2.Český pohár ve slalomu

30.04.2006   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Kubričan Lukáš, 1984, Dukla B. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.101.55 2 103.71 0 207.26  75
2. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.103.30 4 103.67 0 210.97 3.71/1,868
3. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc107.44 2 106.54 0 215.98 8.72/4,262
4. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.105.86 2 105.69 4 217.55 10.29/5,057
5. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha107.95 0 104.63 6 218.58 11.32/5,553
6. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.109.23 0 110.20 2 221.43 14.17/6,849
7. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB110.69 2 109.42 0 222.11 14.85/7,246
8. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.113.06 0 110.45 0 223.51 16.25/7,843
9. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha111.29 4 108.93 0 224.22 16.96/8,240
10. Rubín Daniel 1975 2+ Dukla B.110.71 2 112.59 2 227.30 20.04/9,737
11. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec114.44 0 114.45 2 230.89 23.63/11,435
12. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.114.57 0 114.57 4 233.14 25.88/12,533
13. Chládek Pavel 1987 2+ Roudnice114.39 4 111.42 4 233.81 26.55/12,831
14. Žák Jiří 1986 2 KK Opava111.12 2 124.37 0 237.49 30.23/14,629
15. Taišl Filip 1976 1 Sušice112.00 0 121.60 4 237.60 30.34/14,627
16. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha119.13 4 113.75 6 242.88 35.62/17,225
17. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy117.83 2 126.17 0 246.00 38.74/18,723
18. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc116.82 0 124.70 8 249.52 42.26/20,421
19. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB117.50 0 128.13 4 249.63 42.37/20,419
20. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.111.15 0 108.52 52 271.67 64.41/31,117
  Tůma Martin 1972 2+ Hubertus119.89 4 0.00 0  15
  Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava124.68 0 0.00 0  14
  Prell Pavel 1976 2+ Kralupy121.58 4 0.00 0  13
  Boček Zdeněk 1975 2+ SK VS ČB118.56 10 0.00 0  12
  Sajdl František 1970 2+ L.Žatec122.93 6 0.00 0  11
  Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice126.28 4 0.00 0  10
  Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava120.91 12 0.00 0  9
  Přindiš Adam 1985 1 USK Pha107.15 52 0.00 0  8
  Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice115.63 54 0.00 0  7
  Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava118.14 54 0.00 0  6
  Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.125.85 58 0.00 0  5
  Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Kobes Jan 1979 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
  Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení