7.Český pohár ve slalomu - Lipno

01.09.2007   Lipno, pod přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha/105.94 2 106.47 0 214.41  60
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha/106.01 4 104.57 0 214.58 0.17/0,153
3. Hošková Kateřina, 1985, USK Pha/ Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha/110.74 4 105.46 2 222.20 7.79/3,647
4. Jingjing Li 2000 CHN/109.97 8 107.94 4 229.91 15.50/7,20
5. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B./115.30 2 113.25 4 234.55 20.14/9,442
6. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek/118.68 4 114.37 4 241.05 26.64/12,438
7. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha/113.30 2 116.79 10 242.09 27.68/12,934
8. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B./118.84 6 113.92 10 248.76 34.35/16,031
9. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha/119.47 6 124.98 8 258.45 44.04/20,528
10. Mollison Kate 1988 AUS/124.15 6 118.95 10 259.10 44.69/20,80
11. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B./124.20 8 120.05 10 262.25 47.84/22,325
12. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha/119.76 8 116.82 60 304.58 90.17/42,122
13. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV/130.66 2 128.54 4 265.20 50.79/23,720
14. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha/124.77 10 125.19 8 267.96 53.55/25,018
15. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc/142.66 6 125.98 4 278.64 64.23/30,016
16. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B./143.77 10 126.92 2 282.69 68.28/31,814
17. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy/133.58 0 120.16 54 307.74 93.33/43,512
18. Dandová Anna 1988 2+ Benátky/128.10 8 123.56 62 321.66 107.25/50,010
19. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B./129.21 56 131.94 6 323.15 108.74/50,79
20. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B./111.64 54 122.76 54 342.40 127.99/59,78
21. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB/123.09 50 123.96 52 349.05 134.64/62,87
22. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha/117.21 108 108.81 54 388.02 173.61/81,06
23. Polívková Hana 1989 2+ Blovice/123.33 60 160.36 54 397.69 183.28/85,55
24. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice/135.55 156 127.55 4 423.10 208.69/97,34
25. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice/122.30 10 106.87 206 445.17 230.76/107,63
26. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B./108.70 150 135.51 54 448.21 233.80/109,02
27. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha/127.05 210 119.20 54 510.25 295.84/138,01
28. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK/154.66 64 133.17 160 511.83 297.42/138,70
29. Benešová Martina 1986 2+ Sušice/122.41 400 136.02 54 712.43 498.02/232,30
30. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec/132.93 108 0.00 999 1239.93  0
31. Slováková Petra 1986 1 USK Pha/114.76 156 0.00 999 1269.76  0
Oddíl