3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

14.06.2014   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSVĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
105.86 2 117.11 10 107.86 60
2.1/DMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
111.16 2 108.07 0 108.070.21/0,260
3. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
111.11 56 110.71 0 110.712.85/2,653
4. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
111.88 0 113.60 8 111.884.02/3,753
5.1/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
113.76 0 118.47 58 113.765.90/5,547
6.2/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
110.39 6 117.44 6 116.398.53/7,947
7.2/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
112.88 4 109.86 54 116.889.02/8,447
8.1/VMDOLEŽAL Tomáš
BUCHNAR Vladimír
1976
1976
2 Kralupy
SKŽižkov
115.51 6 111.20 6 117.209.34/8,747
9.2/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
118.05 2 119.51 62 120.0512.19/11,342
10.3/U23RAŠKA Jan
PEXA Jakub
1995
1994
3 USK Pha
USK Pha
116.23 4 123.06 56 120.2312.37/11,538
11.3/DMLHOTA Matyáš
KOŘÍNEK Vilém
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
126.69 14 117.22 4 121.2213.36/12,434
12.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
130.08 4 116.31 6 122.3114.45/13,431
13. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
3 Tech.Pha
SKVS ČB
118.40 6 120.55 4 124.4016.54/15,328
14.4/DMKUNA Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
2 SKVS ČB
SKVS ČB
119.62 6 119.38 6 125.3817.52/16,225
15.5/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
123.16 4 120.11 54 127.1619.30/17,922
16. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
135.07 10 123.78 8 131.7823.92/22,220
17.4/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
122.43 110 124.05 12 136.0528.19/26,118
18. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
179.16 158 144.52 12 156.5248.66/45,116
19.1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
146.55 164 155.07 16 171.0763.21/58,614
20.2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
169.79 14 146.29 60 183.7975.93/70,412
21.3/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
154.94 66 162.00 66 220.94113.08/104,810
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl