vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu

24.04.2011   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha105.50 0 106.20 0 106.20 75/75
2. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha114.64 2 109.23 0 109.233.03/2,968/75
3. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.111.57 0 111.04 0 111.044.84/4,662/75
4. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.112.19 0 111.32 0 111.325.12/4,857/75
5. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha114.01 0 111.49 0 111.495.29/5,053/75
6. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.116.50 2 113.56 0 113.567.36/6,949/75
7. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.114.46 2 115.01 0 115.018.81/8,346/75
8. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.117.54 8 117.10 0 117.1010.90/10,343/75
9. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha124.92 4 115.96 2 117.9611.76/11,140/75
10. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha114.03 2 119.11 0 119.1112.91/12,237/75
11. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek120.77 0 120.04 0 120.0413.84/13,035/75
12. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha119.88 2 117.07 4 121.0714.87/14,033/68
13. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja127.43 2 125.32 0 125.3219.12/18,031/68
14. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB126.27 0 127.02 0 127.0220.82/19,629/62
15. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha129.64 2 125.67 2 127.6721.47/20,227/62
16. JANČAR David 1974 2 USK Pha125.44 2 124.30 4 128.3022.10/20,825/57
17. BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc121.25 2 127.68 2 129.6823.48/22,123/53
18. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja126.52 8 127.74 2 129.7423.54/22,221/53
19. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.123.30 2 125.76 4 129.7623.56/22,219/49
20. ZDRÁHAL Jan 1985 2 Dukla B.134.79 6 123.06 8 131.0624.86/23,417/49
21. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha136.00 2 129.40 4 133.4027.20/25,615/46
22. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha125.72 4 132.09 6 138.0931.89/30,014/43
23. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň143.30 4 143.83 6 149.8343.63/41,113/40
24. MATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.132.16 4 150.51 6 156.5150.31/47,412/37
25. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.140.40 6 149.80 8 157.8051.60/48,611/35
26. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha121.03 0 124.27 52 176.2770.07/66,010/33
27. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov130.56 10 136.79 50 186.7980.59/75,99/33
28. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava128.86 6 146.89 56 202.8996.69/91,08/31
29. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava127.50 2 160.26 52 212.26106.06/99,97/29
30. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha133.57 4 130.88 206 336.88230.68/217,26/27
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov140.58 8 0.00 999 148.5842.38/39,95/25
32. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy156.65 2 0.00 999 158.6552.45/49,44/23
33. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.119.89 52 0.00 999 171.8965.69/61,93/21
34. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn132.94 52 0.00 999 184.9478.74/74,12/21
35. HERINK Jiří 1990 1 USK Pha131.39 54 0.00 999 185.3979.19/74,61/19
36. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor144.99 52 0.00 999 196.9990.79/85,50/19
37. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB156.15 54 0.00 999 210.15103.95/97,90/17
38. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.171.56 62 0.00 999 233.56127.36/119,90/15
39. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn128.61 106 0.00 999 234.61128.41/120,90/14
40. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy141.12 102 0.00 999 243.12136.92/128,90/13
41. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn149.23 106 0.00 999 255.23149.03/140,30/12
42. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha168.90 154 0.00 999 322.90216.70/204,00/11
  TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc0.00 999 0.00 0 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.116.53 6 118.48 0 118.48 75/75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha113.82 2 117.79 4 121.793.31/2,868/75
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha126.07 2 120.27 2 122.273.79/3,262/75
4. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha121.85 0 121.46 2 123.464.98/4,257/75
5. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava132.52 2 126.61 0 126.618.13/6,953/75
6. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.127.36 6 128.69 0 128.6910.21/8,649/75
7. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava141.76 4 132.39 6 138.3919.91/16,846/75
8. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha136.74 2 136.56 2 138.5620.08/16,943/68
9. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha130.66 4 140.78 4 144.7826.30/22,240/68
10. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava145.42 4 142.42 6 148.4229.94/25,337/68
11. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec135.85 52 146.91 4 150.9132.43/27,435/62
12. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice141.37 152 148.56 6 154.5636.08/30,533/57
13. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn159.28 210 151.03 12 163.0344.55/37,631/53
14. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.120.85 6 125.35 58 183.3564.87/54,829/49
15. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy137.14 58 132.26 52 184.2665.78/55,527/49
16. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB151.78 102 134.13 52 186.1367.65/57,125/46
17. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha155.19 104 135.77 58 193.7775.29/63,523/46
18. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB164.25 6 151.67 58 209.6791.19/77,021/43
19. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice144.03 150 0.00 999 999.00 19/40
  BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava0.00 999 0.00 0 DNS 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
122.43 2 117.37 0 117.37 60/60
2. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
114.66 4 113.78 4 117.780.41/0,353/60
3. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
118.73 0 117.94 0 117.940.57/0,547/60
4. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
115.75 0 118.49 0 118.491.12/1,042/60
5. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
119.40 4 117.86 2 119.862.49/2,138/60
6. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
118.67 0 118.67 2 120.673.30/2,834/60
7. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
115.71 0 114.69 6 120.693.32/2,831/60
8. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
130.25 4 125.78 0 125.788.41/7,228/60
9. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
120.33 2 125.65 2 127.6510.28/8,825/60
10. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
131.04 2 129.47 2 131.4714.10/12,022/60
11. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
128.38 0 129.75 2 131.7514.38/12,320/60
12. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
130.80 8 128.18 4 132.1814.81/12,618/53
13. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
133.34 0 135.74 4 139.7422.37/19,116/53
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
146.50 0 138.22 2 140.2222.85/19,514/47
15. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
141.84 2 145.62 6 151.6234.25/29,212/42
16. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
KVSPísek
141.86 6 0.00 999 147.8630.49/26,010/42
17. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
149.25 2 0.00 999 151.2533.88/28,99/38
18. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
150.87 4 0.00 999 154.8737.50/32,08/34
19. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
159.13 160 0.00 999 319.13201.76/171,97/31
  TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SKVS ČB
0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 0 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha107.23 0 101.90 0 101.90 75/75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha106.69 2 103.61 0 103.611.71/1,768/75
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec108.20 2 107.02 0 107.025.12/5,062/75
4. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha109.72 0 105.20 2 107.205.30/5,257/75
5. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.105.38 2 105.49 2 107.495.59/5,553/75
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.113.69 2 105.68 2 107.685.78/5,749/75
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.106.72 4 108.42 0 108.426.52/6,446/75
8. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha104.62 0 103.51 6 109.517.61/7,543/75
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus108.75 0 110.69 0 110.698.79/8,640/75
10. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha116.95 0 111.75 0 111.759.85/9,737/75
11. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.112.81 0 109.91 2 111.9110.01/9,835/68
12. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha117.85 0 113.27 0 113.2711.37/11,233/68
13. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice117.56 2 113.76 0 113.7611.86/11,631/68
14. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy111.57 4 114.02 0 114.0212.12/11,929/62
15. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc113.61 2 112.29 2 114.2912.39/12,227/57
16. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha116.08 0 113.85 2 115.8513.95/13,725/57
17. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.122.32 4 117.21 0 117.2115.31/15,023/57
18. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy114.53 4 115.37 2 117.3715.47/15,221/53
19. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava121.41 0 113.72 4 117.7215.82/15,519/49
20. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.122.24 0 117.82 0 117.8215.92/15,617/46
21. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus116.30 4 117.87 2 119.8717.97/17,615/43
22. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.118.59 6 118.13 2 120.1318.23/17,914/40
23. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava118.76 4 116.62 4 120.6218.72/18,413/37
24. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa117.24 2 118.25 4 122.2520.35/20,012/35
25. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava124.32 2 123.47 0 123.4721.57/21,211/33
26. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice117.64 2 121.67 2 123.6721.77/21,410/31
27. PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice120.22 2 127.39 4 131.3929.49/28,99/29
28. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha106.65 4 107.79 52 159.7957.89/56,88/27
29. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.112.68 2 113.70 50 163.7061.80/60,67/27
30. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod115.68 0 116.10 50 166.1064.20/63,06/25
31. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.117.42 2 122.42 54 176.4274.52/73,15/25
32. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice123.68 0 128.06 50 178.0676.16/74,74/23
33. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno114.17 0 132.47 50 182.4780.57/79,13/21
34. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy122.29 0 137.33 106 243.33141.43/138,82/19
35. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus122.38 0 120.79 156 276.79174.89/171,61/17
36. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha110.33 0 0.00 999 999.00 0/15
37. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz121.15 6 0.00 999 127.1525.25/24,80/15
38. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov125.66 4 0.00 999 129.6627.76/27,20/14
39. VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava122.17 8 0.00 999 130.1728.27/27,70/13
40. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy130.62 2 0.00 999 132.6230.72/30,10/12
41. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice135.42 0 0.00 999 135.4233.52/32,90/11
42. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha133.11 4 0.00 999 137.1135.21/34,60/10
43. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy127.14 10 0.00 999 137.1435.24/34,60/9
44. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha127.18 10 0.00 999 137.1835.28/34,60/8
45. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí133.41 4 0.00 999 137.4135.51/34,80/7
46. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus134.57 6 0.00 999 140.5738.67/37,90/6
47. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc138.52 4 0.00 999 142.5240.62/39,90/5
48. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava139.88 4 0.00 999 143.8841.98/41,20/4
49. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně140.39 4 0.00 999 144.3942.49/41,70/3
50. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB144.20 6 0.00 999 150.2048.30/47,40/2
51. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha107.15 52 0.00 999 159.1557.25/56,20/1
52. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha111.46 50 0.00 999 161.4659.56/58,40/1
53. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha111.03 52 0.00 999 163.0361.13/60,00/1
54. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava113.82 54 0.00 999 167.8265.92/64,70/1
55. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz125.32 52 0.00 999 177.3275.42/74,00/0
56. ŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB134.55 50 0.00 999 184.5582.65/81,10/0
57. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec142.22 56 0.00 999 198.2296.32/94,50/0
58. MAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava142.54 60 0.00 999 202.54100.64/98,80/0
59. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa145.09 104 0.00 999 249.09147.19/144,40/0
60. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha131.98 154 0.00 999 285.98184.08/180,60/0
61. KRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc180.74 106 0.00 999 286.74184.84/181,40/0
62. HRIC Filip 1993 2 Olomouc126.94 160 0.00 999 286.94185.04/181,60/0
63. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa186.76 102 0.00 999 288.76186.86/183,40/0
  KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  LENC Miroslav 1986 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.0.00 999 0.00 0 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha142.66 4 150.19 6 156.19 0/0
  FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS 0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3