5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja

14.05.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
106.07 0 103.20 0 103.20 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
106.23 2 103.52 0 103.520.32/0,353
3. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
103.43 0 103.26 2 105.262.06/2,047
4. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
109.67 0 105.95 2 107.954.75/4,642
5. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
105.92 0 107.49 4 111.498.29/8,038
6. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
107.58 2 109.29 4 113.2910.09/9,834
7. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
108.48 0 108.92 6 114.9211.72/11,431
8. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
107.61 4 112.40 8 120.4017.20/16,728
9. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
116.31 8 118.93 10 128.9325.73/24,925
10. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
112.76 6 110.80 50 160.8057.60/55,822
11. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
120.90 4 116.70 6 122.7019.50/18,920
12. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
117.29 8 118.88 6 124.8821.68/21,018
13. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
119.89 6 119.82 116 125.8922.69/22,016
14. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
126.63 6 151.75 62 132.6329.43/28,514
15. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
129.94 4 132.56 6 133.9430.74/29,812
16. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
135.45 6 135.97 12 141.4538.25/37,110
17. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
133.50 8 120.55 56 141.5038.30/37,19
18. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
155.67 114 141.61 8 149.6146.41/45,08
19. ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
156.90 6 145.88 306 162.9059.70/57,87
20. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
119.93 52 122.18 50 171.9368.73/66,66
21. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
124.29 54 129.18 114 178.2975.09/72,85
22. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
146.32 60 157.90 110 206.32103.12/99,94
23. FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
158.69 56 153.78 110 214.69111.49/108,03
24. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
195.85 264 142.87 118 260.87157.67/152,82
Oddíl