7.Český pohár ve slalomu - Lipno

01.09.2007   Lipno, pod přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B./A 1194.24 0 93.65 2 189.89  75
2. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha/A 996.10 0 95.19 0 191.29 1.40/0,768
3. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B./A 796.91 0 95.47 0 192.38 2.49/1,362
4. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha/A 694.98 2 93.42 2 192.40 2.51/1,357
5. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B./A 896.90 0 96.63 2 195.53 5.64/3,053
6. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha/A 1093.39 2 106.15 0 201.54 11.65/6,149
7. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc/A 498.90 0 104.04 0 202.94 13.05/6,946
8. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B./A 2100.66 0 102.42 0 203.08 13.19/6,943
9. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice/A 399.61 0 102.10 4 205.71 15.82/8,340
10. Kaniscak Kamil 1987 SVK/A 598.42 0 130.20 2 230.62 40.73/21,40
11. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha/A 1101.00 0 107.61 104 312.61 122.72/64,637
12. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB/99.14 2 95.95 0 197.09 7.20/3,835
13. Vondra Jan 1988 1 Dukla B./102.93 0 97.17 2 202.10 12.21/6,433
14. Mrůzek David 1976 1 Dukla B./99.73 2 98.75 2 202.48 12.59/6,631
15. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec/102.60 2 99.30 0 203.90 14.01/7,429
16. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus/97.84 4 97.86 6 205.70 15.81/8,327
17. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus/99.75 6 100.47 0 206.22 16.33/8,625
18. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B./99.86 2 103.21 2 207.07 17.18/9,023
19. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice/103.57 0 106.03 0 209.60 19.71/10,421
20. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha/102.40 2 102.09 4 210.49 20.60/10,819
21. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy/109.12 0 103.80 0 212.92 23.03/12,117
22. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava/102.26 4 104.73 2 212.99 23.10/12,215
23. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B./104.93 4 105.05 0 213.98 24.09/12,714
24. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec/109.09 0 105.06 2 216.15 26.26/13,813
25. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice/110.02 0 108.04 0 218.06 28.17/14,812
26. Mrůzek Kamil 1977 2+ Dukla B./108.79 2 108.41 0 219.20 29.31/15,411
27. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB/104.92 0 115.40 0 220.32 30.43/16,010
28. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec/108.34 4 107.03 2 221.37 31.48/16,69
29. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok./112.22 0 106.15 4 222.37 32.48/17,18
30. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml./105.54 4 110.79 4 224.33 34.44/18,17
31. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech./107.14 8 107.44 4 226.58 36.69/19,36
32. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B./94.01 52 99.55 8 253.56 63.67/33,55
33. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha/101.43 4 99.59 52 257.02 67.13/35,44
34. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus/116.68 50 101.19 2 269.87 79.98/42,13
35. Lippek Anton 1989 GBR/109.96 2 105.17 54 271.13 81.24/42,80
36. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava/109.91 4 110.81 52 276.72 86.83/45,72
37. Franklin Zachary 2000 GBR/108.46 2 115.58 52 278.04 88.15/46,40
38. Potužák Jan 1988 2+ Sušice/107.52 52 111.67 8 279.19 89.30/47,01
39. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha/96.74 50 97.42 50 294.16 104.27/54,90
40. Taišl Filip 1976 1 Sušice/104.26 0 102.99 104 311.25 121.36/63,90
41. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc/101.81 58 101.54 52 313.35 123.46/65,00
42. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec/102.57 4 106.15 106 318.72 128.83/67,80
43. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava/102.58 52 111.13 58 323.71 133.82/70,50
44. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB/112.30 152 106.13 10 380.43 190.54/100,30
45. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB/107.04 54 106.73 200 467.77 277.88/146,30
Oddíl