5. ČP ve slalomu

04.06.2005   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 1 USK Pha101.59 2 104.41 0 208.00  75
2. Mašek Jan 1978 MT USK Pha104.86 4 104.75 0 213.61 5.61/2,768
3. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha105.42 0 106.26 2 213.68 5.68/2,762
4. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.104.99 0 107.17 2 214.16 6.16/3,057
5. Pinkava Ondřej 1977 MT Dukla B.109.71 2 106.38 2 220.09 12.09/5,853
6. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha110.80 0 108.67 4 223.47 15.47/7,449
7. Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB111.45 0 116.16 0 227.61 19.61/9,446
8. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.111.07 2 111.65 4 228.72 20.72/10,043
9. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.112.34 2 115.41 2 231.75 23.75/11,440
10. Jančar David 1974 1 USK Pha112.37 2 120.16 2 236.53 28.53/13,737
11. Karásek Petr 1986 1 USK Pha113.58 2 108.95 0 224.53 16.53/7,935
12. Suchý Matěj 1986 1 USK Pha110.49 4 108.51 4 227.00 19.00/9,133
13. Kvapil Martin 1976 2 Sláv.KV117.46 0 113.23 2 232.69 24.69/11,931
14. Foukal Pavel 1987 2 Klášter.112.99 2 115.33 4 234.32 26.32/12,729
15. Hradílek Václav 1982 1 USK Pha119.37 0 114.32 2 235.69 27.69/13,327
16. Přinda Lukáš 1980 1 USK Pha122.39 0 114.34 0 236.73 28.73/13,825
17. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.119.13 2 114.87 4 240.00 32.00/15,423
18. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.122.23 0 115.97 2 240.20 32.20/15,521
19. Daněk Aleš 1979 1 Olomouc122.98 2 120.30 0 245.28 37.28/17,919
20. Chod David 1982 2 Blovice123.90 2 116.96 4 246.86 38.86/18,717
21. Koplík Tomáš 1986 1 USK Pha117.00 2 121.43 8 248.43 40.43/19,415
22. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy120.24 6 118.38 4 248.62 40.62/19,514
23. Janoušek Milan 1988 2 USK Pha124.18 2 121.65 2 249.83 41.83/20,113
24. Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn118.22 8 115.62 10 251.84 43.84/21,112
25. Míka Viktor 1977 2 S.Žižkov126.97 2 123.90 0 252.87 44.87/21,611
26. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.124.26 4 122.89 2 253.15 45.15/21,710
27. Zdráhal Jan 1985 1 USK Pha124.17 2 125.72 4 255.89 47.89/23,09
28. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB131.31 2 128.04 0 261.35 53.35/25,68
29. Nováček Michal 1977 1 Hubertus130.00 6 123.49 2 261.49 53.49/25,77
30. Herink Jiří 1990 2 Olomouc123.91 4 130.96 4 262.87 54.87/26,46
31. Nedvěd Marek 1987 2 Olomouc127.21 8 124.48 4 263.69 55.69/26,85
32. Busta Jan 1989 2 USK Pha122.88 6 128.90 8 265.78 57.78/27,84
33. Indruch Jaromír 1976 2 KVS HK127.39 2 126.65 10 266.04 58.04/27,93
34. Lejskovan Martin 1986 2 SK VS ČB123.07 8 126.03 10 267.10 59.10/28,42
35. Kašpar Martin 1967 1 S.Žižkov131.91 8 126.59 2 268.50 60.50/29,11
36. Šrámek Michal 1982 1 Č.Lípa142.74 2 126.94 4 275.68 67.68/32,50
37. Rak Tomáš 1989 2 KVS HK137.97 2 134.33 6 280.30 72.30/34,80
38. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB124.83 2 150.81 12 289.64 81.64/39,30
39. Tomek Lukáš 1987 1 SK VS ČB120.34 4 115.74 52 292.08 84.08/40,40
  Matěják Petr 1973 1 Klášter.140.11 10 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení