5.Český pohár ve slalomu

23.06.2007   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha98.39 4 97.05 0 199.44  75
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.103.12 0 101.93 2 207.05 7.61/3,868
3. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha101.19 4 102.35 0 207.54 8.10/4,162
4. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.103.35 2 104.34 0 209.69 10.25/5,157
5. Karásek Petr 1986 1 USK Pha103.51 2 102.96 2 210.47 11.03/5,553
6. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.110.10 2 105.34 0 217.44 18.00/9,049
7. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.109.62 2 107.83 2 221.45 22.01/11,046
8. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha107.96 2 111.47 2 223.43 23.99/12,043
9. Herink Jiří 1990 1 Olomouc112.65 0 131.00 2 245.65 46.21/23,240
10. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.101.06 4 99.78 56 260.84 61.40/30,837
11. Mašek Jan 1978 MT USK Pha106.67 8 101.94 2 218.61 19.17/9,635
12. Mrůzek David 1976 2+ Dukla B.110.72 4 111.74 0 226.46 27.02/13,533
13. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha111.55 2 114.79 0 228.34 28.90/14,531
14. Jančar David 1974 2+ USK Pha110.54 6 112.70 0 229.24 29.80/14,929
15. Busta Jan 1989 1 USK Pha112.60 4 109.17 4 229.77 30.33/15,227
16. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.118.08 4 108.65 0 230.73 31.29/15,725
17. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.114.77 0 112.70 4 231.47 32.03/16,123
18. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.112.00 4 113.67 2 231.67 32.23/16,221
19. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy118.30 2 113.55 2 235.85 36.41/18,319
20. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn113.54 6 114.56 2 236.10 36.66/18,417
21. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha114.41 4 115.11 4 237.52 38.08/19,115
22. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov121.40 0 116.04 4 241.44 42.00/21,114
23. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV116.32 2 117.41 6 241.73 42.29/21,213
24. Pollert Jaroslav 1971 2 USK Pha117.49 0 118.77 6 242.26 42.82/21,512
25. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK118.83 4 121.71 0 244.54 45.10/22,611
26. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc118.97 4 128.34 0 251.31 51.87/26,010
27. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK127.01 4 125.19 0 256.20 56.76/28,59
28. Jordán František 1991 2+ SKVeselí128.20 6 121.24 4 259.44 60.00/30,18
29. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB128.34 2 121.20 8 259.54 60.10/30,17
30. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa125.84 6 124.82 4 260.66 61.22/30,76
31. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.135.12 6 120.93 2 264.05 64.61/32,45
32. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus134.32 2 148.35 8 292.67 93.23/46,74
33. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK130.71 50 109.06 6 295.77 96.33/48,33
34. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK119.94 10 115.88 52 297.82 98.38/49,32
35. Říha Martin 1992 2+ USK Pha125.87 54 118.28 4 302.15 102.71/51,51
36. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha122.46 0 129.24 52 303.70 104.26/52,30
37. Božek Radim 1992 2+ Olomouc125.96 58 121.35 2 307.31 107.87/54,10
38. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.114.56 4 135.37 56 309.93 110.49/55,40
  Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení