Cubr Filip, 2000

TJ ČSAD Plzeň
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 2  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M    CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 4.00 999 4.00 999 999.00 0
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
C2M 5. 1/DSPOHANKA Vít
CUBR Filip
2000
2000
2 Klatovy
ČSAD Plz
136.62 4 125.53 8 133.5322.18/19,918
K1M 8. 2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 102.76 2 100.76 50 104.7614.45/16,0149
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 34. 11/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 101.49 56 96.39 4 100.3913.74/15,911
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 25. 9/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 120.78 2 131.55 4 122.7815.27/14,227
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 7. 6/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 100.34 8 93.37 0 93.376.45/7,4-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 39. 11/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 114.03 0 110.33 52 114.0319.68/20,92/13
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 30. 7/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 122.89 2 112.78 2 114.7815.15/15,28/27
20.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy
K1M 21. 4/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 107.67 10 4.00 999 117.6729.46/33,4200
19.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy
K1M 7. 3/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 101.10 8 97.11 2 99.1113.42/15,7294
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M    CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 4.00 999 4.00 999 999.00 0
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M    CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 4.00 999 4.00 999 999.00 0
30.07.2017 Podřipský slalom v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 4.  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 97.20 6 99.20 2 101.2010.20/11,2156
29.07.2017 Podřipský slalom v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 9.  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 100.60 8 97.50 4 101.5016.90/20,0138
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
C2M 1. 1/DSCUBR Filip
POHANKA Vít
2000
2000
2 ČSAD Plz
Klatovy
112.73 8 109.90 0 109.90 50
K1M 2. 2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 84.95 2 84.97 0 84.971.89/2,3206
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 1. 1/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 102.26 0 102.65 0 102.26 210
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 3. 1/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 82.89 0 80.60 0 80.601.42/1,8348
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 4. 2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 87.02 2 85.23 2 87.238.08/10,2350
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja
K1M 36. 9/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 99.54 4 104.20 10 103.5423.46/29,30
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja
K1M 36. 8/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 104.19 6 104.26 6 110.1927.75/33,70
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 25. 9/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 114.04 2 120.32 56 116.0417.10/17,327
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 24. 11/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 109.05 2 115.41 2 111.0520.22/22,327
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu
C2M    VEJVODA Vojtěch
CUBR Filip
1999
2000
2 Rakovník
ČSAD Plz
153.51 8 4.00 999 999.00 4
K1M 4. 2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 81.60 0 81.95 0 81.605.25/6,9227
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu
C2M    VEJVODA Vojtěch
CUBR Filip
1999
2000
2 Rakovník
ČSAD Plz
101.85 10 4.00 999 999.00 9
K1M 2. 2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 66.31 0 64.09 0 64.093.37/5,6246
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1M 34. 8/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 118.05 6 116.26 52 124.0530.89/33,22
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1M 39. 11/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 121.84 110 105.99 56 161.9976.01/88,40
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
K1M 30. 5/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 125.35 2 112.44 2 114.4422.70/24,76
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
K1M 39. 10/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 126.23 56 122.61 106 182.2390.89/99,50
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 20. 9/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 84.75 2 88.75 2 86.7512.18/16,3143
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 11. 5/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 72.77 2 72.08 2 74.085.74/8,4161
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 22. 8/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 87.06 2 88.87 2 89.0611.84/15,3138
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 20. 9/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 74.43 4 75.00 4 78.4311.32/16,9147
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 4.  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 92.76 2 97.40 2 94.769.58/11,294
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 3.  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 97.00 2 96.60 2 98.608.34/9,2109
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 61. 9/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 121.24 52 109.68 6 115.6826.34/29,50/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 38. 4/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 120.94 6 114.79 2 116.7918.49/18,80/13
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 14. 7/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 101.96 4 99.99 6 105.9612.07/12,9-
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
C2M    CUBR Filip
POHANKA Vítek
2000
2000
2 ČSAD Plz
Klatovy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 7. 1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 108.68 0 108.55 2 108.689.66/9,8146
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
C2M 4. 1/DMCUBR Filip
POHANKA Vítek
2000
2000
2 ČSAD Plz
Klatovy
150.20 8 142.49 4 146.4922.30/18,028
K1M 10. 2/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 110.25 4 111.42 4 114.2512.23/12,0156
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 29. 3/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 107.99 0 104.77 54 107.9916.42/17,915
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 94. 26/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 107.97 52 122.20 56 159.9770.73/79,30
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží
C2M 5. 1/DMCUBR Filip
POHANKA Vítek
2000
2000
2 ČSAD Plz
Klatovy
114.18 4 119.51 4 118.189.44/8,726
K1M 5. 2/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 89.22 2 88.11 0 88.116.66/8,2197
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží
C2M 4. 1/DMCUBR Filip
POHANKA Vítek
2000
2000
2 ČSAD Plz
Klatovy
127.41 0 123.36 6 127.4110.55/9,031
K1M 5. 2/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 95.80 6 94.51 0 94.518.35/9,7199
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 33. 7/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 91.68 4 105.36 8 95.6813.62/16,67
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 19. 4/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 87.41 10 88.24 2 90.247.84/9,527
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz).
K1M 2. 1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 97.67 0 88.25 0 88.251.16/1,3133
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz)
K1M 3. 1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 90.08 4 90.30 2 92.2995.07/5,8140
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 17. 6/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 94.71 6 92.81 2 94.8111.58/13,982
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 26. 11/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 72.83 8 4.00 999 80.8318.29/29,223
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 19. 7/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 70.21 0 78.61 60 70.219.93/16,592
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 28. 8/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 95.76 6 95.96 4 99.9618.61/22,962
04.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 7. 3/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 105.63 0 102.45 4 105.639.13/9,5110
03.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 5. 1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 117.31 4 111.67 0 111.679.82/9,6140
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M    CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 4.00 999 4.00 999 999.00 0
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M    CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 4.00 999 4.00 999 999.00 0
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 25. 13/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 106.46 2 102.80 12 108.4621.08/24,1-
30.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy
K1M 30. 9/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 122.56 2 113.27 4 117.2729.39/33,480
29.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy
K1M 55. 11/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 112.41 56 111.94 60 168.4181.47/93,710
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři
K1M 5. 3/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 117.90 0 113.20 0 113.209.70/9,4121
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři
K1M 8. 5/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 115.30 0 127.20 0 115.309.80/9,3108
01.08.2015-02.08.2015 WAVE 2015 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M
kvalifikace
66.  CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz 103.63 8 105.73 8 111.6332.83/41,7-
31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II
K1M
U16 - kvalifikace
19.  CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz 107.10 6 0.00 0 113.1022.07/24,2-
K1M
U16 - finále
18.  CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz 102.75 8 0.00 0 110.7517.97/19,4-
30.07.2015-31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M
U16 - finále
17.  CUBR FILIP 2000 111.67 4 0.00 0 115.6721.24/22,5-
K1M
U16 - kvalifikace
26.  CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz 114.54 10 0.00 0 124.5429.17/30,6-
05.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 19. 9/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 89.61 4 90.89 4 93.6120.01/27,284
04.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 17. 7/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 88.38 0 97.30 0 88.3814.11/19,0118
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 57. 14/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 110.14 2 107.68 4 111.6832.40/40,90
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 64. 19/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 107.99 10 106.84 208 117.9935.39/42,80
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu
K1M 20. 5/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 101.79 0 99.60 0 99.6014.46/17,0167
C2M 14. 1/DSCUBR Filip
KRAUS Filip
2000
1997
0 ČSAD Plz
ČSAD Plz
135.71 4 134.50 4 138.5017.39/14,45
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží
K1M 20. 5/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 95.40 6 94.24 0 94.2412.08/14,7170
C2M 15. 1/DSCUBR Filip
KRAUS Filip
2000
1997
0 ČSAD Plz
ČSAD Plz
135.83 4 129.85 8 137.8522.56/19,67
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 54. 14/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 125.23 4 125.03 112 129.2335.56/38,00
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 71. 18/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 119.74 10 147.13 60 129.7433.03/34,20
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1M 5. 1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 87.01 2 87.12 2 89.018.86/11,178
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1M 4. 1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 105.74 2 105.04 6 107.749.43/9,6105
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 46.  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 122.88 6 138.20 108 128.8829.47/29,6-
24.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy
K1M 45. 7/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 140.72 4 139.56 156 144.7257.94/66,88
23.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy
K1M 31. 6/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 123.90 104 117.02 0 117.0233.76/40,587
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 29.  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 115.10 0 112.40 100 115.1024.50/27,049
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 30. 4/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 117.90 2 132.30 4 119.9027.60/29,948
03.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 18. 2/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 115.89 4 116.28 4 119.8919.98/20,024
01.08.2014 ECA Slalom Junior Cup VI Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M
1st. run heats, 2nd. run final
71. 17/U14CUBR Filip 2000 TJ ČSAD Plzeň 112.31 2 109.35 6 115.3538.80/50,7-
31.07.2014 ECA Slalom Junior Cup V Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M
1st. run heats, 2nd. run final
183. 57/U14CUBR Filip 2000 TJ ČSAD Plzeň 162.63 306 0.00 0 468.63374.85/399,7-
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 20.  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 107.53 6 116.87 6 113.5333.27/41,514
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 18.  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 92.23 4 92.26 2 94.2623.13/32,519
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 17. 1/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 110.20 6 99.90 2 101.9024.90/32,338
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 22. 3/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 111.50 50 103.30 6 109.3030.50/38,731
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 15. 1/ZSBLÁHA Petr
CUBR Filip
2000
2000
ČSAD Plz
ČSAD Plz
170.25 10 0.00 999 180.2561.30/51,50
K1M 74. 7/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 120.38 50 120.79 52 170.3872.51/74,10
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 16. 1/ZSBLÁHA Petr
CUBR Filip
2000
2000
ČSAD Plz
ČSAD Plz
189.86 10 177.20 10 187.2063.48/51,30
K1M 37. 2/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz 123.19 4 126.62 2 127.1928.76/29,233
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu
K1M 39. 7/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 99.31 56 100.73 2 102.7326.71/35,145
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu
K1M 66. 9/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 115.60 0 101.30 8 109.3033.10/43,432
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M 37. 5/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 98.56 0 100.59 2 98.5622.13/29,075
C2M 24. 4/ZSBLÁHA Petr
CUBR Filip
2000
2000
0 ČSAD Plz
ČSAD Plz
139.69 16 143.97 10 153.9759.09/62,30
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M 41. 6/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 94.60 2 95.84 2 96.6018.91/24,371
C2M 24. 3/ZSBLÁHA Petr
CUBR Filip
2000
2000
0 ČSAD Plz
ČSAD Plz
150.44 56 139.57 10 149.5755.75/59,41
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M   16/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 0.00 999 0.00 999 999.00 0
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M   16/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 0.00 999 0.00 999 999.00 0
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 38. 9/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 93.70 2 86.91 4 90.9124.44/36,812
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M    CUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 0.00 999 0.00 999 999.00 0
06.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 19. 4/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 119.29 2 116.53 0 116.5331.93/37,726
05.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 25. 4/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 115.54 2 112.55 0 112.5530.07/36,524
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 41. 12/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 133.81 2 138.56 6 135.8138.92/40,224
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 50. 12/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 137.29 4 129.25 0 129.2537.42/40,722
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou
K1M 28. 5/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 117.80 2 112.20 6 118.2023.60/24,917
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou
K1M 25. 2/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 123.10 4 121.60 2 123.6023.20/23,122
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné
K1M 25. 4/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 125.20 0 104.70 4 108.7038.30/54,413
20.07.2013 Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné USD České Vrbné
K1M 27. 5/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 103.25 8 108.27 0 108.2734.54/46,817
14.07.2013 Slalom v Sušici
K1M 46. 6/ŽSCubr Filip 2000 3 ČSAD Plz 108.47 0 106.70 2 108.4729.09/36,633
13.07.2013 Slalom v Sušici
K1M 60. 6/ŽSCubr Filip 2000 3 ČSAD Plz 102.98 2 103.90 4 104.9833.01/45,925
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 59. 16/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 124.59 4 113.41 0 113.4135.96/46,424
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 82. 18/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz 133.45 8 152.38 4 141.4554.77/63,27
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1M 56. 8/ZSCubr Filip 2000 ČSAD Plz 156.11 54 147.65 0 147.6558.62/65,89
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1M 45. 8/ZSCubr Filip 2000 ČSAD Plz 134.87 4 128.97 4 132.9742.41/46,824
07.10.2012 Klatovský slalom ve Strakonicích - nedělní závod řeka Otava Strakonice v Podskalí
K1M 36. 6/ŽMCubr Filip 2000 0 ČSAD Plz 122.60 10 113.90 0 113.9040.40/55,04
06.10.2012 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice v Podskalí
K1M 45. 9/ŽMCubr Filip 2000 0 ČSAD Plz 130.14 6 129.70 6 135.7053.62/65,30
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 81. 11/ZMCUBR Filip 2000 ČSAD Plz 143.80 8 158.60 4 151.8064.35/73,60
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 86. 13/ZMCUBR Filip 2000 ČSAD Plz 152.50 4 153.80 8 156.5067.30/75,40
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha
K1M 73. 9/ŽMCubr Filip 2000 0 ČSAD Plz 137.82 14 130.48 10 140.4864.69/85,43
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha
K1M 93. 10/ŽMCubr Filip 2000 0 ČSAD Plz 133.94 14 130.69 58 147.9469.06/87,64
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 136. 23/ZMFilip Cubr 2000 0 ČSAD Plz 167.97 58 171.39 4 175.3978.96/81,90
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 141. 25/ZMFilip Cubr 2000 0 ČSAD Plz 143.55 4 144.53 52 147.5558.91/66,50
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M 122. 14/ŽMCubr Filip 2000 0 ČSAD Plz 171.30 60 173.20 8 181.2095.40/111,20
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M 126. 15/ŽMCubr Filip 2000 0 ČSAD Plz 167.30 210 163.80 212 375.80277.00/280,40
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Cubr FilipTJ ČSAD Plzeň K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Cubr FilipTJ ČSAD Plzeň K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.06.15 updated from RVP
Cubr FilipTJ ČSAD Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.06.14 updated from RVP
Cubr FilipTJ ČSAD Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.05.13 updated from RVP
Cubr FilipTJ ČSAD Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.11.11 inserted RVP

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
41.K1M 6/8 18
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
20.K1M 4/6 108
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Pohanka Vít
2/2 68
57.C2M
Vejvoda Vojtěch
2/2 13
2.K1M 5/18 1465

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.K1M 4/6 62
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Pohanka Vít
4/4 85
5.K1M 5/12 838

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
70.C2M
Kraus Filip
2/2 12
22.K1M 5/12 716

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
119.C2M
Bláha Petr
4/4 1
104.K1M 5/19 330

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
163.K1M 5/14 132

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
331.K1M 5/10 11

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Cubr Filipsl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí39.30.36.36.34.39.30.39.61.38.
odstup %20,915,229,333,733,288,424,799,529,518,8
% poražených soupeřů60,471,612,512,513,2---27,5---40,663,0
pořadí20162017celkem
průměr49.535.438.2
medián383636
modus383939
počet závodů2810

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Cubr Filipsl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
pořadí7.4.36.36.14.25.46.
odstup %7,410,229,333,712,924,129,6
% poražených soupeřů94,897,612,512,584,970,046,4
pořadí2014201520162017celkem
průměr46.025.014.020.824.0
medián462514725
modus4625143636
počet závodů11147

NKZ slalom

Kategorie K1M

Cubr Filipsl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí34.25.39.30.25.24.61.38.29.94.33.19.57.64.54.71.
odstup %15,914,220,915,217,322,329,518,817,979,316,69,540,942,838,034,2
% poražených soupeřů71,180,660,471,677,879,540,663,074,114,773,185,146,241,155,142,6
pořadí201520162017celkem
průměr61.545.729.543.6
medián57332534
modus54192525
počet závodů46616

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Cubr Filipsl 148
07.10.17
sl 99
09.07.17
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
pořadí5.1.4.5.4.14.15.15.16.24.24.
odstup %19,90,018,08,79,014,419,651,551,362,359,4
% poražených soupeřů71,4100,084,273,381,351,951,76,76,38,011,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr19.814.54.33.011.5
medián16144114
modus2414414
počet závodů423211

Kategorie K1M

Cubr Filipsl 148
07.10.17
sl 120
20.08.17
sl 119
19.08.17
sl 107
30.07.17
sl 106
29.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 19
09.04.17
sl 18
09.04.17/2
sl 17
08.04.17
sl 16
08.04.17/2
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl 19
10.04.16
sl 18
10.04.16/2
sl 17
09.04.16
sl 16
09.04.16/2
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
sl 137
30.08.15
sl 136
29.08.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 97
05.07.15
sl 96
04.07.15
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 120
24.08.14
sl 119
23.08.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 106
03.08.14
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
sl 95
20.07.14
sl 94
19.07.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 64
08.06.14
sl 63
07.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 31
03.05.14
KT ST NE
06.10.13
KT ST SO
05.10.13
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
Písek NE
21.07.13
Písek SO
20.07.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Strakonic
07.10.12
sl.Strakonic
06.10.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
pořadí8.21.7.4.9.2.1.3.4.4.2.11.20.20.22.4.3.7.10.5.5.2.3.26.17.19.28.7.5.30.55.5.8.19.17.20.20.5.4.45.31.29.30.18.20.18.17.22.74.37.39.66.37.41.38.19.25.41.50.28.25.25.27.46.60.59.82.56.45.36.45.81.86.73.93.136.141.122.126.
odstup %16,033,415,711,220,02,30,01,810,26,95,68,416,316,915,311,29,29,812,08,29,71,35,829,213,916,522,99,59,633,493,79,49,327,219,017,014,711,19,666,840,527,029,920,041,532,532,338,774,129,235,143,429,024,336,837,736,540,240,724,923,154,446,836,645,946,463,265,846,855,065,373,675,485,487,681,966,5111,2280,4
% poražených soupeřů93,370,192,195,187,599,2100,098,497,698,499,587,867,278,765,096,698,095,293,297,397,498,897,951,965,272,349,193,896,254,720,695,792,866,774,286,586,993,996,318,550,065,465,562,254,866,772,463,28,859,657,836,975,772,030,271,462,550,644,346,052,957,158,756,346,845,327,023,642,930,021,48,06,615,316,414,011,99,03,8
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr93.942.035.116.310.89.232.3
medián86413185722
modus3625185344
počet závodů10141612121579

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Cubr Filipsl 110
01.08.15
sl 109-2
31.07.15
sl 109-2
31.07.15/2
sl 109
30.07.15
sl 109
30.07.15/2
ECA Cup VI
01.08.14
ECA Cup V
31.07.14
pořadí66.18.19.17.26.71.183.
odstup %41,719,424,222,530,650,7399,7
% poražených soupeřů17,741,466,744,851,962,21,1
pořadí20142015celkem
průměr127.029.257.1
medián711926
modus711717
počet závodů257