4.Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné

22.04.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.86.24 0 84.78 0 84.78 75
2. PŘINDIŠ Vít, 1989, USK Pha PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha87.72 0 85.24 0 85.240.46/0,568
3. VONDRA Jan, 1988, Dukla B. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.87.49 0 83.78 4 87.783.00/3,562
4. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.86.48 0 87.79 0 87.793.01/3,657
5. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha88.18 2 85.09 8 93.098.31/9,853
6. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha84.94 0 84.85 50 134.8550.07/59,149
7. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha85.65 2 85.58 50 135.5850.80/59,946
8. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha89.27 0 88.48 50 138.4853.70/63,343
9. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha89.44 0 85.50 102 187.50102.72/121,240
10. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec88.87 0 93.41 100 193.41108.63/128,137
11. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha90.55 0 88.51 0 88.513.73/4,435
12. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha94.41 50 87.45 2 89.454.67/5,533
13. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava91.33 0 91.75 2 91.336.55/7,731
14. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec91.45 0 92.91 4 91.456.67/7,929
15. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha94.86 54 88.97 4 92.978.19/9,727
16. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.97.47 2 93.02 0 93.028.24/9,725
17. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.73 2 95.43 54 93.738.95/10,623
18. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.99.09 4 94.69 0 94.699.91/11,721
19. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus89.69 104 93.27 2 95.2710.49/12,419
20. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.95.93 0 99.87 52 95.9311.15/13,217
21. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.92.71 52 96.20 0 96.2011.42/13,515
22. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB92.88 12 94.44 2 96.4411.66/13,814
23. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy96.46 0 95.04 2 96.4611.68/13,813
24. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus96.56 6 96.94 0 96.9412.16/14,312
25. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.09 56 96.11 2 98.1113.33/15,711
26. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB93.19 102 92.32 6 98.3213.54/16,010
27. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha92.49 6 95.57 6 98.4913.71/16,29
28. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.47 4 94.84 60 99.4714.69/17,38
29. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.100.38 0 96.49 52 100.3815.60/18,47
30. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus111.44 2 97.83 4 101.8317.05/20,16
31. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha100.96 2 111.88 100 102.9618.18/21,45
32. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí105.50 4 100.98 4 104.9820.20/23,84
33. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy98.61 8 101.97 4 105.9721.19/25,03
34. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa105.80 20 99.26 8 107.2622.48/26,52
35. URBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava95.42 12 95.83 54 107.4222.64/26,71
36. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.88.84 50 88.89 402 138.8454.06/63,80
37. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava106.03 50 102.02 156 156.0371.25/84,00
38. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
39. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl