5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja

14.05.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HRADÍLEK Vavřinec, 1987, USK Pha HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha87.73 0 85.61 0 85.61
2K1M/2HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.90.14 0 87.07 0 87.07
3K1M/3BUCHTEL Michal, 1986, USK Pha BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha88.42 0 87.15 0 87.15
4K1M/4PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha86.63 0 89.90 0 89.90
5K1M/5VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.93.72 0 88.13 4 92.13
6K1M/6TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec91.28 0 92.55 0 92.55
7C1M/1JEŽEK Stanislav, 1976, USK Pha JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha91.85 0 90.65 2 92.65
8K1M/11CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha92.09 2 92.00 4 94.09
9K1M/12BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus92.44 2 94.48 50 94.44
10C1M/2INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.101.54 0 94.96 0 94.96
11K1M/13DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha93.54 2 96.92 6 95.54
12K1M/7PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha90.24 0 91.80 4 95.80
13K1M/8KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.80 0 87.87 8 95.87
14K1M/9PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha89.80 0 89.98 6 95.98
15C1M/3KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha98.43 2 96.03 0 96.03
16K1M/14STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha92.77 4 94.07 2 96.07
17K1M/15HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno102.15 0 96.38 0 96.38
18K1M/16ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.94.40 2 92.53 4 96.40
19C1M/4GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha95.51 0 94.51 2 96.51
20K1M/17CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha95.32 2 94.60 2 96.60
21C1M/5JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.93.85 2 95.76 2 97.76
22C1M/11RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.102.71 0 95.94 2 97.94
23K1M/18BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava97.69 2 96.99 2 98.99
24K1M/19BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava99.24 0 97.33 4 99.24
25K1M/20BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha99.33 0 100.01 0 99.33
26K1M/21MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.97.44 2 104.50 58 99.44
27K1M/22SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec97.54 2 94.83 56 99.54
28K1M/23KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha98.04 2 95.20 50 100.04
29C1M/6FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.99.74 2 98.07 2 100.07
30K1M/24BENEŠ Jindřich 1985 USK Pha96.22 14 94.84 6 100.84
31K1M/25WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava101.09 0 105.94 58 101.09
32K1M/26LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod97.65 4 97.14 4 101.14
33C1M/7MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha96.16 2 97.57 4 101.57
34K1M/27KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc99.57 2 96.67 50 101.57
35K1M/28ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha93.81 8 93.64 8 101.64
36C1M/8ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha101.48 0 99.92 2 101.92
37K1M/29VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy103.69 0 100.34 2 102.34
38K1W/1HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.103.31 0 99.19 4 103.19
39C2M/1PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
106.07 0 103.20 0 103.20
40K1W/2VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha106.33 2 103.27 0 103.27
41K1M/30SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice104.29 102 103.46 0 103.46
42C2M/2KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub, 1987, USK Pha VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
106.23 2 103.52 0 103.52
43K1M/31PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy97.83 6 111.09 56 103.83
44K1M/32TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice103.96 0 101.89 204 103.96
45C1M/12RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.102.14 2 103.92 8 104.14
46C1M/13JORDÁN František 1991 1 Dukla B.102.35 2 113.71 54 104.35
47K1M/33ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.102.67 2 102.31 4 104.67
48K1M/34PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec101.60 4 102.82 2 104.82
49C1M/14CEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB99.28 254 103.00 2 105.00
50C2M/3VOLF Jaroslav, 1979, Dukla B. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej, 1979, Dukla B. ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
103.43 0 103.26 2 105.26
51C1M/15PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha104.50 4 103.70 2 105.70
52K1M/35KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha105.41 54 103.87 2 105.87
53K1M/36SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.100.00 6 104.74 4 106.00
54K1W/3HOŠKOVÁ Kateřina, 1985, USK Pha HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha109.15 0 106.29 0 106.29
55K1W/4ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha103.28 0 104.84 2 106.84
56C1M/16BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc105.02 2 107.11 6 107.02
57K1W/5ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.105.77 8 105.37 2 107.37
58C1M/9HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn102.43 0 105.44 2 107.44
59K1M/37ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa106.09 6 103.48 4 107.48
60C1M/17FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.108.68 0 105.73 2 107.73
61K1M/38SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha113.94 2 105.79 2 107.79
62C2M/4GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
109.67 0 105.95 2 107.95
63K1M/39PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice111.10 4 104.03 4 108.03
64K1M/40URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava102.09 6 102.46 12 108.09
65K1W/6KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha104.23 0 102.19 6 108.19
66K1M/41ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky106.29 2 109.06 60 108.29
67K1M/42HRIC Filip 1993 2 Olomouc104.06 6 104.44 4 108.44
68C1M/18KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja112.53 12 103.00 6 109.00
69C1M/19KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV110.52 6 107.40 2 109.40
70K1M/43KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí109.61 0 113.09 6 109.61
71K1W/7ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.106.08 2 109.68 0 109.68
72K1M/44ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně110.14 0 123.39 10 110.14
73C2M/5HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
105.92 0 107.49 4 111.49
74K1M/45ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy118.57 52 109.55 2 111.55
75C1M/20PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha108.07 4 106.18 6 112.07
76K1M/46ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice112.70 0 115.26 54 112.70
77C1M/21ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha110.72 2 109.38 4 112.72
78C2M/6KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
107.58 2 109.29 4 113.29
79K1W/11SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha112.72 2 111.53 2 113.53
80C1M/22SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha110.19 6 109.61 4 113.61
81K1M/47VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava113.35 52 110.14 4 114.14
82K1W/12GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice112.38 2 108.31 60 114.38
83K1W/13KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha114.86 0 139.11 0 114.86
84C2M/7KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
108.48 0 108.92 6 114.92
85C1M/23JANČAR David 1974 2 USK Pha113.03 2 119.66 106 115.03
86K1W/14JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí113.54 2 113.86 4 115.54
87C1M/24PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn108.33 8 112.02 6 116.33
88C1M/25VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB120.39 2 112.40 4 116.40
89K1W/15VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava115.23 2 115.96 6 117.23
90K1W/8BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha113.05 0 113.44 4 117.44
91K1W/9ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 1 Dukla B.111.28 0 116.97 2 118.97
92C1M/26MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov134.50 154 115.41 4 119.41
93K1W/16ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice119.87 2 118.21 2 120.21
94C2M/8POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
107.61 4 112.40 8 120.40
95K1W/17KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV127.31 4 118.78 2 120.78
96C1M/27ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy130.53 106 117.26 4 121.26
97K1W/18JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB119.57 2 120.66 158 121.57
98C1M/28MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.112.07 10 114.66 50 122.07
99K1W/19FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava118.20 4 124.42 4 122.20
100K1M/48MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa118.65 4 109.07 54 122.65
101C2M/11MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
120.90 4 116.70 6 122.70
102C1M/29MATULA Roman 1996 2+ Kralupy143.33 52 112.80 10 122.80
103K1W/20TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec129.79 50 117.84 6 123.84
104K1W/21MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava125.76 2 122.09 2 124.09
105C1M/30MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava118.40 56 116.64 8 124.64
106C1W/1HOŠKOVÁ Kateřina, 1985, USK Pha HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha118.14 4 122.64 2 124.64
107C2M/12ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
117.29 8 118.88 6 124.88
108C1M/31KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava138.34 52 115.13 10 125.13
109C2M/13PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
119.89 6 119.82 116 125.89
110K1W/22KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB123.99 2 126.40 12 125.99
111K1W/23HILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha120.31 58 118.10 8 126.10
112K1W/24KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy126.71 2 144.50 56 128.71
113C2M/9ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
116.31 8 118.93 10 128.93
114C1M/32KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov125.24 4 125.57 10 129.24
115K1W/25DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice126.23 4 131.47 4 130.23
116C1M/33POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň124.32 6 129.65 154 130.32
117K1W/26VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha124.93 6 123.38 10 130.93
118C2M/14POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
126.63 6 151.75 62 132.63
119C2M/15POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
129.94 4 132.56 6 133.94
120K1W/27BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice129.16 6 122.12 254 135.16
121K1W/28ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy125.65 14 125.87 58 139.65
122C1M/34JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha124.82 54 136.03 4 140.03
123K1W/29SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa163.94 110 132.26 8 140.26
124C2M/16KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
135.45 6 135.97 12 141.45
125C2M/17RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
133.50 8 120.55 56 141.50
126C1M/35VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha128.02 114 135.57 8 143.57
127C1M/36KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.146.61 2 151.44 4 148.61
128K1W/30MATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn141.94 106 141.25 8 149.25
129C2M/18VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
155.67 114 141.61 8 149.61
130K1W/31DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2+ SKVS ČB148.05 6 142.29 160 154.05
131C1M/10BUSTA Jan 1989 1 USK Pha100.47 0 97.37 58 155.37
132K1M/49LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus103.30 54 0.00 999 157.30
133C1M/37ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.147.64 12 127.01 60 159.64
134K1W/10PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha104.24 0 107.94 52 159.94
135C2M/10VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
112.76 6 110.80 50 160.80
136C2M/19ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
156.90 6 145.88 306 162.90
137K1W/32KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy157.85 14 147.76 16 163.76
138C1M/38LERCH Adam 1998 2 Klášter.161.65 8 175.93 60 169.65
139C2M/20MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
119.93 52 122.18 50 171.93
140C1W/2KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha140.73 52 170.70 6 176.70
141C2M/21JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
124.29 54 129.18 114 178.29
142K1M/10MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.89.38 0 92.61 102 194.61
143K1W/33OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn136.56 106 139.35 58 197.35
144C2M/22VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
146.32 60 157.90 110 206.32
145C2M/23FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
158.69 56 153.78 110 214.69
146C1W/3FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava175.56 106 164.42 66 230.42
147C2M/24SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
195.85 264 142.87 118 260.87
148C1M/39KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB112.23 152 107.18 210 264.23
149C1W/4MATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn193.90 104 165.17 110 275.17
150C1W/5JANČOVÁ Monika 1992 2 SKVS ČB187.58 156 174.79 108 282.79
151C1W/6FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha144.93 104 126.20 158 284.20
152C1W/7ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.184.74 208 207.96 154 361.96
Oddíl