1/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand129.29 2 148.96 0 131.2916.73/14,628
18. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB133.98 4 131.44 0 131.4416.88/14,727
19.4/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav130.34 8 127.95 4 131.9517.39/15,226
20.5/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy4.00 999 132.48 4 136.4821.92/19,125
21.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice140.33 0 137.29 0 137.2922.73/19,824
22.6/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB149.37 50 133.80 4 137.8023.24/20,323
23.4/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.132.08 6 133.74 6 138.0823.52/20,522
24.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.4.00 999 136.65 2 138.6524.09/21,021
25.5/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn155.25 0 134.75 4 138.7524.19/21,120
26.7/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice137.19 4 142.64 2 141.1926.63/23,219
27.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha139.80 2 142.36 0 141.8027.24/23,818
28.2/U23CUBROVÁ Markéta 1997 3+ ČSAD Plz144.85 2 139.90 2 141.9027.34/23,917
29.3/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus142.08 0 150.79 0 142.0827.52/24,016
30.8/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav144.61 8 140.29 2 142.2927.73/24,215
31.3/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník150.67 4 144.22 0 144.2229.66/25,914
32.5/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor141.28 6 140.26 4 144.2629.70/25,913
33.9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor162.83 52 146.01 0 146.0131.45/27,512
34.1/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy145.86 8 144.99 2 146.9932.43/28,30
35.2/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB152.54 4 147.41 0 147.4132.85/28,70
36.3/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn147.76 4 145.62 2 147.6233.06/28,90
37.6/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha153.47 4 146.39 2 148.3933.83/29,511
38.4/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB154.85 6 149.15 2 151.1536.59/31,90
39.4/U23HAJDUCHOVÁ Adéla 1996 KVSPísek159.55 12 147.44 4 151.4436.88/32,210
40.10/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz148.99 8 151.72 0 151.7237.16/32,49
41.2/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.152.53 0 150.85 8 152.5337.97/33,18
42.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy155.26 54 153.82 2 155.8241.26/36,07
43.11/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz154.05 4 170.84 2 158.0543.49/38,06
44. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň151.64 8 155.49 6 159.6445.08/39,45
45.5/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice158.10 2 151.72 52 160.1045.54/39,80
46.12/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha153.88 8 152.28 8 160.2845.72/39,94
47.8/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor170.88 60 158.55 2 160.5545.99/40,13
48.9/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice156.37 14 161.90 2 163.9049.34/43,12
49.10/ZMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy162.11 108 165.79 2 167.7953.23/46,51
50.11/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha174.34 2 165.38 4 169.3854.82/47,90
51.6/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor177.68 206 177.47 6 183.4768.91/60,20
52.13/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 3 VS Tábor175.77 66 178.52 10 188.5273.96/64,60
53.12/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha170.45 110 186.86 8 194.8680.30/70,10
54.7/PZKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak194.86 10 195.90 10 204.8690.30/78,80
55.8/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy202.06 4 217.71 4 206.0691.50/79,90
56.9/PZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy202.08 68 188.09 22 210.0995.53/83,40
57.10/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy223.56 64 186.73 60 246.73132.17/115,40
58.14/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor4.00 999 227.18 54 281.18166.62/145,40
  HONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz102.26 0 102.65 0 102.26 210
2.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha101.98 2 102.98 0 102.980.72/0,7206
3.2/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha101.44 4 101.92 2 103.921.66/1,6202
4.1/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice105.82 0 106.25 0 105.823.56/3,5198
5. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice106.73 2 105.99 0 105.993.73/3,6194
6.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz107.18 0 110.24 0 107.184.92/4,8190
7. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice111.46 2 109.70 2 111.709.44/9,2186
8. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice110.19 2 111.29 50 112.199.93/9,7182
9.2/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB124.42 54 110.33 2 112.3310.07/9,8178
10.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice112.23 2 113.25 0 113.2510.99/10,7174
11.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz114.38 0 113.39 0 113.3911.13/10,9170
11.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec113.39 0 112.97 2 113.3911.13/10,9166
13.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB113.72 0 114.02 2 113.7211.46/11,2162
14.3/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor115.09 0 117.16 4 115.0912.83/12,5158
15.3/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz117.25 6 114.16 2 116.1613.90/13,6154
16.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz116.25 0 119.36 6 116.2513.99/13,7150
17.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand114.52 2 121.19 0 116.5214.26/13,9146
18.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice116.55 0 120.26 4 116.5514.29/14,0142
19.1/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB113.18 4 114.29 6 117.1814.92/14,6138
20.2/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB117.26 0 116.74 4 117.2615.00/14,7134
21.4/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice121.25 2 118.51 0 118.5116.25/15,9130
22.4/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky114.80 4 120.83 4 118.8016.54/16,2126
23.2/U23JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha119.17 0 120.08 0 119.1716.91/16,5122
24.5/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.120.04 0 121.16 0 120.0417.78/17,4118
25.3/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB120.62 8 120.25 0 120.2517.99/17,6114
26.4/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor118.37 2 121.21 2 120.3718.11/17,7110
27.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice120.78 0 121.69 0 120.7818.52/18,1106
28.5/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice121.08 2 121.06 0 121.0618.80/18,4102
29.6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky120.68 2 119.41 2 121.4119.15/18,798
30.3/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand121.26 54 119.93 2 121.9319.67/19,294
31.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.122.78 4 123.36 0 123.3621.10/20,690
32.7/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice127.53 4 121.43 2 123.4321.17/20,786
33.2/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand123.46 0 128.41 6 123.4621.20/20,782
34.3/U23STEFAN Tomáš 1995 Boh.Pha124.36 0 121.58 2 123.5821.32/20,878
34.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice123.58 0 125.71 50 123.5821.32/20,874
36.5/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec127.86 4 123.91 0 123.9121.65/21,270
37.8/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.123.24 2 122.64 2 124.6422.38/21,969
38.9/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB120.78 6 123.53 2 125.5323.27/22,868
39.6/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.121.79 4 129.51 6 125.7923.53/23,067
40.7/VMBENEŠ Petr 1975 3+ Heletag126.66 0 125.60 4 126.6624.40/23,966
41.8/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň123.14 4 129.04 2 127.1424.88/24,365
42.9/VMHORÁK David 1976 2 Heletag125.80 2 127.39 0 127.3925.13/24,664
43.3/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand127.64 2 127.43 0 127.4325.17/24,663
44.6/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.128.15 0 149.58 8 128.1525.89/25,362
45.10/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy125.03 4 127.18 2 129.0326.77/26,261
46.10/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily126.88 12 125.75 4 129.7527.49/26,960
47.11/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice130.56 0 130.76 0 130.5628.30/27,759
48.12/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak127.38 4 123.82 8 131.3829.12/28,558
49.4/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor132.61 0 136.05 0 132.6130.35/29,757
50. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV132.05 2 128.89 4 132.8930.63/30,056
51.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy132.99 0 137.03 2 132.9930.73/30,155
52.13/ZSTURNER Karel 2004 3+ Blovice127.61 6 132.28 2 133.6131.35/30,754
53.14/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn130.84 4 132.71 2 134.7132.45/31,753
54.7/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.128.82 6 141.29 6 134.8232.56/31,852
55.5/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice132.83 2 136.01 2 134.8332.57/31,951
56.6/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec135.14 0 133.28 4 135.1432.88/32,250
57.3/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz133.23 2 134.56 2 135.2332.97/32,249
58.7/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand135.74 4 136.22 0 136.2233.96/33,248
59.15/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand134.80 56 134.38 2 136.3834.12/33,447
60.4/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.136.59 2 136.58 0 136.5834.32/33,646
61.8/VSAHULA Martin 1968 3+ Benátky137.40 0 134.62 2 136.6234.36/33,645
62.8/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky131.15 8 132.69 4 136.6934.43/33,744
63.16/ZSWENDL Samuel 2003 Horš.Týn135.13 2 143.31 2 137.1334.87/34,143
64.1/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor147.33 54 135.40 2 137.4035.14/34,40
65.17/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha137.51 0 144.64 2 137.5135.25/34,542
66.18/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice140.79 4 133.65 4 137.6535.39/34,641
67.2/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice142.52 6 138.45 0 138.4536.19/35,40
68.19/ZSKUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand134.87 60 136.58 2 138.5836.32/35,540
69.11/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak144.25 6 138.68 0 138.6836.42/35,639
70.5/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha136.75 2 138.88 4 138.7536.49/35,738
71.8/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha136.77 2 138.16 52 138.7736.51/35,737
72.3/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz129.92 54 130.96 8 138.9636.70/35,90
73.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek142.09 4 139.50 0 139.5037.24/36,436
74.6/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor143.19 2 139.76 0 139.7637.50/36,735
75.4/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz151.59 60 138.18 2 140.1837.92/37,10
76.10/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB137.17 4 136.53 8 141.1738.91/38,134
77.11/VPRINC Rudolf 1970 3 Ot.Strak141.94 2 141.24 0 141.2438.98/38,133
78.9/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov147.57 52 141.73 0 141.7339.47/38,632
79.10/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB138.14 4 145.00 2 142.1439.88/39,031
80.7/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec142.18 0 142.72 0 142.1839.92/39,030
81.12/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky141.90 2 140.46 2 142.4640.20/39,329
82.11/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor138.29 54 142.54 0 142.5440.28/39,428
83.12/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov138.66 4 142.31 2 142.6640.40/39,527
83.4/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.143.80 4 132.66 10 142.6640.40/39,526
85.20/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB136.88 8 134.96 8 142.9640.70/39,825
86.8/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3+ Ot.Strak139.64 4 139.06 8 143.6441.38/40,524
87.12/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor144.07 0 151.86 0 144.0741.81/40,923
88. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV140.44 4 150.20 2 144.4442.18/41,222
89.21/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice140.74 4 145.72 0 144.7442.48/41,521
90.13/ZMNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB153.00 4 140.85 4 144.8542.59/41,620
91.5/DSMAREK Lukáš 2000 Ot.Strak148.35 10 142.64 4 146.6444.38/43,419
92.9/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.142.76 4 147.79 2 146.7644.50/43,518
93.9/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.147.05 0 149.55 0 147.0544.79/43,817
94.22/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand158.88 10 141.88 6 147.8845.62/44,616
95.5/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK146.58 4 146.50 2 148.5046.24/45,20
96.14/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy141.02 8 153.82 10 149.0246.76/45,715
97.6/PZŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.162.26 2 145.72 4 149.7247.46/46,40
98.15/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav168.98 6 148.61 2 150.6148.35/47,314
99.13/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor184.37 6 147.46 4 151.4649.20/48,113
100.14/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice148.86 6 150.17 2 152.1749.91/48,812
101.15/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor151.80 15 148.47 4 152.4750.21/49,111
102.7/PZŠKOP Jan 2007 Ot.Strak153.10 6 148.71 4 152.7150.45/49,30
103.10/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz146.75 6 149.51 4 152.7550.49/49,410
104.16/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice165.52 10 154.15 4 158.1555.89/54,79
105.17/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav152.58 58 156.18 2 158.1855.92/54,78
106.18/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.151.89 8 156.60 2 158.6056.34/55,17
107.8/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.161.92 10 154.66 4 158.6656.40/55,20
108.19/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec4.00 999 150.95 8 158.9556.69/55,46
109.20/ZMSAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha159.25 2 171.88 6 161.2558.99/57,75
110.21/ZMŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak150.91 56 149.67 12 161.6759.41/58,14
111.11/VSKURTZ Dave 1932 USA161.14 2 167.39 0 163.1460.88/59,50
112.9/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec176.36 12 161.20 2 163.2060.94/59,60
113.22/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.156.45 8 159.25 10 164.4562.19/60,83
114.10/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz158.55 8 162.54 2 164.5462.28/60,90
115.23/ZMŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice158.58 10 169.62 8 168.5866.32/64,92
116.11/PZGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz167.66 54 168.89 0 168.8966.63/65,20
117.12/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice165.53 50 166.08 4 170.0867.82/66,30
118.13/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV174.86 6 169.58 4 173.5871.32/69,70
119.23/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand177.07 0 136.12 50 177.0774.81/73,21
120.14/PZŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice182.26 8 169.00 12 181.0078.74/77,00
121.15/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha208.01 110 169.45 12 181.4579.19/77,40
122.24/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice135.21 52 135.81 52 187.2184.95/83,10
123.24/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy181.32 112 179.97 12 191.9789.71/87,70
124.16/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor192.67 16 185.22 14 199.2296.96/94,80
125.17/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha193.97 12 193.06 8 201.0698.80/96,60
126.25/ZMNOVÁK Václav 2005 VS Tábor153.29 68 153.31 68 221.29119.03/116,40
127.26/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha167.68 60 168.43 58 226.43124.17/121,40
128.27/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha175.40 58 180.50 54 233.40131.14/128,20
129.18/PZKAREŠ Samuel 2009 Roudnice228.96 216 188.53 62 250.53148.27/145,00
130.25/ZSŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor159.40 206 168.21 108 276.21173.95/170,10
131.26/ZSŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor198.17 266 173.14 112 285.14182.88/178,80
132.27/ZSVOLF Matěj 2003 VS Tábor206.90 210 186.89 114 300.89198.63/194,20
  DO Tony 2008 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAJMA Lukáš 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUDÁK David 2003 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MANAS Adam 2004 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GROSSMANNOVÁ Zdenka
ZAPLETAL Vojtěch
1965
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
133.56 0 4.00 999 133.56 22
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka
WEBER Oldřich
1989
1987
1 VS Tábor
SKVS ČB
138.86 0 142.54 4 138.865.30/4,014
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
148.47 2 151.51 2 150.4716.91/12,76
4.1/ZSŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
147.61 8 150.45 2 152.4518.89/14,12
5. HOJDOVÁ Markéta
HOJDA Ladislav
2007
1973
Horš.Týn
Horš.Týn
161.62 2 159.13 0 159.1325.57/19,10
6. HOJDOVÁ Eliška
KVAPIL Martin
2005
1976
Horš.Týn
Sláv.KV
157.77 2 156.64 4 159.7726.21/19,61
7.2/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie
ŠEDIVÝ Jan
2008
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
166.17 58 167.88 8 175.8842.32/31,70
8.3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
203.68 16 194.38 10 204.3870.82/53,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3