vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy

05.06.2011   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.110.33 6 108.64 2 110.64 75
2. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.106.69 6 104.54 50 112.692.05/1,975
3. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha110.80 2 112.37 6 112.802.16/2,075
3. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha111.46 12 112.80 0 112.802.16/2,075
5. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.111.02 2 122.51 2 113.022.38/2,275
6.1/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava115.31 2 125.91 4 117.316.67/6,075
7. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.116.25 2 125.41 2 118.257.61/6,968
8. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha127.76 52 116.33 2 118.337.69/7,068
9.1/DSCEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB117.35 2 119.00 4 119.358.71/7,968
10.2/DMROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha123.27 4 119.71 0 119.719.07/8,262
11.2/DSPEXA Jakub 1994 2+ USK Pha125.75 6 119.77 2 121.7711.13/10,157
12.3/DSHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn127.65 6 118.10 4 122.1011.46/10,453
13. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn116.18 6 114.66 8 122.1811.54/10,449
14.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja132.71 56 118.75 6 124.7514.11/12,846
15.4/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB128.25 6 124.66 2 126.6616.02/14,543
16.2/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB127.53 0 134.20 6 127.5316.89/15,340
17. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.125.63 10 124.28 4 128.2817.64/15,937
18.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV124.35 4 0.00 999 128.3517.71/16,037
19. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov127.80 6 122.78 6 128.7818.14/16,435
20.5/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň127.54 2 128.07 4 129.5418.90/17,133
21. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB127.24 14 126.25 4 130.2519.61/17,731
22. POŘÁDEK Milan 1986 3 SKVS ČB132.48 58 129.72 2 131.7221.08/19,129
23.6/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha132.98 6 130.99 4 134.9924.35/22,027
24.3/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy146.88 6 129.05 6 135.0524.41/22,125
25. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha123.26 12 0.00 999 135.2624.62/22,323
26.7/DSJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha136.45 52 133.42 2 135.4224.78/22,421
27.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha133.51 54 131.53 4 135.5324.89/22,519
28.4/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.134.42 2 132.49 4 136.4225.78/23,317
29.5/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.140.87 58 124.94 12 136.9426.30/23,815
30. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy137.37 0 135.25 6 137.3726.73/24,214
31. CHOD David 1982 3 Blovice132.93 8 133.98 6 139.9829.34/26,513
32.4/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK135.23 6 143.42 6 141.2330.59/27,612
33. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha157.32 58 143.75 2 145.7535.11/31,711
34. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn142.61 4 129.41 58 146.6135.97/32,510
35.5/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.151.53 4 145.30 4 149.3038.66/34,99
36.2/ZSHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK146.22 4 141.51 50 150.2239.58/35,88
37. KAŇJAK Robin 1985 2 Horš.Týn146.56 104 142.58 8 150.5839.94/36,17
38.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa207.22 6 144.81 6 150.8140.17/36,36
39.3/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc145.89 8 152.63 0 152.6341.99/38,05
40.4/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy149.27 4 167.83 110 153.2742.63/38,54
41.5/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.159.18 8 186.63 52 167.1856.54/51,13
42.6/DMCHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK167.00 6 175.82 4 173.0062.36/56,42
43.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník175.48 2 174.47 56 177.4866.84/60,41
44.6/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy172.35 10 145.46 54 182.3571.71/64,80
45. NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc137.34 58 147.28 102 195.3484.70/76,60
46.7/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.166.31 158 148.77 54 202.7792.13/83,30
47.7/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.153.86 52 134.72 206 205.8695.22/86,10
48. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.160.95 56 151.60 56 207.6096.96/87,60
49.8/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja175.14 56 159.09 102 231.14120.50/108,90
50.8/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov232.06 16 268.58 208 248.06137.42/124,20
51.9/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja0.00 999 147.73 106 253.73143.09/129,30
52.9/DMŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK193.50 112 0.00 999 305.50194.86/176,10
53. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice173.13 312 170.64 314 484.64374.00/338,00
  LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice121.55 2 112.45 2 114.45 75
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha120.17 8 118.19 2 120.195.74/5,075
3.1/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava118.51 2 123.54 52 120.516.06/5,375
4.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy122.97 4 121.03 0 121.036.58/5,775
5.2/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.125.46 2 119.73 2 121.737.28/6,468
6. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.127.95 0 125.71 0 125.7111.26/9,868
7. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec131.16 4 126.07 2 128.0713.62/11,968
8. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice127.70 4 129.40 0 129.4014.95/13,162
9.2/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava133.99 6 127.83 2 129.8315.38/13,457
10.3/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava136.66 0 127.32 4 131.3216.87/14,753
11.1/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha138.77 2 127.39 4 131.3916.94/14,849
12. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha133.52 2 129.97 2 131.9717.52/15,346
13. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice132.24 0 127.13 106 132.2417.79/15,546
14. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí132.65 56 130.31 4 134.3119.86/17,443
15.4/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava141.26 2 131.10 4 135.1020.65/18,040
16.2/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy135.72 4 136.71 0 136.7122.26/19,437
17. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy137.03 8 127.08 10 137.0822.63/19,835
18. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV134.85 4 135.88 4 138.8524.40/21,333
19.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 3 USK Pha135.67 6 142.39 52 141.6727.22/23,831
20.3/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice144.99 58 140.42 2 142.4227.97/24,429
21. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha137.14 8 138.60 4 142.6028.15/24,627
22. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice139.78 4 140.17 56 143.7829.33/25,625
23.4/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň141.97 2 142.17 4 143.9729.52/25,823
24. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn149.77 4 137.98 6 143.9829.53/25,821
25.5/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn152.71 8 146.28 0 146.2831.83/27,819
26.3/DSDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2+ SKVS ČB144.35 2 0.00 999 146.3531.90/27,917
27.4/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa146.23 4 149.96 4 150.2335.78/31,315
28.5/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.151.66 6 148.49 4 152.4938.04/33,214
29. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy147.75 6 140.27 210 153.7539.30/34,313
30. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky158.33 0 147.33 10 157.3342.88/37,512
31. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.147.14 112 161.60 2 163.6049.15/42,911
32.2/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice170.45 2 161.78 8 169.7855.33/48,310
33. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň203.77 110 168.31 4 172.3157.86/50,69
34. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice172.76 6 0.00 999 178.7664.31/56,28
35.5/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB128.05 56 175.63 4 179.6365.18/57,07
36.6/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava139.23 52 0.00 999 191.2376.78/67,16
37.6/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc226.14 6 187.85 4 191.8577.40/67,65
38.7/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň187.53 8 179.67 150 195.5381.08/70,84
39.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha160.76 58 194.40 8 202.4087.95/76,83
40.6/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB204.77 262 211.62 4 215.62101.17/88,42
41. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník169.36 56 174.06 58 225.36110.91/96,91
42.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc225.02 54 196.09 54 250.09135.64/118,50
43.7/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava0.00 999 201.87 50 251.87137.42/120,10
  SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
120.20 8 126.40 0 126.40 60
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
120.96 6 127.56 10 126.960.56/0,460
3. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
131.40 8 118.34 58 139.4013.00/10,360
4.1/DSPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň SKVS ČB
Kadaň SKVS ČB
151.00 12 138.40 2 140.4014.00/11,160
5.1/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
136.24 6 145.60 62 142.2415.84/12,553
6. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
135.68 60 138.46 8 146.4620.06/15,947
7. MACÁŠEK Tomáš
MEDŘICKÝ Ludvík
1992
1992
1 Dukla B. USK Pha
Dukla B. USK Pha
143.11 62 148.09 2 150.0923.69/18,747
8.1/VMKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B. S.Žižkov
Kotva B. S.Žižkov
160.58 56 144.09 10 154.0927.69/21,947
9.2/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
150.98 114 147.83 10 157.8331.43/24,942
10.2/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
154.36 8 175.63 60 162.3635.96/28,438
11.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
166.90 12 155.80 12 167.8041.40/32,834
12. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
160.02 12 161.77 114 172.0245.62/36,131
13. WENDL Miloslav
OSOCHOVSKÁ Michaela
1978
1986
2 Horš.Týn
Horš.Týn
162.70 112 173.51 8 181.5155.11/43,628
14.3/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
130.15 58 129.63 58 187.6361.23/48,425
15.2/ZSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
162.91 212 195.19 62 257.19130.79/103,522
16.2/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
229.23 58 250.84 62 287.23160.83/127,220
17.3/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
195.34 206 178.01 112 290.01163.61/129,418
18.3/DMPETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník Sušice
Rakovník Sušice
173.86 160 0.00 999 333.86207.46/164,116
19.4/DMŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
3 KVS HK
KVS HK
202.29 160 185.88 214 362.29235.89/186,614
  PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice Rakovník
Sušice Rakovník
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml. Tech.Pha
Č.Kruml. Tech.Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha SKVS ČB
USK Pha SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁNEK Ondřej
VOLF Jaroslav
1979
1979
M Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.98.73 4 99.15 2 101.15 75
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.100.96 2 99.17 6 102.961.81/1,875
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus114.97 54 103.75 0 103.752.60/2,675
4.1/DSSTRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha104.66 4 106.61 4 108.667.51/7,475
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.105.03 4 115.30 58 109.037.88/7,875
6. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha111.10 0 107.78 2 109.788.63/8,575
7. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod117.03 56 103.55 8 111.5510.40/10,375
8. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha111.41 6 104.38 8 112.3811.23/11,175
9.1/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno137.29 0 109.13 4 113.1311.98/11,875
10. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha104.02 58 107.30 6 113.3012.15/12,068
11.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus111.57 2 114.62 2 113.5712.42/12,368
12. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy113.83 0 128.35 60 113.8312.68/12,562
13.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy112.01 4 106.15 8 114.1513.00/12,957
14. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.115.48 2 114.20 0 114.2013.05/12,953
15. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky115.20 0 112.75 6 115.2014.05/13,949
16.3/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus113.59 16 113.27 2 115.2714.12/14,046
17.4/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.113.65 2 120.65 2 115.6514.50/14,343
18.2/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava114.87 6 110.10 6 116.1014.95/14,840
19.3/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec112.43 4 110.72 52 116.4315.28/15,137
20. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.117.37 0 114.06 4 117.3716.22/16,035
21.4/DSBINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava111.64 6 108.30 58 117.6416.49/16,333
22. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice127.76 4 111.78 6 117.7816.63/16,431
23.5/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod120.18 2 115.87 2 117.8716.72/16,529
24. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha125.04 106 117.90 0 117.9016.75/16,627
25.5/DSURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava113.91 4 118.01 56 117.9116.76/16,625
26.6/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.118.67 56 114.33 6 120.3319.18/19,023
27.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava124.23 2 120.45 0 120.4519.30/19,121
28. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava114.67 6 125.95 0 120.6719.52/19,319
28.2/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice124.22 12 118.67 2 120.6719.52/19,317
30.7/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz120.16 6 119.70 2 121.7020.55/20,315
31.6/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa152.53 6 121.76 0 121.7620.61/20,414
32. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha120.97 2 131.46 58 122.9721.82/21,613
33. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice119.63 4 121.08 2 123.0821.93/21,712
34. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.119.11 4 123.64 4 123.1121.96/21,711
35.7/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc123.20 104 121.45 2 123.4522.30/22,010
36.8/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa123.73 0 126.02 6 123.7322.58/22,39
37.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy123.54 54 121.77 2 123.7722.62/22,48
38.9/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava118.51 6 121.44 200 124.5123.36/23,17
39.10/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha118.32 8 127.65 2 126.3225.17/24,96
40.3/DMKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha118.77 56 121.13 6 127.1325.98/25,75
41.8/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice127.97 4 127.71 0 127.7126.56/26,34
42. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice127.95 4 126.04 2 128.0426.89/26,63
43. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha124.93 4 125.12 4 128.9327.78/27,52
44. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov118.70 54 125.19 4 129.1928.04/27,71
45.11/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice132.04 56 125.98 4 129.9828.83/28,50
46.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa136.03 6 128.48 2 130.4829.33/29,00
47.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa141.86 6 130.59 0 130.5929.44/29,10
48.4/DMRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha122.83 8 123.91 10 130.8329.68/29,30
49.9/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB127.77 106 127.14 4 131.1429.99/29,60
50.2/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc134.68 52 125.22 6 131.2230.07/29,70
51. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.133.87 12 131.23 0 131.2330.08/29,70
52.5/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí132.90 58 130.44 2 132.4431.29/30,90
53.6/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník135.91 160 124.98 8 132.9831.83/31,50
54. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy148.32 204 125.81 8 133.8132.66/32,30
55.10/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha132.15 6 134.10 0 134.1032.95/32,60
56.3/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha140.67 156 134.15 0 134.1533.00/32,60
57.7/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně123.26 12 118.95 52 135.2634.11/33,70
58. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy133.67 4 125.40 10 135.4034.25/33,90
59.8/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov125.58 10 135.13 8 135.5834.43/34,00
60.12/DSKURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha0.00 999 125.63 10 135.6334.48/34,10
61.4/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB141.87 4 136.12 0 136.1234.97/34,60
62.4/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky135.46 104 136.34 0 136.3435.19/34,80
63.9/DMŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB137.57 2 132.94 4 136.9435.79/35,40
64.5/ZSKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz149.51 104 135.59 2 137.5936.44/36,00
65.6/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava134.13 4 128.89 52 138.1336.98/36,60
66.13/DSVOMÁČKA Jakub 1993 2 Trutnov136.28 2 131.42 8 138.2837.13/36,70
67.11/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice133.15 8 129.10 104 141.1540.00/39,50
68.7/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava157.85 54 136.71 6 142.7141.56/41,10
69.8/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK151.16 166 139.02 4 143.0241.87/41,40
70.9/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy141.53 14 137.47 6 143.4742.32/41,80
71. KYSELA David 1977 3 Kralupy142.45 2 137.13 8 144.4543.30/42,80
72.10/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha132.31 60 132.74 16 148.7447.59/47,00
73.5/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava155.90 2 184.39 4 157.9056.75/56,10
74. POLÍVKA Jan 1986 3 Blovice153.90 14 145.81 14 159.8158.66/58,00
75. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky0.00 999 152.19 8 160.1959.04/58,40
76.1/ZMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha154.43 6 142.37 64 160.4359.28/58,60
77. HRON Robin 1979 3 Kralupy172.19 64 150.82 10 160.8259.67/59,00
78. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.108.86 54 114.12 52 162.8661.71/61,00
79.10/DMWEISL Jakub 1995 3 USK Pha154.88 108 160.38 4 164.3863.23/62,50
80.11/DMKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc157.36 8 162.32 58 165.3664.21/63,50
81.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK156.28 12 190.65 14 168.2867.13/66,40
82. FELIX Petr 1982 3 Kralupy189.32 14 160.70 10 170.7069.55/68,80
83.12/DMŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha119.05 54 123.66 106 173.0571.90/71,10
84.14/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha164.09 10 172.05 110 174.0972.94/72,10
85.11/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.164.16 12 166.74 10 176.1675.01/74,20
86.13/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB162.47 16 187.30 58 178.4777.32/76,40
87.12/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc155.72 110 168.66 10 178.6677.51/76,60
88.3/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim163.80 16 196.38 158 179.8078.65/77,80
89.13/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava135.08 56 126.21 54 180.2179.06/78,20
90.4/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha187.22 16 176.15 14 190.1589.00/88,00
91. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy178.21 18 203.41 12 196.2195.06/94,00
92.14/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB0.00 999 185.30 12 197.3096.15/95,10
93.15/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník179.24 110 189.87 10 199.8798.72/97,60
94.16/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc185.17 16 230.33 14 201.17100.02/98,90
95.17/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava152.58 54 0.00 999 206.58105.43/104,20
96.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník188.67 56 210.45 4 214.45113.30/112,00
97.14/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky137.81 212 162.28 60 222.28121.13/119,80
98.18/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň162.30 204 172.06 58 230.06128.91/127,40
99.5/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy172.11 100 0.00 999 272.11170.96/169,00
100.19/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc193.10 110 0.00 999 303.10201.95/199,70
  BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RAAB Ondřej 1973 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava169.48 16 167.91 6 173.91 60
2.2/DSFRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha176.89 110 172.22 20 192.2218.31/10,553
3.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava189.46 8 0.00 999 197.4623.55/13,547
4.1/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.211.87 8 0.00 999 219.8745.96/26,442
5.2/DMMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn204.57 156 253.00 110 360.57186.66/107,338
6.3/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava200.53 162 0.00 999 362.53188.62/108,534
7. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 S.Žižkov203.33 308 184.87 216 400.87226.96/130,531
  JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3