Mistrovství České republiky ve vodním slalomu 2009

30.08.2009   pod lipenskou přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUCHTEL Michal, 1986, USK Pha BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha105.79 0 105.88 0 105.88 -
2. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.110.13 0 108.38 0 108.382.50/2,4-
3. PŘINDIŠ Vít, 1989, USK Pha PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha108.10 0 106.49 2 108.492.61/2,5-
4. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha109.86 0 110.70 0 110.704.82/4,6-
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha107.05 0 111.03 0 111.035.15/4,9-
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.110.22 0 107.36 4 111.365.48/5,2-
7. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha106.39 2 105.75 6 111.755.87/5,5-
8. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.107.74 2 110.01 2 112.016.13/5,8-
9. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus109.21 0 112.03 0 112.036.15/5,8-
10. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.107.24 0 108.48 54 162.4856.60/53,5-
11. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.114.58 102 108.17 0 108.172.29/2,2-
12. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod113.05 0 109.00 0 109.003.12/2,9-
13. CVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava114.76 0 113.34 0 113.347.46/7,0-
14. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice113.01 52 113.63 0 113.637.75/7,3-
15. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB114.18 50 114.63 0 114.638.75/8,3-
16. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha111.27 2 113.78 2 115.789.90/9,4-
17. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.117.80 0 114.24 2 116.2410.36/9,8-
18. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice111.85 10 114.29 2 116.2910.41/9,8-
19. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.118.16 2 114.54 2 116.5410.66/10,1-
20. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava116.70 0 112.62 4 116.6210.74/10,1-
21. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy117.57 0 117.65 0 117.6511.77/11,1-
22. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí117.05 6 115.69 2 117.6911.81/11,2-
23. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice118.05 50 118.59 2 120.5914.71/13,9-
24. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha113.55 4 116.61 4 120.6114.73/13,9-
25. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.119.09 2 118.78 2 120.7814.90/14,1-
26. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus115.81 4 120.80 0 120.8014.92/14,1-
27. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus107.19 152 118.90 2 120.9015.02/14,2-
28. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov128.98 2 122.36 0 122.3616.48/15,6-
29. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha114.41 0 118.39 4 122.3916.51/15,6-
30. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice119.52 2 121.78 2 123.7817.90/16,9-
31. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava124.10 2 120.61 4 124.6118.73/17,7-
32. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec121.28 4 123.14 2 125.1419.26/18,2-
33. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky122.86 2 118.14 8 126.1420.26/19,1-
34. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy115.81 2 118.43 8 126.4320.55/19,4-
35. LENC Miroslav 1986 2+ SKVS ČB130.27 104 127.93 2 129.9324.05/22,7-
36. BOUZEK Filip 1992 2+ Sušice127.85 4 131.37 4 135.3729.49/27,9-
37. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc131.15 2 116.50 50 166.5060.62/57,3-
38. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc110.87 0 114.23 56 170.2364.35/60,8-
39. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice122.21 54 117.93 56 173.9368.05/64,3-
40. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV120.62 2 127.45 52 179.4573.57/69,5-
41. RAJNIAK Boris 2000 117.35 50 120.26 100 220.26114.38/108,0-
  RAAB Ondřej 1973 1 Dukla B.0.00 999 0.00 0 DNS -
  KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
  TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec0.00 999 0.00 0 DNS -
Oddíl