vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja

14.05.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha91.85 0 90.65 2 92.65 75
2. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.101.54 0 94.96 0 94.962.31/2,568
3. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha98.43 2 96.03 0 96.033.38/3,662
4. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha95.51 0 94.51 2 96.513.86/4,257
5. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.93.85 2 95.76 2 97.765.11/5,553
6. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.99.74 2 98.07 2 100.077.42/8,049
7. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha96.16 2 97.57 4 101.578.92/9,646
8. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha101.48 0 99.92 2 101.929.27/10,043
9. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn102.43 0 105.44 2 107.4414.79/16,040
10. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha100.47 0 97.37 58 155.3762.72/67,737
11. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.102.71 0 95.94 2 97.945.29/5,735
12. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.102.14 2 103.92 8 104.1411.49/12,433
13. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.102.35 2 113.71 54 104.3511.70/12,631
14. CEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB99.28 254 103.00 2 105.0012.35/13,329
15. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha104.50 4 103.70 2 105.7013.05/14,127
16. BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc105.02 2 107.11 6 107.0214.37/15,525
17. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.108.68 0 105.73 2 107.7315.08/16,323
18. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja112.53 12 103.00 6 109.0016.35/17,621
19. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV110.52 6 107.40 2 109.4016.75/18,119
20. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha108.07 4 106.18 6 112.0719.42/21,017
21. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha110.72 2 109.38 4 112.7220.07/21,715
22. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha110.19 6 109.61 4 113.6120.96/22,614
23. JANČAR David 1974 2 USK Pha113.03 2 119.66 106 115.0322.38/24,213
24. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn108.33 8 112.02 6 116.3323.68/25,612
25. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB120.39 2 112.40 4 116.4023.75/25,611
26. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov134.50 154 115.41 4 119.4126.76/28,910
27. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy130.53 106 117.26 4 121.2628.61/30,99
28. MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.112.07 10 114.66 50 122.0729.42/31,88
29. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy143.33 52 112.80 10 122.8030.15/32,57
30. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava118.40 56 116.64 8 124.6431.99/34,56
31. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava138.34 52 115.13 10 125.1332.48/35,15
32. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov125.24 4 125.57 10 129.2436.59/39,54
33. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň124.32 6 129.65 154 130.3237.67/40,73
34. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha124.82 54 136.03 4 140.0347.38/51,12
35. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha128.02 114 135.57 8 143.5750.92/55,01
36. KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.146.61 2 151.44 4 148.6155.96/60,40
37. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.147.64 12 127.01 60 159.6466.99/72,30
38. LERCH Adam 1998 2 Klášter.161.65 8 175.93 60 169.6577.00/83,10
39. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB112.23 152 107.18 210 264.23171.58/185,20
  HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HERINK Jiří 1990 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja0.00 0 0.00 0 0.00 0
  VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.103.31 0 99.19 4 103.19 75
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha106.33 2 103.27 0 103.270.08/0,168
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha109.15 0 106.29 0 106.293.10/3,062
4. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha103.28 0 104.84 2 106.843.65/3,557
5. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.105.77 8 105.37 2 107.374.18/4,153
6. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha104.23 0 102.19 6 108.195.00/4,849
7. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.106.08 2 109.68 0 109.686.49/6,346
8. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha113.05 0 113.44 4 117.4414.25/13,843
9. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.111.28 0 116.97 2 118.9715.78/15,340
10. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha104.24 0 107.94 52 159.9456.75/55,037
11. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha112.72 2 111.53 2 113.5310.34/10,035
12. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice112.38 2 108.31 60 114.3811.19/10,833
13. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha114.86 0 139.11 0 114.8611.67/11,331
14. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí113.54 2 113.86 4 115.5412.35/12,029
15. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava115.23 2 115.96 6 117.2314.04/13,627
16. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice119.87 2 118.21 2 120.2117.02/16,525
17. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV127.31 4 118.78 2 120.7817.59/17,023
18. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB119.57 2 120.66 158 121.5718.38/17,821
19. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava118.20 4 124.42 4 122.2019.01/18,419
20. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec129.79 50 117.84 6 123.8420.65/20,017
21. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava125.76 2 122.09 2 124.0920.90/20,315
22. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB123.99 2 126.40 12 125.9922.80/22,114
23. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha120.31 58 118.10 8 126.1022.91/22,213
24. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy126.71 2 144.50 56 128.7125.52/24,712
25. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice126.23 4 131.47 4 130.2327.04/26,211
26. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha124.93 6 123.38 10 130.9327.74/26,910
27. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice129.16 6 122.12 254 135.1631.97/31,09
28. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy125.65 14 125.87 58 139.6536.46/35,38
29. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa163.94 110 132.26 8 140.2637.07/35,97
30. MATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn141.94 106 141.25 8 149.2546.06/44,66
31. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2+ SKVS ČB148.05 6 142.29 160 154.0550.86/49,35
32. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy157.85 14 147.76 16 163.7660.57/58,74
33. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn136.56 106 139.35 58 197.3594.16/91,23

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
106.07 0 103.20 0 103.20 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
106.23 2 103.52 0 103.520.32/0,353
3. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
103.43 0 103.26 2 105.262.06/2,047
4. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
109.67 0 105.95 2 107.954.75/4,642
5. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
105.92 0 107.49 4 111.498.29/8,038
6. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
107.58 2 109.29 4 113.2910.09/9,834
7. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
108.48 0 108.92 6 114.9211.72/11,431
8. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
107.61 4 112.40 8 120.4017.20/16,728
9. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
116.31 8 118.93 10 128.9325.73/24,925
10. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
112.76 6 110.80 50 160.8057.60/55,822
11. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
120.90 4 116.70 6 122.7019.50/18,920
12. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
117.29 8 118.88 6 124.8821.68/21,018
13. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
119.89 6 119.82 116 125.8922.69/22,016
14. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
126.63 6 151.75 62 132.6329.43/28,514
15. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
129.94 4 132.56 6 133.9430.74/29,812
16. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
135.45 6 135.97 12 141.4538.25/37,110
17. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
133.50 8 120.55 56 141.5038.30/37,19
18. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
155.67 114 141.61 8 149.6146.41/45,08
19. ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
156.90 6 145.88 306 162.9059.70/57,87
20. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
119.93 52 122.18 50 171.9368.73/66,66
21. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
124.29 54 129.18 114 178.2975.09/72,85
22. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
146.32 60 157.90 110 206.32103.12/99,94
23. FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
158.69 56 153.78 110 214.69111.49/108,03
24. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
195.85 264 142.87 118 260.87157.67/152,82

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha87.73 0 85.61 0 85.61 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.90.14 0 87.07 0 87.071.46/1,768
3. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha88.42 0 87.15 0 87.151.54/1,862
4. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha86.63 0 89.90 0 89.904.29/5,057
5. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.93.72 0 88.13 4 92.136.52/7,653
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec91.28 0 92.55 0 92.556.94/8,149
7. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha90.24 0 91.80 4 95.8010.19/11,946
8. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.80 0 87.87 8 95.8710.26/12,043
9. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha89.80 0 89.98 6 95.9810.37/12,140
10. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.89.38 0 92.61 102 194.61109.00/127,337
11. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha92.09 2 92.00 4 94.098.48/9,935
12. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus92.44 2 94.48 50 94.448.83/10,333
13. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha93.54 2 96.92 6 95.549.93/11,631
14. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha92.77 4 94.07 2 96.0710.46/12,229
15. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno102.15 0 96.38 0 96.3810.77/12,627
16. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.94.40 2 92.53 4 96.4010.79/12,625
17. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha95.32 2 94.60 2 96.6010.99/12,823
18. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava97.69 2 96.99 2 98.9913.38/15,621
19. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava99.24 0 97.33 4 99.2413.63/15,919
20. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha99.33 0 100.01 0 99.3313.72/16,017
21. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.97.44 2 104.50 58 99.4413.83/16,215
22. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec97.54 2 94.83 56 99.5413.93/16,314
23. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha98.04 2 95.20 50 100.0414.43/16,913
24. BENEŠ Jindřich 1985 USK Pha96.22 14 94.84 6 100.8415.23/17,812
25. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava101.09 0 105.94 58 101.0915.48/18,111
26. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod97.65 4 97.14 4 101.1415.53/18,110
27. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc99.57 2 96.67 50 101.5715.96/18,69
28. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha93.81 8 93.64 8 101.6416.03/18,78
29. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy103.69 0 100.34 2 102.3416.73/19,57
30. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice104.29 102 103.46 0 103.4617.85/20,96
31. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy97.83 6 111.09 56 103.8318.22/21,35
32. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice103.96 0 101.89 204 103.9618.35/21,44
33. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.102.67 2 102.31 4 104.6719.06/22,33
34. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec101.60 4 102.82 2 104.8219.21/22,42
35. KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha105.41 54 103.87 2 105.8720.26/23,71
36. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.100.00 6 104.74 4 106.0020.39/23,80
37. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa106.09 6 103.48 4 107.4821.87/25,50
38. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha113.94 2 105.79 2 107.7922.18/25,90
39. PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice111.10 4 104.03 4 108.0322.42/26,20
40. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava102.09 6 102.46 12 108.0922.48/26,30
41. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky106.29 2 109.06 60 108.2922.68/26,50
42. HRIC Filip 1993 2 Olomouc104.06 6 104.44 4 108.4422.83/26,70
43. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí109.61 0 113.09 6 109.6124.00/28,00
44. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně110.14 0 123.39 10 110.1424.53/28,70
45. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy118.57 52 109.55 2 111.5525.94/30,30
46. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice112.70 0 115.26 54 112.7027.09/31,60
47. VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava113.35 52 110.14 4 114.1428.53/33,30
48. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa118.65 4 109.07 54 122.6537.04/43,30
49. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus103.30 54 0.00 999 157.3071.69/83,70
  BOUZEK Filip 1992 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha118.14 4 122.64 2 124.64 60
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha140.73 52 170.70 6 176.7052.06/41,853
3. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava175.56 106 164.42 66 230.42105.78/84,947
4. MATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn193.90 104 165.17 110 275.17150.53/120,842
5. JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB187.58 156 174.79 108 282.79158.15/126,938
6. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha144.93 104 126.20 158 284.20159.56/128,034
7. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.184.74 208 207.96 154 361.96237.32/190,431
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3