5.Český pohár ve slalomu

23.06.2007   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.107.34 2 104.68 2 216.02  60
2. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha112.04 2 104.23 0 218.27 2.25/1,053
3. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha109.67 0 109.92 0 219.59 3.57/1,747
4. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.111.06 2 108.56 0 221.62 5.60/2,642
5. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.112.36 2 109.31 0 223.67 7.65/3,538
6. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha114.23 2 109.91 0 226.14 10.12/4,734
7. Slováková Petra 1986 1 USK Pha112.33 0 115.09 2 229.42 13.40/6,231
8. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha114.74 2 112.32 2 231.06 15.04/7,028
9. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha115.85 0 123.10 2 240.95 24.93/11,525
10. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.116.38 2 131.34 2 251.72 35.70/16,522
11. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy117.40 2 116.91 0 236.31 20.29/9,420
12. Dandová Anna 1988 2+ Benátky119.36 2 118.24 2 241.60 25.58/11,818
13. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB122.80 4 113.11 4 243.91 27.89/12,916
14. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha124.27 2 120.91 4 251.18 35.16/16,314
15. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.123.58 4 118.34 6 251.92 35.90/16,612
16. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.124.25 2 121.30 6 253.55 37.53/17,410
17. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha125.28 2 121.11 6 254.39 38.37/17,89
18. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.128.89 8 121.61 0 258.50 42.48/19,78
19. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha129.14 2 123.62 4 258.76 42.74/19,87
20. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice125.48 0 125.73 8 259.21 43.19/20,06
21. Benešová Martina 1986 2+ Sušice130.69 4 124.34 2 261.03 45.01/20,85
22. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK127.44 2 133.57 4 267.01 50.99/23,64
23. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc127.52 6 132.35 2 267.87 51.85/24,03
24. Lejsalová Blanka 1979 1 USK Pha132.78 4 127.33 4 268.11 52.09/24,12
25. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek130.78 6 130.29 2 269.07 53.05/24,61
26. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice134.39 6 131.83 4 276.22 60.20/27,90
27. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV139.54 4 130.88 2 276.42 60.40/28,00
28. Polívková Hana 1989 2+ Blovice136.96 2 134.53 6 279.49 63.47/29,40
29. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa132.87 12 128.76 8 281.63 65.61/30,40
30. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.150.04 4 148.27 54 356.31 140.29/64,90
31. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha128.75 54 0.00 999 1181.75  0
  Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení