6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23

11.06.2017   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23CHALOUPKA Václav, 1998, Olomouc CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc93.35 2 90.46 0 90.46 75
2.2/U23ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha92.24 2 89.36 2 91.360.90/1,068
3.3/U23VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha94.99 2 91.72 0 91.721.26/1,462
4.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha95.51 0 92.35 0 92.351.89/2,157
5.2/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.94.01 0 93.55 0 93.553.09/3,453
6.4/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha94.71 0 89.56 4 93.563.10/3,449
7. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha91.85 2 92.56 2 94.564.10/4,546
8. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.92.88 2 93.46 2 95.465.00/5,543
9. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha96.34 0 92.86 4 96.866.40/7,140
10.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha93.00 2 96.76 4 100.7610.30/11,437
11. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.93.02 4 89.71 4 93.713.25/3,635
12. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha98.40 2 92.71 2 94.714.25/4,733
13.2/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha120.51 154 95.71 0 95.715.25/5,831
14. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.94.90 4 93.80 2 95.805.34/5,929
15. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha97.44 54 95.47 2 97.477.01/7,727
16.5/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB95.48 8 93.60 4 97.607.14/7,925
17.3/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha97.71 2 97.46 4 99.719.25/10,223
18. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja98.28 2 108.49 0 100.289.82/10,921
19.6/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.96.63 6 97.55 4 101.5511.09/12,319
20.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.100.80 2 102.02 4 102.8012.34/13,617
21. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.102.79 6 102.94 0 102.9412.48/13,815
22.3/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc100.53 6 102.91 2 104.9114.45/16,014
23.4/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha98.59 8 101.78 4 105.7815.32/16,913
24.7/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha103.99 2 103.30 4 105.9915.53/17,212
25. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha104.77 6 104.44 2 106.4415.98/17,711
26.5/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn105.83 60 104.53 2 106.5316.07/17,810
27.8/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha104.49 4 105.89 52 108.4918.03/19,99
28.9/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.117.54 50 106.55 2 108.5518.09/20,08
29.10/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava113.76 58 108.15 2 110.1519.69/21,87
30.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha108.01 8 106.55 4 110.5520.09/22,26
31.5/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV108.62 8 107.16 10 116.6226.16/28,95
32.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice118.40 4 111.74 6 117.7427.28/30,24
33.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc123.39 4 116.18 4 120.1829.72/32,93
34.11/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc105.62 16 97.63 58 121.6231.16/34,42
35.2/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk115.00 12 113.68 8 121.6831.22/34,51
36.3/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava126.82 60 122.27 2 124.2733.81/37,40
37.4/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha114.56 106 121.32 10 131.3240.86/45,20
38.5/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc131.89 60 119.47 12 131.4741.01/45,30
39.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja127.84 62 130.52 6 136.5246.06/50,90
40.3/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha140.22 14 127.14 60 154.2263.76/70,50
41.6/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc146.35 56 117.79 60 177.7987.33/96,50
  INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl