7. ČP a MČR ve slalomu

03.09.2005   Lipno, pod přehradou
ředitel: Karel Krejčí   vrchní rozhodčí: Gnter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Kobes Jan 1979 MT Dukla B.103.10 0 100.39 0 203.49  75
2. Kobes Tomáš 1978 1 Dukla B.105.49 0 101.66 0 207.15 3.66/1,868
3. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.107.32 2 101.35 0 210.67 7.18/3,562
4. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha103.70 2 105.87 0 211.57 8.08/4,057
5. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.103.92 4 105.86 0 213.78 10.29/5,153
6. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.109.26 4 105.60 0 218.86 15.37/7,649
7. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus109.50 6 105.22 0 220.72 17.23/8,546
8. C Bonkpeti Benjamin 1981 Togo105.90 6 105.77 4 221.67 18.18/8,90
9. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha108.95 0 110.86 2 221.81 18.32/9,043
10. Taišl Filip 1976 2 Sušice108.78 0 112.67 2 223.45 19.96/9,840
11. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc111.00 4 107.96 2 224.96 21.47/10,637
12. Stach Daniel 1988 2 SK VS ČB109.77 2 111.84 2 225.61 22.12/10,935
13. Suchý Ondřej 1979 2 Kotva B.115.38 0 110.37 0 225.75 22.26/10,933
14. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.112.03 0 111.77 2 225.80 22.31/11,031
15. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.114.40 4 109.33 0 227.73 24.24/11,929
16. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.117.36 2 109.37 0 228.73 25.24/12,427
17. Voves Ladislav 1985 2 Kralupy112.33 4 112.66 0 228.99 25.50/12,525
18. Stránský Lukáš 1987 2 SK VS ČB112.69 2 110.65 4 229.34 25.85/12,723
19. Přindiš Adam 1985 1 USK Pha113.19 4 109.41 50 276.60 73.11/35,921
20. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.106.15 2 109.50 154 371.65 168.16/82,619
21. Kulhánek Jan 1978 2 Jablonec110.91 2 119.62 150 382.53 179.04/88,017
  Bílý Petr 1981 2 USK Pha120.99 2 0.00 0  15
  Kratochvíl Jan 1978 1 USK Pha119.54 4 0.00 0  14
  Vondra Jan 1988 2 Dukla B.120.57 4 0.00 0  13
  Přindiš Vít 1989 2 USK Pha125.00 2 0.00 0  12
  Reichenauer Antonín 1956 2 CSC Sok.134.40 0 0.00 0  11
  Buchtel Michal 1986 1 Hubertus109.09 54 0.00 0  10
  Prell Pavel 1976 2 Kralupy134.93 60 0.00 0  9
  Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava142.98 52 0.00 0  8
  Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB148.85 52 0.00 0  7
  Mejta Daniel 1988 2 SK VS ČB149.23 54 0.00 0  6
  Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice159.26 50 0.00 0  5
  Prskavec Jiří 1972 1 USK Pha118.44 102 0.00 0  4
  Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha118.53 108 0.00 0  3
  Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice143.84 104 0.00 0  2
  Tůma Martin 1972 2 Hubertus129.99 154 0.00 0  1
  Lenc Miroslav 1986 2 SK VS ČB133.11 152 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení