9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji

10.08.2013   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha87.97 2 84.78 0 84.78 75
2. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.90.83 0 85.79 0 85.791.01/1,268
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.91.06 0 86.81 0 86.812.03/2,462
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha88.63 0 85.24 2 87.242.46/2,957
5. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha91.52 2 90.48 0 90.485.70/6,753
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec87.27 4 87.38 4 91.386.60/7,849
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.89.82 0 92.10 0 92.107.32/8,646
8. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha91.28 2 93.79 4 97.7913.01/15,343
9. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha91.54 2 91.04 50 141.0456.26/66,440
10. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.89.85 0 87.70 152 239.70154.92/182,737
11. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha87.97 6 85.70 4 89.704.92/5,835
12. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.93.93 4 91.31 2 93.318.53/10,133
13. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha91.66 2 93.41 8 93.668.88/10,531
14. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.89.82 4 92.40 4 93.829.04/10,729
15. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus92.01 2 91.07 52 94.019.23/10,927
16. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod98.15 6 90.70 4 94.709.92/11,725
17. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc96.88 2 91.33 4 95.3310.55/12,423
18. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec91.67 4 91.58 4 95.5810.80/12,721
19. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.98.28 10 94.63 2 96.6311.85/14,019
20. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno115.13 56 91.09 6 97.0912.31/14,517
21. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha97.61 2 93.31 4 97.3112.53/14,815
22. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha98.29 0 99.39 0 98.2913.51/15,914
23. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava96.50 2 97.16 2 98.5013.72/16,213
24. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha96.76 2 97.83 6 98.7613.98/16,512
25. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc95.82 4 103.85 64 99.8215.04/17,711
26. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy96.23 4 115.16 156 100.2315.45/18,210
27. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha97.74 4 97.28 4 101.2816.50/19,59
28. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy106.04 2 99.91 2 101.9117.13/20,28
29. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa103.40 8 98.46 4 102.4617.68/20,97
30. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.100.30 4 100.61 2 102.6117.83/21,06
31. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí102.51 6 100.72 2 102.7217.94/21,25
32. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov103.58 4 100.15 4 104.1519.37/22,84
33. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.102.41 58 102.21 2 104.2119.43/22,93
34. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava104.16 62 100.57 4 104.5719.79/23,32
35. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB99.12 6 91.30 54 105.1220.34/24,01
36. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha99.38 6 102.21 54 105.3820.60/24,30
37. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava100.61 12 99.88 6 105.8821.10/24,90
38. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz99.65 60 100.13 6 106.1321.35/25,20
39. ŠTĚTKA Matěj 1996 SKVS ČB107.18 4 102.16 6 108.1623.38/27,60
40. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB105.41 4 104.04 8 109.4124.63/29,10
41. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava110.02 8 108.30 6 114.3029.52/34,80
  PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TAIŠL Filip 1976 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl