4. ČP ve slalomu

29.05.2005   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Mašek Jan 1978 MT USK Pha96.96 2 95.99 2 196.95  75
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.101.20 0 96.20 2 199.40 2.45/1,268
3. Ježek Stanislav 1976 1 USK Pha99.84 0 103.21 2 205.05 8.10/4,162
4. Pinkava Ondřej 1977 MT Dukla B.100.61 6 100.72 0 207.33 10.38/5,357
5. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha106.55 0 104.60 0 211.15 14.20/7,253
6. Jančar David 1974 1 USK Pha106.45 2 104.55 0 213.00 16.05/8,149
7. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.106.67 0 107.42 2 216.09 19.14/9,746
8. Karásek Petr 1986 1 USK Pha106.16 2 108.39 2 218.55 21.60/11,043
9. Suchý Matěj 1986 1 USK Pha108.73 2 115.90 2 228.63 31.68/16,140
10. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.111.73 2 115.55 2 231.28 34.33/17,437
11. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha110.51 8 103.85 4 226.36 29.41/14,935
12. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.121.04 6 100.91 0 227.95 31.00/15,733
13. Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn112.81 6 107.48 6 232.29 35.34/17,931
14. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.111.48 4 112.11 8 235.59 38.64/19,629
15. Lejskovan Martin 1986 2 SK VS ČB117.48 2 116.74 0 236.22 39.27/19,927
16. Janoušek Milan 1988 2 USK Pha124.02 0 115.38 2 241.40 44.45/22,625
17. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.111.55 4 120.88 6 242.43 45.48/23,123
18. Foukal Pavel 1987 2 Klášter.117.49 8 116.51 2 244.00 47.05/23,921
19. Tomek Lukáš 1987 1 SK VS ČB118.75 0 115.91 10 244.66 47.71/24,219
20. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy115.74 2 115.58 12 245.32 48.37/24,617
21. Chod David 1982 2 Blovice126.39 4 112.57 6 248.96 52.01/26,415
22. Kvapil Martin 1976 2 Sláv.KV115.90 4 129.16 2 251.06 54.11/27,514
23. Zdráhal Jan 1985 1 USK Pha128.46 8 120.23 8 264.69 67.74/34,413
24. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB112.93 52 105.98 0 270.91 73.96/37,612
25. Herink Jiří 1990 2 Olomouc124.81 6 130.60 10 271.41 74.46/37,811
26. Nováček Michal 1977 1 Hubertus134.42 12 122.63 6 275.05 78.10/39,710
27. Přinda Lukáš 1980 1 USK Pha111.01 6 105.09 54 276.10 79.15/40,29
28. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB122.62 6 144.44 8 281.06 84.11/42,78
29. Koplík Tomáš 1986 1 USK Pha113.83 2 117.47 52 285.30 88.35/44,97
30. Indruch Jaromír 1976 2 KVS HK124.96 6 121.97 56 308.93 111.98/56,96
31. Busta Jan 1989 2 USK Pha124.25 60 117.22 8 309.47 112.52/57,15
32. Daněk Aleš 1979 1 Olomouc128.36 54 123.91 10 316.27 119.32/60,64
33. Matěják Petr 1973 1 Klášter.126.94 4 129.80 58 318.74 121.79/61,83
34. Míka Viktor 1977 2 S.Žižkov128.08 6 136.06 56 326.14 129.19/65,62
35. Rak Tomáš 1989 2 KVS HK129.13 16 141.90 66 353.03 156.08/79,21
36. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB123.44 4 130.74 110 368.18 171.23/86,90
37. Šrámek Michal 1982 1 Č.Lípa135.18 6 124.08 208 473.26 276.31/140,30
38. Nedvěd Marek 1987 2 Olomouc136.85 110 133.79 112 492.64 295.69/150,10
  Kašpar Martin 1967 1 S.Žižkov126.07 204 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení