1.Český pohár ve slalomu

29.04.2006   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha107.67 0 107.23 2 216.90  75
2. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha110.62 0 109.71 2 222.33 5.43/2,568
3. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.112.23 2 111.12 0 225.35 8.45/3,962
4. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha111.58 2 111.93 2 227.51 10.61/4,957
5. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.114.69 0 111.71 2 228.40 11.50/5,353
6. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha112.69 0 111.93 4 228.62 11.72/5,449
7. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.115.56 0 115.30 0 230.86 13.96/6,446
8. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.112.60 0 121.16 2 235.76 18.86/8,743
9. Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.116.66 0 120.72 0 237.38 20.48/9,440
10. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.116.80 2 119.32 4 242.12 25.22/11,637
11. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha117.02 2 113.00 4 236.02 19.12/8,835
12. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc115.24 4 117.80 4 241.04 24.14/11,133
13. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha118.99 0 120.84 2 241.83 24.93/11,531
14. Taišl Filip 1976 1 Sušice120.05 0 118.96 6 245.01 28.11/13,029
15. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.125.37 0 122.78 2 250.15 33.25/15,327
16. Žák Jiří 1986 2 KK Opava120.89 4 123.55 2 250.44 33.54/15,525
17. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice118.70 6 117.86 8 250.56 33.66/15,523
18. Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice123.82 2 121.73 4 251.55 34.65/16,021
19. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice124.91 0 125.42 2 252.33 35.43/16,319
20. Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB128.63 2 123.80 2 256.43 39.53/18,217
21. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus122.13 0 130.70 4 256.83 39.93/18,415
22. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB120.77 6 124.54 6 257.31 40.41/18,614
23. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava122.91 0 123.85 12 258.76 41.86/19,313
24. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice126.80 2 125.97 4 258.77 41.87/19,312
25. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy132.91 0 126.55 0 259.46 42.56/19,611
26. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava123.02 4 127.49 6 260.51 43.61/20,110
27. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy122.78 6 130.04 2 260.82 43.92/20,29
28. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava125.65 0 132.19 4 261.84 44.94/20,78
29. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.126.86 0 128.64 8 263.50 46.60/21,57
30. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc126.06 2 141.53 4 273.59 56.69/26,16
31. Sajdl František 1970 2+ L.Žatec137.99 4 133.77 4 279.76 62.86/29,05
32. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB127.30 50 122.09 4 303.39 86.49/39,94
33. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec123.28 52 127.49 4 306.77 89.87/41,43
  Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
  Kobes Jan 1979 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení