Slalom O štít města Benátek

17.08.2014   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha99.00 0 99.10 0 99.00 80
2. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK106.20 0 109.80 0 106.207.20/7,372
3. MILLER Jan 1968 2 Turnov107.20 0 109.80 0 107.208.20/8,364
4. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.90 0 109.70 0 107.908.90/9,060
5. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus109.10 2 109.70 2 111.1012.10/12,256
6. MILLER Jan 1997 2 Turnov112.80 0 114.60 50 112.8013.80/13,952
7. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK116.60 0 114.20 0 114.2015.20/15,448
8. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek117.80 4 114.60 0 114.6015.60/15,844
9. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice117.20 0 115.70 0 115.7016.70/16,940
10. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK123.00 0 116.60 0 116.6017.60/17,836
11. ABRAHAM Tomáš 1992 3 Benátky115.00 2 4.00 999 117.0018.00/18,232
12. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.115.40 2 117.10 0 117.1018.10/18,328
13. BEIER Artur 1970 2 Trutnov116.20 2 119.00 0 118.2019.20/19,424
13. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB130.20 2 116.20 2 118.2019.20/19,420
15. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov115.40 200 118.40 0 118.4019.40/19,616
16. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa120.00 0 119.70 2 120.0021.00/21,215
17. WALTER Jakub 1998 3 Šumperk124.50 0 103.30 306 124.5025.50/25,814
18. KRÁL Adam 2003 3 USK Pha125.10 0 158.00 8 125.1026.10/26,413
19. MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy126.90 0 125.70 0 125.7026.70/27,012
20. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník125.50 2 124.20 2 126.2027.20/27,511
20. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov126.20 0 132.20 0 126.2027.20/27,510
22. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha135.10 4 135.30 2 137.3038.30/38,79
23. KYSELA David 1977 3 Kralupy137.60 0 139.60 4 137.6038.60/39,08
24. SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus134.00 4 146.70 6 138.0039.00/39,47
25. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha136.70 4 142.40 0 140.7041.70/42,16
26. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník144.30 0 148.10 2 144.3045.30/45,85
27. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov161.50 4 144.50 2 146.5047.50/48,04
28. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily170.30 2 145.50 2 147.5048.50/49,03
29. JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň153.60 0 175.10 6 153.6054.60/55,22
30. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.153.60 2 170.40 106 155.6056.60/57,21
31. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník163.20 0 160.50 6 163.2064.20/64,80
  URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LADÝŘ Karel 1972 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl