vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace na MEJ v Banja Luce, BIH a event. PMSJ Wausau, USA 2011

započítávány jsou tyto závody:
A - 2.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu, 24.04.2011
B - 5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja, 14.05.2011
C - 6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja, 15.05.2011
D - 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy, 04.06.2011
E - 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy, 05.06.2011

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 1994-1997
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Cepek Marek, 1994SK VS Č. Budějovice1 / 91 / 91 / 91 / 92 / 727
2. Mrůzek Jakub, 1995KK Opava7 / 27 / 22 / 75 / 41 / 920
3. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha3 / 63 / 65 / 44 / 53 / 618
Pexa Jakub, 1994Univerzitní sportovní klub Praha4 / 52 / 77 / 23 / 64 / 518
5. Vlčnovský Vilém, 1994SK VS Č. Budějovice-5 / 43 / 62 / 75 / 417
6. Svoboda Adam, 1994Univerzitní sportovní klub Praha2 / 74 / 5-7 / 27 / 214
7. Pospíchal Radek, 1994TJ DNT VS Kadaň5 / 48 / 16 / 36 / 36 / 310
8. Zátopek Vladimír, 1995TJ Valašské Meziříčí6 / 3-4 / 5--8
9. Matula Roman, 1996TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 16 / 38 / 18 / 18 / 15

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Matulková Jana, 1996Vodácký oddíl Horšovský Týn-1 / 9-1 / 92 / 725
2. Foltysová Sabina, 1996KK Opava---2 / 71 / 916
3. Košárková Barbora, 1996KK Opava---3 / 63 / 612

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Rohan Lukáš, 1995
Svoboda Adam, 1994
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 91 / 91 / 91 / 96 / 327
2. Pospíchal Radek, 1994
Cepek Marek, 1994
TJ DNT VS Kadaň
SK VS Č. Budějovice
3 / 62 / 7-4 / 51 / 922
3. Raška Jan, 1995
Šiman Matěj, 1995
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 73 / 62 / 72 / 72 / 721
4. Jelínek Šimon, 1994
Smolka Ondřej, 1994
Bohemians Praha
Bohemians Praha
4 / 56 / 33 / 63 / 63 / 618
5. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
-4 / 54 / 57 / 25 / 414
6. Franek Jakub, 1995
Kristek Václav, 1996
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
-7 / 26 / 35 / 44 / 512
7. Zvolánek Jan, 1995
Pechlát Hynek, 1995
TJ Jiskra Bechyně
Klub vodních sportů Sušice z.s.
-5 / 45 / 4--8
8. Peterka Adam, 1996
Pechlát Hynek, 1995
KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
---6 / 37 / 25
9. Šrůma Radek, 1995
Choutka Jan, 1995
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
---8 / 18 / 12

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Binčík Petr, 1994KK Opava1 / 92 / 71 / 91 / 94 / 527
2. Hošek Ondřej, 1995Kanoe Klub Spoj Brno5 / 41 / 92 / 72 / 71 / 925
3. Bahenský Matouš, 1994KK Opava-3 / 64 / 54 / 52 / 718
Petříček Vojtěch, 1994TJ Loko Žatec-4 / 53 / 63 / 63 / 618
5. Urban Tomáš, 1994KK Opava2 / 78 / 15 / 47 / 25 / 415
6. Šedivý Jakub, 1994SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.3 / 65 / 47 / 26 / 38 / 113
7. Pechlát Hynek, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.4 / 57 / 28 / 1-6 / 310
Vašina Jiří, 1994Mittal Ostrava6 / 3-6 / 35 / 4-10
9. Smolka Ondřej, 1994Bohemians Praha-6 / 3-8 / 1-4
10. Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky7 / 2----2
Myšák Albert, 1994SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.----7 / 22
12. Šrámek Ondřej, 1994Klub vodních sportů Sušice z.s.8 / 1----1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.-1 / 91 / 91 / 91 / 927
2. Valíková Barbora, 1994KK Opava1 / 92 / 72 / 72 / 72 / 723
3. Foltysová Sabina, 1996KK Opava2 / 73 / 63 / 66 / 33 / 619
4. Mrázková Mária, 1996KK Opava3 / 64 / 5-4 / 56 / 316
Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha4 / 56 / 34 / 53 / 65 / 416
6. Klementová Sylvie, 1994SK VS Č. Budějovice5 / 45 / 47 / 2--10
7. Brožová Tereza, 1996KK Opava---5 / 44 / 59
8. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-7 / 28 / 18 / 17 / 25
9. Matulková Jana, 1996Vodácký oddíl Horšovský Týn-8 / 16 / 3--4
Dvořáková Jitka, 1994SK VS Č. Budějovice--5 / 4--4
11. Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň---7 / 28 / 13
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3