vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy

04.06.2011   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.106.82 0 105.48 2 106.82 75
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha108.49 0 109.11 50 108.491.67/1,675
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.106.82 2 107.22 2 108.822.00/1,975
4. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha115.90 4 112.27 0 112.275.45/5,175
5. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn110.40 2 118.13 6 112.405.58/5,268
6.1/DSCEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB113.70 2 112.02 2 114.027.20/6,762
7. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.118.97 2 114.26 0 114.267.44/7,057
8. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.112.01 4 114.38 0 114.387.56/7,157
9. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha114.61 0 0.00 999 114.617.79/7,357
10.2/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB116.52 4 115.13 0 115.138.31/7,857
11.3/DSPEXA Jakub 1994 2+ USK Pha121.44 6 114.18 2 116.189.36/8,853
12. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.112.59 4 103.15 56 116.599.77/9,149
13.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV119.30 2 114.92 2 116.9210.10/9,549
14. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.118.72 0 118.37 2 118.7211.90/11,146
15.1/DMROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha119.03 0 119.27 4 119.0312.21/11,446
16.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja133.88 6 117.68 2 119.6812.86/12,043
17.2/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava126.73 2 120.10 0 120.1013.28/12,440
18. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha118.38 2 119.08 2 120.3813.56/12,737
19.4/DSHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn120.14 2 116.50 4 120.5013.68/12,837
20.5/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň120.88 0 125.31 2 120.8814.06/13,235
21.6/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha122.23 0 124.19 0 122.2315.41/14,433
22.3/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy121.64 2 121.53 2 123.5316.71/15,631
23.3/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB124.73 0 121.85 2 123.8517.03/15,929
24.4/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.127.39 2 121.26 4 125.2618.44/17,327
25.5/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK129.52 6 125.63 0 125.6318.81/17,625
26. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn141.80 0 125.90 0 125.9019.08/17,923
27. NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc166.63 50 124.08 2 126.0819.26/18,021
28. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy133.51 0 126.71 0 126.7119.89/18,619
29. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB126.53 4 124.14 4 128.1421.32/20,017
30. POŘÁDEK Milan 1986 3 SKVS ČB129.09 0 124.69 52 129.0922.27/20,815
31. KAŇJAK Robin 1985 2 Horš.Týn130.48 0 125.32 4 129.3222.50/21,114
32. CHOD David 1982 3 Blovice130.39 0 147.49 58 130.3923.57/22,113
33.6/VMMATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.131.67 0 129.43 2 131.4324.61/23,012
34.1/ZSHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK131.51 0 133.40 2 131.5124.69/23,111
35. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov139.09 2 124.63 8 132.6325.81/24,210
36.7/DSJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha136.69 2 130.89 2 132.8926.07/24,49
37.4/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.129.86 4 132.37 6 133.8627.04/25,38
38.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav133.93 2 132.14 2 134.1427.32/25,67
39.7/VMKAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov135.48 4 135.34 2 137.3430.52/28,66
40.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha139.07 4 132.56 6 138.5631.74/29,75
41.8/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja142.28 0 138.59 0 138.5931.77/29,74
42.5/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.137.31 2 129.56 52 139.3132.49/30,43
43. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha145.42 2 139.53 0 139.5332.71/30,62
44.3/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc144.39 0 137.77 6 143.7736.95/34,61
45.2/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa144.69 0 144.73 4 144.6937.87/35,50
46.10/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.149.01 2 146.28 0 146.2839.46/36,90
47.4/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy141.54 6 147.66 10 147.5440.72/38,10
48.9/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy146.42 2 139.87 10 148.4241.60/38,90
49.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník160.60 0 150.42 2 152.4245.60/42,70
50.6/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.152.88 56 148.61 4 152.6145.79/42,90
51. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.154.27 0 151.08 106 154.2747.45/44,40
52.5/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.163.47 2 151.80 8 159.8052.98/49,60
53.7/DMCHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK178.54 54 164.92 52 216.92110.10/103,10
54.4/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk174.38 54 117.43 504 228.38121.56/113,80
55.8/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov165.21 106 303.18 304 271.21164.39/153,90
56. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice164.18 110 180.15 110 274.18167.36/156,70
57.9/DMŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK235.25 254 193.45 106 299.45192.63/180,30
 1/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUSTA Jan 1989 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice116.80 0 111.49 0 111.49 75
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha112.35 2 111.57 6 114.352.86/2,675
3.1/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava121.75 2 114.92 0 114.923.43/3,175
4.2/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.118.99 2 117.16 0 117.165.67/5,175
5. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice121.78 4 119.27 2 121.279.78/8,875
6.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy129.84 4 124.04 0 124.0412.55/11,368
7. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB130.02 0 124.48 2 126.4814.99/13,462
8. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí128.15 2 129.57 0 129.5718.08/16,262
9. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.128.94 2 129.62 0 129.6218.13/16,357
10.1/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha129.58 2 126.31 4 130.3118.82/16,957
11.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 3 USK Pha140.24 0 130.49 0 130.4919.00/17,053
12.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava139.25 6 130.66 0 130.6619.17/17,249
13. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec133.18 50 131.26 0 131.2619.77/17,746
14.3/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava139.59 2 129.54 2 131.5420.05/18,043
15.4/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava131.76 0 129.63 2 131.6320.14/18,140
16. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV136.69 0 131.78 2 133.7822.29/20,037
17.2/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň142.07 6 135.21 2 137.2125.72/23,135
18. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy135.28 2 140.26 2 137.2825.79/23,133
19. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha131.64 6 132.93 6 137.6426.15/23,531
20. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice133.71 4 150.50 52 137.7126.22/23,529
21.3/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy134.08 4 135.19 50 138.0826.59/23,827
22.5/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn141.46 2 136.09 2 138.0926.60/23,925
23.3/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava138.32 0 139.75 0 138.3226.83/24,123
24.4/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB136.90 2 141.84 2 138.9027.41/24,621
25.4/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice135.18 4 158.18 6 139.1827.69/24,819
26. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.139.41 0 164.43 2 139.4127.92/25,017
27. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy144.59 6 137.78 2 139.7828.29/25,415
28.5/DSDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2+ SKVS ČB142.52 6 139.45 2 141.4529.96/26,914
29. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice140.48 2 138.79 4 142.4830.99/27,813
30. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2 Dukla B.145.75 6 141.46 2 143.4631.97/28,712
31.6/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa145.55 4 141.92 2 143.9232.43/29,111
32. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky139.85 50 145.57 2 147.5736.08/32,410
33. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn142.20 10 142.65 6 148.6537.16/33,39
34.2/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice163.89 4 144.94 4 148.9437.45/33,68
35.5/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.146.98 6 152.86 58 152.9841.49/37,27
36. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň148.96 52 148.60 6 154.6043.11/38,76
37. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník168.44 204 152.41 10 162.4150.92/45,75
38. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice175.70 10 166.04 6 172.0460.55/54,34
39.7/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň180.99 108 178.07 4 182.0770.58/63,33
40.6/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava171.53 56 158.14 104 227.53116.04/104,12
41.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha169.73 154 143.82 104 247.82136.33/122,31
42.6/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc167.53 304 205.21 60 265.21153.72/137,90
43.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc207.81 62 169.22 150 269.81158.32/142,00
44.7/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB162.62 154 171.11 106 277.11165.62/148,60
  DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. ŠTĚPÁNEK Ondřej
VOLF Jaroslav
1979
1979
M Dukla B.
Dukla B.
123.55 152 108.78 0 108.78 60
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
113.27 0 114.04 0 113.274.49/4,160
3. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
116.14 0 114.78 0 114.786.00/5,560
4. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
120.26 8 115.51 0 115.516.73/6,260
5.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
124.00 0 124.83 2 124.0015.22/14,060
6. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B. Horš.Týn
Dukla B. Horš.Týn
131.18 2 127.04 0 127.0418.26/16,853
7.1/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
128.61 2 125.51 2 127.5118.73/17,253
8. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
132.11 10 125.88 2 127.8819.10/17,647
9.2/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
135.46 2 130.33 2 132.3323.55/21,647
10.3/DSPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň SKVS ČB
Kadaň SKVS ČB
134.06 2 140.11 102 136.0627.28/25,142
11.1/VMKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B. S.Žižkov
Kotva B. S.Žižkov
139.87 0 0.00 999 139.8731.09/28,638
12.2/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
179.30 6 140.80 4 144.8036.02/33,134
13.1/ZSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
185.43 62 143.01 2 145.0136.23/33,331
14. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
143.61 8 145.11 4 149.1140.33/37,128
15.3/DMPETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník Sušice
Rakovník Sušice
147.25 4 0.00 999 151.2542.47/39,025
16.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
153.41 12 158.14 56 165.4156.63/52,122
17.2/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
190.29 2 179.07 52 192.2983.51/76,820
18. WENDL Miloslav
OSOCHOVSKÁ Michaela
1978
1986
2 Horš.Týn
Horš.Týn
136.96 110 147.77 54 201.7792.99/85,518
19.3/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
166.91 54 165.48 54 219.48110.70/101,816
20.4/DMŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
3 KVS HK
KVS HK
200.66 164 193.04 156 349.04240.26/220,914
  PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice Rakovník
Sušice Rakovník
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml. Tech.Pha
Č.Kruml. Tech.Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha SKVS ČB
USK Pha SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.20 0 97.90 0 97.90 75
2. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod101.26 0 106.97 50 101.263.36/3,475
3. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.100.42 54 97.37 4 101.373.47/3,575
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus102.82 2 101.40 0 101.403.50/3,675
5. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha103.40 6 97.80 4 101.803.90/4,075
6. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.43 4 100.89 2 102.894.99/5,175
7.1/DSBINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava106.95 0 103.60 0 103.605.70/5,875
8. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha101.70 2 103.10 2 103.705.80/5,968
9.2/DSSTRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha105.68 2 104.79 0 104.796.89/7,068
10.1/VMRAAB Ondřej 1973 2+ Dukla B.105.29 4 105.42 0 105.427.52/7,768
11. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha106.77 10 103.75 2 105.757.85/8,062
12.1/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno112.36 4 106.24 0 106.248.34/8,562
13.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus108.67 2 107.17 0 107.179.27/9,557
14. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.113.00 2 108.04 0 108.0410.14/10,453
15.3/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice109.07 0 109.39 2 109.0711.17/11,449
16. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky115.37 0 109.43 0 109.4311.53/11,846
17. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy112.83 4 109.47 0 109.4711.57/11,843
18.4/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.109.50 0 109.66 0 109.5011.60/11,840
19. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava111.27 0 109.51 0 109.5111.61/11,937
20.3/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec107.56 2 109.15 2 109.5611.66/11,935
21. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.111.34 0 109.59 0 109.5911.69/11,933
22.5/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy112.01 4 109.64 0 109.6411.74/12,031
23.6/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.109.91 0 111.28 2 109.9112.01/12,329
24. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.110.34 0 108.66 2 110.3412.44/12,727
25.4/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava108.79 2 109.94 6 110.7912.89/13,225
26.7/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus122.73 56 110.98 0 110.9813.08/13,423
27.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava117.14 0 112.05 0 112.0514.15/14,521
28.8/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod118.93 52 112.38 0 112.3814.48/14,819
29.5/DSVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava120.64 8 112.58 0 112.5814.68/15,017
30.9/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz112.82 0 111.35 4 112.8214.92/15,215
31.6/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa108.54 50 109.33 4 113.3315.43/15,814
32. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice115.62 54 112.07 2 114.0716.17/16,513
33. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.110.17 4 110.47 4 114.1716.27/16,612
34. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha115.08 4 114.77 0 114.7716.87/17,211
35. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha113.55 2 140.97 54 115.5517.65/18,010
36.7/DSURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava111.04 8 113.88 2 115.8817.98/18,49
37. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov120.15 2 114.60 2 116.6018.70/19,18
38.8/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc119.49 4 115.08 2 117.0819.18/19,67
39. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh115.14 2 116.22 2 117.1419.24/19,76
40. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice119.04 0 125.95 50 119.0421.14/21,65
41.9/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha119.23 0 124.16 4 119.2321.33/21,84
42. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice120.60 2 117.32 2 119.3221.42/21,93
43.2/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí119.42 0 121.24 0 119.4221.52/22,02
44.3/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně119.62 0 122.80 58 119.6221.72/22,21
45.10/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB128.96 2 119.92 0 119.9222.02/22,50
46.4/DMRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha118.67 2 118.32 4 120.6722.77/23,30
47.10/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa123.82 0 120.97 0 120.9723.07/23,60
48.11/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice121.13 0 128.33 0 121.1323.23/23,70
49.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy123.22 4 118.38 4 122.3824.48/25,00
50.5/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice117.08 6 115.48 56 123.0825.18/25,70
51.6/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov124.86 6 121.42 2 123.4225.52/26,10
52.2/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava126.01 0 121.87 2 123.8725.97/26,50
53.7/DMČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus129.26 104 124.94 0 124.9427.04/27,60
54.8/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník124.20 6 121.15 4 125.1527.25/27,80
55.3/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava125.25 4 123.80 2 125.8027.90/28,50
56.9/DMŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha118.26 8 128.44 100 126.2628.36/29,00
57.10/DMŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB128.61 100 126.28 0 126.2828.38/29,00
58.11/DMKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha125.73 104 122.69 4 126.6928.79/29,40
59. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy123.24 4 126.96 2 127.2429.34/30,00
60. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy126.03 2 125.77 6 128.0330.13/30,80
61.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa123.64 52 130.12 0 130.1232.22/32,90
62.4/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha153.60 104 126.35 4 130.3532.45/33,10
63.12/DMWEISL Jakub 1995 3 USK Pha141.33 6 128.68 2 130.6832.78/33,50
64.11/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice124.90 6 130.58 100 130.9033.00/33,70
65. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.127.94 4 129.88 2 131.8833.98/34,70
66.5/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK132.30 0 132.97 2 132.3034.40/35,10
67.6/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky126.63 6 123.07 50 132.6334.73/35,50
68.3/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB134.48 0 134.02 0 134.0236.12/36,90
69.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa132.30 2 132.97 6 134.3036.40/37,20
70.7/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc129.39 6 146.99 52 135.3937.49/38,30
71. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky138.45 54 135.93 0 135.9338.03/38,80
72.12/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha130.40 6 120.97 54 136.4038.50/39,30
73.12/DSVOMÁČKA Jakub 1993 2 Trutnov134.47 4 137.36 6 138.4740.57/41,40
74.1/ZMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha143.97 56 136.48 2 138.4840.58/41,50
75.8/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy133.01 6 126.39 56 139.0141.11/42,00
76.13/DMKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc136.70 54 136.07 4 140.0742.17/43,10
77. KYSELA David 1977 3 Kralupy145.58 2 140.79 0 140.7942.89/43,80
78.5/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava144.46 110 143.28 4 147.2849.38/50,40
79.9/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava143.69 54 145.47 2 147.4749.57/50,60
80.10/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava151.14 154 144.37 4 148.3750.47/51,60
81.14/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky144.16 60 145.36 6 151.3653.46/54,60
82.15/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB165.03 104 145.43 6 151.4353.53/54,70
83. HRON Robin 1979 3 Kralupy154.35 8 148.38 4 152.3854.48/55,60
84. POLÍVKA Jan 1986 3 Blovice146.68 6 154.85 158 152.6854.78/56,00
85.11/ZSKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz148.56 6 138.51 52 154.5656.66/57,90
86.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK152.34 4 138.94 102 156.3458.44/59,70
87. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy150.08 8 176.99 60 158.0860.18/61,50
88.12/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň196.38 54 154.79 10 164.7966.89/68,30
89.13/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc158.97 6 174.58 6 164.9767.07/68,50
90.14/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava183.78 58 159.72 8 167.7269.82/71,30
91.3/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha201.56 62 166.32 6 172.3274.42/76,00
92.4/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim196.09 60 166.35 6 172.3574.45/76,00
93.15/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.251.74 52 168.05 6 174.0576.15/77,80
94.13/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha164.13 10 159.72 60 174.1376.23/77,90
95.14/DSKURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha128.19 54 118.44 58 176.4478.54/80,20
96.16/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc164.94 12 160.35 104 176.9479.04/80,70
97.17/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha143.62 206 128.48 52 180.4882.58/84,40
98.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník180.67 6 180.03 4 184.0386.13/88,00
99.18/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník174.17 58 178.15 6 184.1586.25/88,10
100.19/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB179.06 10 178.77 10 188.7790.87/92,80
101.20/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc0.00 999 157.94 156 313.94216.04/220,70
102.5/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy190.57 204 0.00 999 394.57296.67/303,00
  LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava158.06 6 147.86 2 149.86 60
2. JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB161.69 6 158.39 2 160.3910.53/7,053
3.2/DSFRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha157.84 10 159.97 6 165.9716.11/10,847
4.1/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.151.13 164 173.18 2 175.1825.32/16,942
5.1/DMMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn186.94 10 164.44 152 196.9447.08/31,438
6.2/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava157.59 52 169.11 102 209.5959.73/39,934
7.3/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava172.67 106 174.96 60 234.9685.10/56,831
8. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 S.Žižkov0.00 999 250.10 156 406.10256.24/171,028
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3