Vaňková Klára, 2001

VS Tábor
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 7. 3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 14:23,3577.30/9,877
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 8. 4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 14:30,9787.77/11,286
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
C1W 15. 6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 238.11 16 164.32 4 168.3257.03/51,243
K1W 18. 7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 123.89 2 128.74 2 125.8922.59/21,935
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
C1W 21. 6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 252.94 124 257.63 58 315.63200.17/173,431
K1W 21. 7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 166.19 62 141.19 6 147.1944.30/43,129
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 17. 6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 234.72 10 156.77 10 166.7764.72/63,435
K1W 9. 5/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 107.37 2 108.88 6 109.3710.08/10,257
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 23. 7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 156.10 58 171.42 60 214.10107.17/100,223
K1W 16. 6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 114.84 4 125.35 4 118.8421.11/21,637
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1W 10. 3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor - - - - 00:51,572.87/5,937/14/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1W 11. 4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 00:52,57 - 00:56,49 - 33:55,49 35/8/0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod
K1W 27. 7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 129.05 8 149.71 12 137.0536.00/35,69
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
K1W 25. 6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 121.12 4 119.07 2 121.0716.29/15,512
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1W 20. 6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 113.32 0 110.22 0 110.2214.65/15,317
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1W 29. 6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 150.56 54 146.59 10 156.5948.55/44,97
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1W 10. 4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 10:07,1658.84/10,737/62/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1W 14. 4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 10:20,7974.39/13,6-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 9. 4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 21:32,99188.13/17,040/18/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 8. 4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 21:23,63177.89/16,143/6/0
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 6. 3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 89.14 4 90.88 0 90.8815.10/19,942
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 7. 4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 103.10 2 95.76 4 99.7617.71/21,645
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 6. 3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 94.20 6 94.24 2 96.2414.11/17,246
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 5. 3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor 89.76 2 89.20 2 91.2014.39/18,753
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 5. 2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 16:52,80125.20/14,127
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 5. 2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 16:59,10141.60/16,127
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 5. 2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 16:20,10134.90/16,031
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 6. 2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 16:09,50122.40/14,427
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 13. 9/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 111.87 2 113.61 2 113.8716.12/16,535
C1W 16. 7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 192.69 4 175.95 102 196.6988.84/82,431
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 16. 8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 166.11 10 142.58 8 150.5828.70/23,529
C1W 17. 7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 207.85 154 290.45 262 361.85221.55/157,929
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 5. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 00:41,74 - 00:41,59 - 00:41,591.37/3,4-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 11. 5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 140.29 4 152.53 6 144.2931.10/27,5-
K1W 16. 8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 111.77 4 112.35 4 115.7714.23/14,0-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 31. 9/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 145.67 6 129.01 202 151.6745.38/42,710/19
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 28. 7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 132.55 102 164.69 8 172.6958.09/50,711/23
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 24. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 00:58,745.40/10,119/20/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 24. 5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 01:07,2715.54/30,023/26/0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C1W 4. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 108.89 2 107.96 0 107.969.20/9,34
C2W 3. 1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
142.40 10 140.78 4 144.7811.37/8,50
K1W 1. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 93.40 0 88.60 2 90.60 41
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C1W 3. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 128.12 0 133.70 4 128.1216.05/14,36
C2W 4. 2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
179.83 16 184.59 16 195.8340.72/26,30
K1W 2. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 96.25 4 97.13 0 97.134.64/5,057
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
C1W 4. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 123.70 2 113.70 0 113.7011.88/11,717
K1W 1. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 97.90 0 96.54 0 96.54 88
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
C1W 3. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 138.71 0 137.72 0 137.7217.44/14,514
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1W 4. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 09:59,9013.80/2,419
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1W 2. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 116.52 0 117.29 4 116.521.96/1,782
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 3. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 98.54 2 99.47 2 101.478.60/9,375
C1W 3. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 121.61 2 114.94 2 116.949.13/8,55
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 3. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 100.69 2 100.28 0 100.284.19/4,497
C1W 5. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 135.06 2 137.84 4 141.8429.19/25,95
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 9. 4/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 10:32,6177.88/14,00/43/58
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 12. 4/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 19:02,51152.98/15,50/43/63
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja
K1W 26. 7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 163.58 12 153.26 6 159.2663.57/66,410
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja
K1W 24. 6/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 134.06 4 146.61 10 138.0639.49/40,112
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 21. 8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 3.00 999 146.03 10 156.0340.39/34,923
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 16. 8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 144.93 4 135.23 2 137.2323.87/21,133
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 10. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 00:54,20 - 00:52,25 - 00:52,254.12/8,637/37/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 10. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 00:55,00 - 00:52,20 - 00:52,203.34/6,837/37/0
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1W 25. 7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 172.10 64 156.68 2 158.6847.06/42,211
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1W 21. 5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 131.24 54 126.33 6 132.3329.67/28,915
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
K1W 23. 7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 149.55 110 134.79 58 192.7981.40/73,113
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
K1W 24. 6/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 141.31 54 143.18 58 195.3190.99/87,212
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 14. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 10:16,1569.96/12,829/46/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 11. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 01:14,47 - 01:14,22 - 01:14,226.53/9,635/40/0
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
C1W    VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C1W 5. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 108.23 6 107.13 4 111.1332.60/41,51
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 7. 4/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 99.41 2 96.21 2 98.2112.77/14,949
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1W 5. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 82.18 2 83.73 0 83.736.18/8,042
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
C1W    VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C1W 5. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor 121.43 2 114.08 2 116.0834.80/42,81
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1W 7. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 111.43 6 96.53 2 98.5314.49/17,259
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1W 14. 6/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 91.81 8 88.45 4 92.4522.40/32,021
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W    VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1W    VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 4.00 999 4.00 999 999.00 0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 2. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 118.90 0 121.40 0 118.904.80/4,266
C1W 8. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 146.00 0 141.80 0 141.8010.20/7,83
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1W 33. 8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 151.77 6 150.72 58 157.7754.55/52,80/19
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1W 32. 8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 157.70 60 145.40 14 159.4049.48/45,00/23
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 7. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 00:57,43 - 01:00,14 - 00:57,433.63/6,7-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 14. 6/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 132.11 4 164.19 12 136.1126.18/23,8-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 8. 4/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 00:58,223.54/6,528/43/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 12. 5/DMVAŇKOVÁ Klára 2003 2 VS Tábor 00:00,00 - 00:00,00 - 01:02,689.46/17,818/42/0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 2. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 113.70 0 114.10 0 113.701.00/0,993
C1W 12. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 150.50 0 149.60 4 150.5028.80/23,74
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 2. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 116.70 0 115.80 0 115.802.60/2,390
C1W 11. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 149.50 0 147.70 2 149.5024.20/19,35
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C1W 5. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 119.46 6 127.44 54 125.4637.33/42,44
K1W 7. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 91.63 4 93.93 2 95.637.49/8,531
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C1W 8. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 144.31 2 127.51 2 129.5150.16/63,22
K1W 4. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 89.79 0 91.81 0 89.793.70/4,340
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
K1W 1. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 122.01 0 121.38 0 121.38 63
C2M 9.  VAŇKOVÁ Klára
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2001
1989
3 VS Tábor
VS Tábor
168.95 8 164.27 4 168.2749.96/42,26
C1W 7. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 155.23 0 155.50 0 155.2338.19/32,65
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
K1W 1. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 125.35 0 125.25 0 125.25 77
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 1. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 09:14,70 15
C2M 1.  VAŇKOVÁ Klára
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2001
1989
VS Tábor
VS Tábor
- - - - 10:32,20 1
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
C2M 14.  VAŇKOVÁ Klára
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2001
1989
3 VS Tábor
VS Tábor
166.63 8 165.97 4 169.9745.78/36,93
C1W 7. 1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 163.51 2 167.17 52 165.5145.08/37,45
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 11. 5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 10:48,2684.71/15,0-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 13. 6/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 18:46,80157.73/16,3-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1W 20. 7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 131.87 2 138.16 4 133.8727.16/25,531
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1W 28. 7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 132.54 102 135.33 6 141.3335.25/33,215
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží
K1W 4. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 104.21 0 100.69 0 100.698.25/8,980
C2W 2. 1/VAŇKOVÁ Klára
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2001
1989
3 VS Tábor
VS Tábor
135.27 2 140.36 6 137.27 3
C1W 7. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 132.28 0 130.90 0 130.9025.24/23,95
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží
K1W 4. 3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 110.68 0 106.57 0 106.5720.02/23,181
C2W 2. 1/VAŇKOVÁ Klára
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2001
1989
3 VS Tábor
VS Tábor
145.77 2 142.71 4 146.71 2
C1W 7. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 140.35 0 148.93 0 140.3527.37/24,24
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1W 28. 7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 125.45 6 112.21 6 118.2129.05/32,617
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1W 34. 9/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 119.57 2 121.36 4 121.5730.97/34,29
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 14. 5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,983.81/7,614/13/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 00:52,68 - 00:52,92 - B 18/19/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 16. 5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 10:21.10 10/17/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 13. 5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 01:16,605.39/7,616/29/0
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 5. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 20:46,70167.90/15,622
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 5. 2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 20:47,00133.40/12,018
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 4.  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 15:56,0072.94/8,314
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 5.  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 16:00,00104.91/12,314
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 10.  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 21:58,08216.00/19,613
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 8. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 21:10,00144.90/12,916
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 9. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 21:17,40164.00/14,715
04.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 3. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 110.98 2 112.64 2 112.980.75/0,738
C1W 4. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 142.61 2 140.64 0 140.6413.36/10,53
03.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 1. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 122.53 0 120.85 0 120.85 57
C1W 4. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 157.93 0 158.10 4 157.9321.37/15,63
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1W 7. 3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 157.00 2 152.60 0 152.6020.80/15,82
C2M 17. 3/ZSVANĚK Matěj
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
147.70 6 144.70 2 146.7027.70/23,36
K1W 3. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 118.70 0 117.10 0 117.107.20/6,647
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1W 7. 3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 158.80 0 156.90 0 156.9023.90/18,01
C2M 19. 4/ZSVANĚK Matěj
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
152.30 4 151.20 10 156.3038.50/32,74
K1W 2. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 120.10 0 119.80 2 120.108.90/8,051
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1W 27. 7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 180.58 12 171.52 8 179.5269.81/63,613
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1W 31. 7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 190.04 64 159.05 56 215.05100.21/87,39
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 2. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 00:45,02 - 00:46,35 - 00:45,020.42/0,9-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
K1W 12. 9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 119.96 6 126.90 56 125.9624.83/24,6-
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 3. 3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 04:22,4310.12/4,012
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 5. 5/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 121.78 52 119.60 0 119.605.61/4,946
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 2. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 00:48,55 - 00:49,04 - 00:48,550.63/1,30
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 7. 7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 127.32 2 129.03 0 129.037.66/6,342
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři
K1W 8. 3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 127.30 4 124.00 2 126.0010.00/8,641
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři
K1W 7. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 127.00 2 127.70 0 127.709.20/7,843
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 1. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 110.40 0 109.50 0 109.50 38
C1W 2. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 155.70 2 156.70 0 156.7029.80/23,51
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 2. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 108.80 2 109.60 2 110.800.10/0,134
C1W 2. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 154.90 2 147.00 0 147.0021.30/16,91
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1W 6. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 86.76 4 92.00 2 90.7611.69/14,88
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1W 5. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 86.72 2 90.98 4 88.725.89/7,124
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 3. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 114.32 0 113.86 0 113.8613.32/13,274
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 3. 3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 03:46,7016.00/7,613
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 8. 7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 106.76 0 107.11 4 106.7611.92/12,630
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 3. 3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 00:33,38 - 00:33,23 - 00:33,230.67/2,113
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 7. 6/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 100.01 0 99.52 2 100.0110.21/11,434
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 34. 9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 162.72 10 184.74 14 172.7278.01/82,48
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 36. 8/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 140.22 114 165.46 8 173.4679.59/84,87
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W 14. 9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 104.68 2 100.52 6 106.5216.42/18,230
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W 8. 6/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 102.97 2 99.71 2 101.7110.23/11,259
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 12. 3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 11:51,92104.97/17,3-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 14. 3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 11:46,85111.73/18,8-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 32. 7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 164.23 8 175.75 54 172.2367.58/64,610
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 35. 8/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 166.85 16 219.01 16 182.8578.85/75,88
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1W 6. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 96.49 0 96.82 0 96.493.17/3,433
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1W 8. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 130.50 8 129.60 2 131.6012.86/10,832
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 12. 4/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 198.94 20 160.51 108 218.94121.23/124,115
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 10. 3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 104.64 2 90.64 2 92.6420.77/28,910
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 14. 6/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 0.00 999 160.01 212 372.01273.65/278,220
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 13. 5/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 99.00 6 98.58 4 102.5824.88/32,018
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 6. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 22:38,40236.50/21,111
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě.
K1W 7. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 21:52,50206.10/18,611
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
K1W 5. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 21:29,70195.30/17,814
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 5. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor - - - - 22:42,90232.80/20,614
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 6. 3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 19:25,10106.90/10,19
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 9. 4/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 19:04,00139.60/13,96
05.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 9. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 121.61 4 116.65 0 116.6510.16/9,532
04.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1W 13. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 126.50 0 125.41 2 126.5023.20/22,526
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1W 14.  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 130.20 4 129.70 2 131.7017.80/15,625
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1W 12.  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 133.30 4 131.90 0 131.9017.10/14,935
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 20.  VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 01:32,26 - 01:15,05 - 01:15,0519.96/36,2-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 31.  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 144.71 8 152.37 152 152.7145.08/41,9-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1W 3. 3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 00:39,09 - 00:37,24 - 00:37,241.13/3,1-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1W 20.  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 111.50 0 112.92 4 111.5015.15/15,7-
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1W 10.  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 127.00 4 119.10 4 123.1017.50/16,638
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1W 9.  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 135.20 2 125.80 2 127.8016.70/15,044
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 33. 12/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 144.47 8 148.28 18 152.4755.51/57,315
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 12. 10/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 09:41,2095.70/19,77
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 22. 9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 126.51 66 115.05 4 119.0522.22/22,926
03.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 4. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 129.00 2 128.27 2 130.2716.85/14,914
02.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 6. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 132.40 6 132.12 4 136.1220.05/17,311
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 9.  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 134.09 4 124.98 8 132.9833.95/34,34
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1W 10.  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 106.56 6 103.43 2 105.4321.45/25,55
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 8. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 111.60 6 112.50 2 114.5016.40/16,717
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1W 10. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 117.50 0 116.20 2 117.5016.80/16,714
06.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
K1W 11. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 106.20 0 110.90 0 106.2012.10/12,913
05.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
K1W 14. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 113.30 2 111.90 6 115.3021.60/23,113
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 11. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 134.44 2 128.09 2 130.0917.00/15,015
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 2. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 12:33,5088.10/13,24
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 15. 1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor 139.45 6 138.63 2 140.6322.94/19,517
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W 26. 8/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 19:26,70361.40/44,90
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 15. 6/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 16:52,40207.60/25,813
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1W 26. 10/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 112.24 2 110.89 0 110.8933.37/43,021
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1W 21. 9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 105.97 4 106.30 0 106.3030.38/40,025
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1W 11. 2/ZSVaňková Klára 2001 3 VS Tábor 119.68 2 122.09 6 121.6813.10/12,117
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1W 12. 3/ZSVaňková Klára 2001 3 VS Tábor 121.42 4 117.53 4 121.5312.65/11,619
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 14. 7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 99.85 2 0.00 999 101.8524.45/31,62
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W   7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 0.00 999 0.00 999 999.00 0
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 17. 7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 100.62 4 103.92 6 104.6225.63/32,42
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W   7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 0.00 999 0.00 999 999.00 0
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota
K1W 22. 11/ZSVaňková Klára 2001 3 VS Tábor 119.90 0 119.70 8 119.9025.20/26,613
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera
K1W 22. 10/ZSVaňková Klára 2001 3 VS Tábor 116.23 4 111.80 4 115.8027.60/31,316
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 6. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 23:11,60204.50/17,27
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 6. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 23:21,40263.80/23,26
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 5. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 23:23,90219.30/18,56
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 6. 2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 23:35,20221.00/18,56
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 11. 2/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 21:00,90140.00/12,54
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W    VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 0.00 0 0.00 0 0.00 4
06.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 13. 3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 134.17 2 127.78 4 131.7838.19/40,86
05.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W    VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice
K1W 22. 7/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 144.00 0 146.70 0 144.0027.10/23,211
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice
K1W 23. 7/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 153.80 2 155.90 4 155.8032.00/25,811
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 17. 5/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 175.71 2 157.68 6 163.6842.26/34,85
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 12. 3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 151.31 0 141.97 2 143.9731.37/27,99
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou
K1W 16. 3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 135.80 4 139.60 0 139.6035.50/34,13
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou
K1W 17. 3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 144.60 6 141.60 4 145.6034.50/31,12
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné
K1W 10. 3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 118.10 6 123.90 4 124.1035.60/40,22
20.07.2013 Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné USD České Vrbné
K1W 16. 4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 132.09 6 149.45 2 138.0946.46/50,72
14.07.2013 Slalom v Sušici
K1W 30. 7/ŽMVaňková Klára 2001 3 VS Tábor 127.65 10 129.21 4 133.2136.88/38,35
13.07.2013 Slalom v Sušici
K1W 31. 7/ŽMVaňková Klára 2001 3 VS Tábor 120.28 6 118.28 2 120.2847.18/64,55
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W    VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 0.00 999 0.00 999 999.00 0
22.06.2013 Sjezd ve Strakonicích
K1W 7. 2/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 13:33,40125.30/18,23
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 32. 8/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 157.75 52 151.10 8 159.1064.14/67,54
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava
K1W 6.  VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 18:22,60229.40/26,30
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov)
K1W 4.  VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 01:48,30 - 01:50,70 - 01:48,3022.20/25,83
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava.
K1W 5.  VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 18:23,20236.00/27,23
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1W 23. 6/ZMVaňková Klára 2001 3 VS Tábor 212.00 106 154.20 56 210.2098.45/88,13
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1W 21. 5/ZMVaňková Klára 2001 3 VS Tábor 162.80 10 215.53 54 172.8059.30/52,26
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 10. 2/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 21:32,80209.80/19,44
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 14. 2/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor - - - - 21:55,80241.30/22,50
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 20. 4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor 146.90 6 144.20 2 146.2031.80/27,86
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 20. 3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor 141.90 2 139.50 2 141.5025.90/22,49
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 16. 3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor 150.70 10 159.20 4 160.7051.60/47,31
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 17. 3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor 176.40 6 171.30 2 173.3060.40/53,53
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1W 26. 4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor 169.40 4 182.10 4 173.4071.90/70,80
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1W 26. 4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor 173.80 6 166.30 2 168.3066.20/64,80
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 53. 16/ZMKlára Vaňková 2001 0 VS Tábor 181.87 4 199.06 2 185.8780.55/76,50
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 21. 4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor 00:45,78 - 00:46,88 - 01:32,6619.97/27,58
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 56. 16/ZMKlára Vaňková 2001 0 VS Tábor 152.76 6 132.98 54 158.7662.21/64,40
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 13. 3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 170.90 4 176.20 2 174.9055.40/46,42
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 26. 5/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 181.90 4 0.00 0 185.9066.20/55,32
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
K1W 6.  VAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor - - - - 20:06,20292.50/32,00
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle
K1W 4.  VAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor 02:11,90 - 02:12,90 - 04:24,8058.10/28,14
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
K1W 6.  VAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor - - - - 20:07,60305.80/33,92
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1W 42. 10/ŽMVaňková Klára 2001 0 VS Tábor 161.50 2 168.70 8 163.5073.50/81,70
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1W 45. 10/ŽMVaňková Klára 2001 0 VS Tábor 216.90 4 221.60 14 220.90125.50/131,60
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem
K1W 22. 8/ZMVaňková Klára 2001 VS Tábor 178.01 10 161.08 4 165.0880.69/95,60
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem
K1W 21. 8/ZMVaňková Klára 2001 VS Tábor 191.78 14 231.10 106 205.78121.15/143,20
01.04.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, neděle, závod č.3 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 5. 1/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor - - - - 25:06,30310.30/25,90
01.04.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, neděle, závod č.4 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 5. 1/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor - - - - 24:52,70301.20/25,30
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 6.  VAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor - - - - 25:01,40233.00/18,41
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 6. 1/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor - - - - 26:09,50326.30/26,21
07.08.2011 VZ ve slalomu - neděle Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 15. 6/PZVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 228.21 14 213.41 4 217.41100.87/86,60
06.08.2011 VZ ve slalomu - sobota Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 16. 6/PZVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 249.56 74 268.55 64 323.56202.16/166,50
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Vaňková KláraVS Tábor K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.09.15 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.06.14 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.10.12 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.12 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.06.11 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
24.K1W 4/4 45
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/4 132
9.K1W 4/4 158
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 4/4 186
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1W 4/5 155
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1W 5/11 283
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/5 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.K1W 6/8 74
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 2/2 60
16.K1W 4/6 120
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 5/10 47
 C2W
Šindelářová Tereza
2/2 0
3.K1W 5/10 401
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1W 7/8 180
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1W 5/9 209
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 5/8 121

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
20.K1W 4/6 90
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 5/10 24
73.C2M
Pospíšilová Jitka
2/2 9
2.C2W
Pospíšilová Jitka
2/2 5
1.K1W 5/10 421
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 6/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Pospíšilová Jitka
1/1 1
8.K1W 5/12 155
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.K1W 4/6 40
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 5/6 10
78.C2M
Vaněk Matěj
2/2 10
12.K1W 5/23 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1W 5/10 72

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.K1W 5/28 175
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 5/10 42

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.K1W 5/17 43
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 5/5 13

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.K1W 5/14 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1W 5/10 19

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí27.25.20.29.31.28.26.24.25.21.23.24.33.32.
odstup %35,615,515,344,942,750,766,440,142,228,973,187,252,845,0
% poražených soupeřů16,125,034,53,428,637,27,414,84,016,78,311,522,029,5
pořadí201620172018celkem
průměr32.525.325.326.3
medián32242525
modus32242024
počet závodů28414

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Vaňková Klárasl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí11.5.
odstup %27,525,9
% poražených soupeřů54,550,0
pořadí2017celkem
průměr8.08.0
medián55
modus55
počet závodů22

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 140
05.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
pořadí25.20.16.3.26.24.14.12.31.20.
odstup %15,515,314,04,466,440,123,824,641,915,7
% poražených soupeřů25,034,571,294,37,414,869,070,323,163,5
pořadí20142015201620172018celkem
průměr25.512.014.017.322.519.1
medián201214162020
modus20121432020
počet závodů2114210

NKZ slalom

Kategorie C1W

Vaňková Klárasl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
pořadí15.21.17.23.16.17.
odstup %51,2173,463,4100,282,4157,9
% poražených soupeřů36,413,023,84,36,3---
pořadí20172018celkem
průměr16.519.018.2
medián161717
modus161517
počet závodů246

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí18.21.9.16.13.16.31.28.21.16.33.32.20.28.28.34.27.31.34.36.32.35.
odstup %21,943,110,221,616,523,542,750,734,921,152,845,025,533,232,634,263,687,382,484,864,675,8
% poražených soupeřů69,664,986,775,876,069,428,637,252,465,122,029,561,244,952,642,135,026,819,522,226,222,7
pořadí2015201620172018celkem
průměr32.529.220.816.025.4
medián3228161628
modus272816916
počet závodů666422

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Vaňková Klárasl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 19
09.04.17
sl 17
08.04.17
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
sl 151
26.09.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
pořadí4.3.4.3.3.5.5.5.8.12.11.5.8.7.7.7.7.4.4.7.2.2.
odstup %9,314,311,714,58,525,941,542,87,823,719,342,463,232,637,423,924,210,515,618,023,516,9
% poražených soupeřů62,575,080,085,766,750,0------36,426,733,342,922,253,853,857,153,862,562,533,366,766,7
pořadí201520162017celkem
průměr3.88.04.05.6
medián4745
modus2737
počet závodů59822

Kategorie C2M

Vaňková Klárasl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 151
26.09.15
pořadí9.14.19.
odstup %42,236,932,7
% poražených soupeřů52,931,640,0
pořadí20152016celkem
průměr19.011.514.0
medián19914
modus1999
počet závodů123

Kategorie C2W

Vaňková Klárasl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
pořadí3.4.2.2.
odstup %8,526,30,00,0
% poražených soupeřů---40,080,075,0
pořadí20162017celkem
průměr2.03.52.8
medián232
modus232
počet závodů224

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 15
08.04.18
sl 14
08.04.18/2
sl 13
07.04.18
sl 12
07.04.18/2
sl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 19
09.04.17
sl 18
09.04.17/2
sl 17
08.04.17
sl 16
08.04.17/2
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
sl 151
26.09.15
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 94
12.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 28
26.04.15
sl 27
26.04.15/2
sl 26
25.04.15
sl 25
25.04.15/2
sl 142
05.10.14
sl 141
04.10.14
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 106
03.08.14
sl 105
02.08.14
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
sl 95
20.07.14
sl 94
19.07.14
sl 83
06.07.14
sl 82
05.07.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
sl 33
04.05.14
sl 31
03.05.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
KT ST NE
06.10.13
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
Písek NE
21.07.13
Písek SO
20.07.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
Řeka Radbuza
07.08.11
Řeka Radbuza
06.08.11
pořadí6.7.5.6.1.2.1.2.3.3.5.7.14.7.2.2.2.7.4.1.1.4.4.3.1.2.5.7.8.7.1.2.6.5.3.8.7.14.8.6.8.10.12.13.14.9.13.14.12.10.9.33.22.4.6.9.10.8.10.11.14.11.15.26.21.11.12.14.17.22.22.13.22.23.17.12.16.17.10.16.30.31.32.23.21.20.20.16.17.26.26.53.56.13.26.42.45.22.21.15.16.
odstup %19,921,618,717,20,05,00,01,79,34,48,014,932,017,24,20,92,38,54,30,00,08,923,10,70,08,04,96,38,67,80,00,114,87,113,212,611,418,211,23,410,828,9124,132,0278,29,522,515,614,916,615,057,322,914,917,334,325,516,716,712,923,115,019,543,040,012,111,631,632,426,631,340,823,225,834,827,934,131,140,250,738,364,567,588,152,227,822,447,353,570,864,876,564,446,455,381,7131,695,6143,286,6166,5
% poražených soupeřů70,653,881,064,3100,096,0100,098,293,394,381,068,451,971,497,698,198,082,490,9100,0100,095,195,393,8100,097,991,187,284,185,0100,095,761,576,595,881,183,866,782,181,579,435,7---40,013,369,265,767,573,875,079,538,558,078,666,746,747,170,866,764,356,771,466,761,567,269,769,413,323,847,551,255,646,245,038,556,028,623,847,140,042,043,432,621,433,351,354,831,836,016,719,423,523,642,935,921,218,5---------6,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr15.528.820.214.06.83.04.56.013.1
medián15221712723611
modus152616982162
počet závodů2141426229104101

Ostatní slalom

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí5.7.
odstup %4,96,3
% poražených soupeřů91,187,2
pořadí2015celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí10.10.9.8.24.24.9.12.8.16.13.
odstup %5,910,717,016,110,130,014,015,56,50,07,6
% poražených soupeřů71,976,938,536,428,130,380,576,163,254,562,5
pořadí201620172018celkem
průměr12.317.39.313.0
medián1312910
modus824108
počet závodů34411

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
pořadí7.8.10.10.9.24.11.13.12.14.12.15.
odstup %9,811,25,910,717,010,115,016,317,318,819,725,8
% poražených soupeřů85,083,371,976,938,528,173,071,463,360,642,156,3
pořadí20142015201620172018celkem
průměr13.513.012.024.08.812.1
medián12121124911
modus121211241010
počet závodů2221512

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sl 97
08.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 91
09.07.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sj 109
09.08.14
sj 75
28.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sj 15
12.04.14
sj 14
12.04.14/2
sl Bech SO
19.10.13
sj.Strakonic
22.06.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Č.Krumlov
27.05.12
sj.Lužnice
01.04.12
sj.Lužnice
01.04.12/2
sj.Lužnice
31.03.12
sj.Lužnice
31.03.12/2
pořadí7.8.10.10.9.8.5.5.5.6.24.24.4.9.12.14.8.1.16.13.5.5.4.5.10.9.8.3.3.6.7.5.5.9.6.12.2.26.15.6.6.6.5.11.7.6.5.14.10.6.5.5.6.6.
odstup %9,811,25,910,717,016,116,114,116,014,410,130,02,414,015,512,86,50,00,07,612,015,68,312,319,614,712,94,07,621,118,617,820,613,910,119,713,244,925,823,217,218,518,512,518,226,327,222,519,432,025,325,926,218,4
% poražených soupeřů85,083,371,976,938,536,466,766,769,264,328,130,384,280,576,153,663,2100,054,562,571,473,357,150,043,865,269,686,786,766,762,577,877,855,672,242,183,313,856,361,566,764,369,237,545,5---42,913,340,016,7------16,716,7
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr7.47.39.35.87.414.57.38.3
medián666551276
modus656352455
počet závodů74108961054

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí10.10.9.8.24.24.9.12.14.8.16.13.
odstup %5,910,717,016,110,130,014,015,512,86,50,07,6
% poražených soupeřů71,976,938,536,428,130,380,576,153,663,254,562,5
pořadí201620172018celkem
průměr12.316.69.313.1
medián1314910
modus824108
počet závodů35412

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí11.10.10.11.12.14.
odstup %0,08,66,89,617,87,6
% poražených soupeřů68,864,065,463,047,638,1
pořadí201620172018celkem
průměr13.010.311.011.3
medián12101111
modus12101110
počet závodů2316

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sj 142
06.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
pořadí11.5.7.14.2.20.3.
odstup %0,03,46,77,60,936,23,1
% poražených soupeřů68,884,679,338,193,89,593,1
pořadí20142015201620172018celkem
průměr11.52.010.55.011.08.9
medián3275117
modus3275112
počet závodů212117

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sp.ČK
25.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí11.10.10.11.12.14.2.3.4.21.4.
odstup %0,08,66,89,617,87,61,32,125,827,528,1
% poražených soupeřů68,864,065,463,047,638,195,288,950,035,566,7
pořadí201220132015201620172018celkem
průměr12.54.02.513.010.311.09.3
medián44212101110
modus4421210114
počet závodů21223111

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí11.10.10.11.12.14.
odstup %0,08,66,89,617,87,6
% poražených soupeřů68,864,065,463,047,638,1
pořadí201620172018celkem
průměr13.010.311.011.3
medián12101111
modus12101110
počet závodů2316