Nominace RDJ slalom 2018

poslední aktualizace: 14.05.2018 09:51:25
započítávány jsou tyto závody:
A - 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 06.05.2018
B - 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 26.05.2018
C - 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 27.05.2018
D - 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 09.06.2018
E - 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 10.06.2018
F - MSJ 2017, bodování 3,3,3
G - MEJ 2017, bodování 3,3,3

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2000-2003
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs2 / 7
-----1.MEJ 2017 / 310
2. Novotný Petr, 2000UP Olomouc1 / 9
------9
3. Lerch Eduard, 2002DUKLA Brandýs3 / 6
------6
4. Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha4 / 5
------5
5. Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn5 / 4
------4
6. Bohatý Karel, 2001DUKLA Brandýs6 / 3------3
7. Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc7 / 2
------2
8. Ulitzka Oliver, 2002KK Opava8 / 1
------1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno2 / 7
-----3.MEJ 2017 / 310
2. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha1 / 9
------9
3. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc3 / 6
------6
4. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn4 / 5
------5
5. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno5 / 4
------4
6. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc6 / 3
------3
7. Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha7 / 2
------2
8. Kloboučková Ivana, 2003KK Opava8 / 1
------1

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.-----1.MSJ 2017 / 3-3

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Bárta Jan, 2000Univerzitní sportovní klub Praha1 / 9
----3.MSJ 2017 / 3-12
2. Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.3 / 6
----2.MSJ 2017 / 3-9
3. Krejčí Jakub, 2002DUKLA Brandýs2 / 7
------7
4. Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha4 / 5
------5
5. Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.5 / 4
------4
6. Tichý Štěpán, 2000UP Olomouc6 / 3
------3
7. Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno7 / 2
------2
8. Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky8 / 1
------1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 9
----1.MSJ 2017 / 32.MEJ 2017 / 315
2. Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec4 / 5
----3.MSJ 2017 / 3-8
3. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha2 / 7
------7
4. Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha3 / 6
------6
5. Neugebauerová Anna Marie, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky5 / 4
------4
6. Beková Kateřina, 2002DUKLA Brandýs6 / 3
------3
7. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno7 / 2
------2
8. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn8 / 1
------1
Typ závodu