vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja

15.05.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha100.73 0 98.97 0 98.97 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha102.09 0 101.21 2 103.214.24/4,368
3. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.109.15 2 105.26 0 105.266.29/6,462
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha106.75 2 103.69 2 105.696.72/6,857
5. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha109.90 0 105.61 2 107.618.64/8,753
6. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.111.80 0 109.75 0 109.7510.78/10,949
7. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.108.78 0 110.86 0 110.8611.89/12,046
8. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha107.06 0 109.28 2 111.2812.31/12,443
9. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.111.62 0 110.37 2 112.3713.40/13,540
10. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha109.07 2 108.55 4 112.5513.58/13,737
11. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.116.79 202 101.13 2 103.134.16/4,235
12. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.112.61 2 109.84 2 111.8412.87/13,033
13. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV123.57 6 115.35 0 115.3516.38/16,631
14. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha115.92 2 117.12 0 117.1218.15/18,329
15. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja115.53 2 123.13 56 117.5318.56/18,827
16. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja116.09 2 117.95 154 118.0919.12/19,325
17. MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.131.75 4 117.04 2 119.0420.07/20,323
18. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.118.13 2 117.66 2 119.6620.69/20,921
19. CEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB117.66 54 117.69 2 119.6920.72/20,919
20. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava135.50 6 122.27 0 122.2723.30/23,517
21. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB122.40 0 139.83 252 122.4023.43/23,715
22. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava123.78 52 121.41 2 123.4124.44/24,714
23. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn115.56 8 142.94 14 123.5624.59/24,813
24. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn120.60 8 122.91 10 128.6029.63/29,912
25. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB142.44 54 117.69 12 129.6930.72/31,011
26. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.143.49 52 130.04 2 132.0433.07/33,410
27. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha127.22 6 128.26 154 133.2234.25/34,69
28. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň131.98 4 123.58 10 133.5834.61/35,08
29. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov134.92 10 131.41 4 135.4136.44/36,87
30. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha133.50 2 128.59 10 135.5036.53/36,96
31. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy151.04 56 133.82 4 137.8238.85/39,35
32. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha152.32 4 133.91 4 137.9138.94/39,34
33. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov138.53 4 133.42 102 142.5343.56/44,03
34. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha138.44 62 136.15 10 146.1547.18/47,72
35. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha137.75 10 139.01 54 147.7548.78/49,31
36. LERCH Adam 1998 2 Klášter.158.42 10 176.97 160 168.4269.45/70,20
37. KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.179.05 102 168.07 8 176.0777.10/77,90
38. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy139.93 58 200.03 106 197.9398.96/100,00
  HERINK Jiří 1990 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc0.00 0 0.00 0 DNS 0
  VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  JANČAR David 1974 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha109.91 4 112.83 0 112.83 75
2. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha114.35 2 113.84 2 115.843.01/2,768
3. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.114.36 0 114.07 2 116.073.24/2,962
4. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha118.44 2 117.28 2 119.286.45/5,757
5. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.118.59 12 119.06 2 121.068.23/7,353
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha123.06 4 119.61 2 121.618.78/7,849
7. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.126.88 2 124.79 4 128.7915.96/14,146
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha128.34 2 129.93 0 129.9317.10/15,243
9. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha129.76 6 131.70 4 135.7022.87/20,340
10. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice122.62 0 131.19 106 237.19124.36/110,237
11. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB139.80 54 118.23 2 120.237.40/6,635
12. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha132.68 50 118.20 4 122.209.37/8,333
13. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava129.38 50 129.56 0 129.5616.73/14,831
14. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.138.02 4 133.86 6 139.8627.03/24,029
15. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava152.32 4 137.62 4 141.6228.79/25,527
16. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice142.35 4 134.38 8 142.3829.55/26,225
17. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy170.71 10 134.21 10 144.2131.38/27,823
18. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí143.19 2 135.84 110 145.1932.36/28,721
19. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha139.68 6 160.25 208 145.6832.85/29,119
20. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha137.92 10 146.93 56 147.9235.09/31,117
21. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2+ SKVS ČB150.71 4 169.08 16 154.7141.88/37,115
22. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha151.23 4 140.25 58 155.2342.40/37,614
23. MATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn151.83 12 202.79 6 163.8351.00/45,213
24. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec163.02 4 145.13 56 167.0254.19/48,012
25. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV164.12 104 171.64 8 179.6466.81/59,211
26. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB154.82 56 172.51 10 182.5169.68/61,810
27. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy177.09 8 150.58 52 185.0972.26/64,09
28. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn174.54 20 0.00 999 194.5481.71/72,48
29. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava153.28 60 148.33 56 204.3391.50/81,17
30. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa161.94 60 183.50 112 221.94109.11/96,76
31. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice161.70 112 148.18 114 262.18149.35/132,45
32. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy199.47 258 0.00 999 457.47344.64/305,54
  BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
115.13 0 111.96 0 111.96 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
117.77 2 112.27 0 112.270.31/0,353
3. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
114.22 0 112.51 0 112.510.55/0,547
4. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
112.85 2 111.08 2 113.081.12/1,042
5. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
115.64 2 113.88 0 113.881.92/1,738
6. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
116.79 0 114.14 0 114.142.18/1,934
7. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
119.52 2 116.98 2 118.987.02/6,331
8. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
128.64 2 128.14 8 136.1424.18/21,628
9. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
118.91 4 120.37 52 172.3760.41/54,025
10. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
122.48 6 119.81 64 183.8171.85/64,222
11. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
127.20 4 131.14 4 131.2019.24/17,220
12. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
129.85 52 127.70 4 131.7019.74/17,618
13. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
132.93 4 154.01 156 136.9324.97/22,316
14. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
147.46 54 136.69 2 138.6926.73/23,914
15. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
133.95 8 135.17 6 141.1729.21/26,112
16. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
139.72 204 142.00 6 148.0036.04/32,210
17. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
147.39 2 165.90 4 149.3937.43/33,49
18. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
156.81 54 151.16 4 155.1643.20/38,68
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
156.34 10 152.78 4 156.7844.82/40,07
20. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
159.29 8 205.59 58 167.2955.33/49,46
21. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
186.94 10 167.13 18 185.1373.17/65,45
22. ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
185.44 8 144.15 358 193.4481.48/72,84
23. FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
182.42 52 0.00 999 234.42122.46/109,43
  POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha96.36 4 95.63 0 95.63 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.97.33 0 96.57 0 96.570.94/1,068
3. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.98.81 0 96.73 0 96.731.10/1,262
4. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha102.05 0 96.63 2 98.633.00/3,157
5. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.49 0 99.02 0 99.023.39/3,553
6. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.100.33 0 99.53 0 99.533.90/4,149
7. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha97.88 0 99.47 2 101.475.84/6,146
8. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec101.46 0 102.34 0 102.346.71/7,043
9. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha101.61 0 98.88 6 104.889.25/9,740
10. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha100.85 2 108.27 2 110.2714.64/15,337
11. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha96.05 50 94.97 2 96.971.34/1,435
12. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.32 2 101.54 0 101.545.91/6,233
13. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.39 2 104.54 52 105.399.76/10,231
14. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava109.50 4 105.86 0 105.8610.23/10,729
15. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc107.41 0 109.16 156 107.4111.78/12,327
16. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha108.36 0 109.27 8 108.3612.73/13,325
17. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno108.64 4 105.33 4 109.3313.70/14,323
18. BENEŠ Jindřich 1985 USK Pha107.53 2 110.76 16 109.5313.90/14,521
19. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha103.76 50 105.72 4 109.7214.09/14,719
20. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec108.14 2 106.09 54 110.1414.51/15,217
21. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha107.43 208 110.21 0 110.2114.58/15,215
22. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy113.80 2 110.58 0 110.5814.95/15,614
23. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.109.60 56 110.96 0 110.9615.33/16,013
24. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec111.80 0 111.25 58 111.8016.17/16,912
25. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava108.89 52 110.25 2 112.2516.62/17,411
26. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod112.47 2 114.08 0 114.0818.45/19,310
27. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha114.26 0 118.34 2 114.2618.63/19,59
28. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.115.43 0 114.39 0 114.3918.76/19,68
29. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava125.22 0 114.25 2 116.2520.62/21,67
30. KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha113.59 4 116.61 0 116.6120.98/21,96
31. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy120.55 164 117.27 0 117.2721.64/22,65
32. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice121.28 52 117.39 0 117.3921.76/22,84
33. HRIC Filip 1993 2 Olomouc118.13 0 115.54 12 118.1322.50/23,53
34. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava114.84 4 111.07 116 118.8423.21/24,32
35. VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava116.35 4 119.43 8 120.3524.72/25,81
36. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa114.94 6 123.04 6 120.9425.31/26,50
37. PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice117.00 4 127.66 60 121.0025.37/26,50
38. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice117.60 10 125.55 56 127.6031.97/33,40
39. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně120.73 8 121.63 10 128.7333.10/34,60
40. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy123.13 6 125.54 8 129.1333.50/35,00
41. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice131.27 4 129.50 4 133.5037.87/39,60
42. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky121.07 14 120.33 158 135.0739.44/41,20
43. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa133.24 52 130.41 6 136.4140.78/42,60
44. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha140.86 158 139.17 6 145.1749.54/51,80
45. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha99.40 52 97.04 54 151.0455.41/57,90
46. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha101.61 50 101.52 50 151.5255.89/58,40
47. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.116.51 56 116.36 100 172.5176.88/80,40
48. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí151.68 108 126.90 54 180.9085.27/89,20
49. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice134.70 104 127.91 154 238.70143.07/149,60
  LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 DNS 0
  TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 DNS 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy0.00 0 0.00 0 DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha143.53 2 137.65 0 137.65 0
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha167.31 4 168.39 6 174.3936.74/26,70
3. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava207.66 60 177.35 6 183.3545.70/33,20
4. JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB185.53 104 182.47 6 188.4750.82/36,90
5. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha158.85 108 189.18 62 251.18113.53/82,50
6. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.207.65 166 0.00 999 999.00 0
  MATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn0.00 999 0.00 0 DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3