Slalom O štít města Benátek

17.08.2014   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha105.60 0 107.00 0 105.60 78
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy111.50 0 109.00 6 111.505.90/5,670
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha112.70 0 123.00 0 112.707.10/6,766
4. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha113.70 0 113.10 0 113.107.50/7,162
5. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň116.10 4 115.90 0 115.9010.30/9,858
6. DANDOVÁ Michala 1984 Benátky119.80 0 120.00 0 119.8014.20/13,454
7. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.124.70 2 121.30 0 121.3015.70/14,950
8. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy140.10 2 122.00 0 122.0016.40/15,546
9. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha141.10 2 120.60 2 122.6017.00/16,142
10. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor127.00 4 119.10 4 123.1017.50/16,638
11. FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa123.70 0 134.90 4 123.7018.10/17,134
12. KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha120.40 4 128.80 4 124.4018.80/17,830
13. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.125.70 2 125.40 0 125.4019.80/18,826
13. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň125.90 2 121.40 4 125.4019.80/18,822
15. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily131.90 0 131.60 2 131.9026.30/24,921
16. HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky131.40 2 152.70 4 133.4027.80/26,320
17. DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak134.20 0 142.00 4 134.2028.60/27,119
18. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand133.00 2 168.80 2 135.0029.40/27,818
19. BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha137.00 2 156.60 10 139.0033.40/31,617
19. PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník164.00 4 135.00 4 139.0033.40/31,616
21. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha141.30 0 139.80 0 139.8034.20/32,415
22. BERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4163.70 52 141.60 0 141.6036.00/34,114
23. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov155.40 56 141.60 4 145.6040.00/37,913
24. KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand143.60 4 144.80 8 147.6042.00/39,812
25. PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň171.90 104 145.20 4 149.2043.60/41,311
26. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň160.40 4 145.90 4 149.9044.30/42,010
27. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky146.80 6 147.10 4 151.1045.50/43,19
28. MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy168.00 4 150.60 2 152.6047.00/44,58
29. CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz155.30 4 186.10 4 159.3053.70/50,97
30. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa164.50 0 171.60 2 164.5058.90/55,86
31. KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand162.90 4 172.00 4 166.9061.30/58,05
32. HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak162.30 54 162.00 6 168.0062.40/59,14
33. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand161.90 8 162.80 6 168.8063.20/59,83
34. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň164.80 8 183.10 0 172.8067.20/63,62
35. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 Sláv.HK178.40 0 155.90 106 178.4072.80/68,91
36. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa205.80 52 198.20 2 200.2094.60/89,60
37. ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov181.40 158 157.69 258 339.40233.80/221,40
  NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Iva 1974 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl