Slalom pod Borskou přehradou

05.08.2018  
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně127.60 0 125.80 0 125.80 84
2.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor132.30 2 128.20 0 128.202.40/1,980
3.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV131.30 2 128.40 0 128.402.60/2,176
4.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor132.30 0 129.20 0 129.203.40/2,772
5.1/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn129.40 0 132.30 2 129.403.60/2,968
6.3/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn129.70 0 4.00 999 129.703.90/3,164
7.4/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV130.70 0 132.50 0 130.704.90/3,960
8.5/VMBRTEK Tomáš 1981 3+ KKBeroun131.80 0 129.80 2 131.806.00/4,856
9. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor132.90 0 132.60 0 132.606.80/5,452
9.1/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn130.60 2 131.10 6 132.606.80/5,452
11.1/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn133.30 0 131.40 2 133.307.50/6,044
12. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy133.50 2 132.00 2 134.008.20/6,540
13.2/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn135.20 0 134.30 0 134.308.50/6,836
13.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor134.30 0 133.80 2 134.308.50/6,836
15.6/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek135.10 2 134.40 0 134.408.60/6,828
16.2/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha134.90 0 135.80 4 134.909.10/7,224
17.3/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha131.30 4 128.60 8 135.309.50/7,620
18. HABICH Karel 1994 2 VS Tábor136.30 4 133.60 2 135.609.80/7,816
19. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník137.50 0 135.80 0 135.8010.00/7,915
20.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor137.70 0 136.80 2 137.7011.90/9,514
21.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice139.10 0 4.00 999 139.1013.30/10,613
22. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy141.90 0 141.00 0 141.0015.20/12,112
23.7/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor142.60 2 141.40 2 143.4017.60/14,011
24.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor143.70 0 144.70 2 143.7017.90/14,210
25.2/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz147.30 0 147.20 0 147.2021.40/17,09
26.3/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov148.20 0 147.30 0 147.3021.50/17,18
27.3/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha150.30 0 148.70 0 148.7022.90/18,27
28.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice150.20 2 150.10 0 150.1024.30/19,36
29.4/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha159.10 2 150.50 2 152.5026.70/21,25
30. OLŠAN Vítek 1986 3 Loko Plz153.30 2 153.60 2 155.3029.50/23,44
31.4/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň154.10 2 4.00 999 156.1030.30/24,13
32.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy163.10 0 158.50 0 158.5032.70/26,02
33.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor170.10 4 169.90 6 174.1048.30/38,41
34.5/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice176.10 0 182.10 4 176.1050.30/40,00
35.5/VSHABICH Bohumil 1961 VS Tábor178.60 2 4.00 999 180.6054.80/43,60
  KRÁL Jiří 1973 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl