Jarní sjezd na Lužnici

07.04.2019   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:53,10 5
2.1/U23HABICH Tomáš 1997 VS Tábor21:58,7065.60/5,21
3.1/VMPAZOUREK Pavel 1976 Bechyně24:30,90217.80/17,40
  SLANINA Vladimír 1994 MT L.ŽatecDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.17:22,30 32
2.2/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.18:26,0063.70/6,124
3.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav18:45,7083.40/8,016
4.2/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav20:46,00203.70/19,58
5.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand21:41,90259.60/24,94
6.1/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha25:55,80513.50/49,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně18:36,20 31
2.1/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:49,3013.10/1,227
3.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav18:50,0013.80/1,223
4.2/VMTREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha19:08,2032.00/2,919
5.2/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:01,3085.10/7,615
6.3/VMPAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně20:37,20121.00/10,811
7.1/DSKOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.20:39,60123.40/11,17
8.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:07,90151.70/13,66
9.1/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně21:14,10157.90/14,15
10.2/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav21:24,00167.80/15,04
11.4/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:49,90193.70/17,43
12.3/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav22:11,00214.80/19,22
13.4/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.22:26,30230.10/20,61
14.2/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.22:35,80239.60/21,50
15.3/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.23:40,10303.90/27,20
16.4/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha24:25,30349.10/31,30
  PECH Antonín 2006 SoběslavDNS 0
  GROSSMANN Lukáš 2008 Loko PlzDNS 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.DNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  KODET Marcel 1965 3 L.ŽatecDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
  ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:26,10 9
2. HABICH Tomáš
SLANINA Vladimír
1997
1969
1 VS Tábor
L.Žatec
21:10,4044.30/3,61
3.1/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
21:30,7064.60/5,30
  KASPER Jakub
NOVOTNÝ Petr
2007
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
Oddíl

Historie procházení