43 Slalom O štít města Tábora

08.05.2016   Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz).
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKUNA Václav, 1998, SKVS ČB KUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB89.49 4 89.48 0 89.481 81
2. KARÁSEK Petr 1986 USK Pha89.73 0 90.06 0 89.7340.25/0,373
3. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha92.40 0 90.33 0 90.3320.85/0,969
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.98.46 0 100.95 4 98.4558.98/10,065
5.2/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB101.17 2 98.95 0 98.9539.47/10,661
6. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB100.05 0 99.05 0 99.0479.57/10,757
7.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.107.37 0 101.31 0 101.30811.83/13,253
8.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor102.46 6 101.89 0 101.88612.41/13,949
9.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Roudnice105.43 0 102.46 0 102.45512.98/14,545
10.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB102.47 0 101.05 2 102.46912.99/14,541
11.4/DSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.104.49 2 103.60 0 103.60114.12/15,837
12.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav107.81 2 106.61 0 106.60917.13/19,133
13.3/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor107.57 4 104.70 2 106.70117.22/19,229
14.4/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně127.48 0 105.17 2 107.17417.69/19,825
15. HABICH Bohumil 1991 VS Tábor129.24 2 109.05 0 109.04919.57/21,921
16.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor113.28 6 107.32 4 111.31521.84/24,420
17.1/U23HABICH Karel 1994 VS Tábor110.12 2 111.67 4 112.12322.64/25,319
18.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB116.98 4 112.95 0 112.95323.47/26,218
19.6/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja111.33 2 120.11 0 113.33423.85/26,717
20. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek113.37 2 113.25 6 115.36625.89/28,916
21.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB133.36 0 114.76 2 116.76227.28/30,50
22.2/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor118.62 0 127.18 6 118.62129.14/32,614
23.3/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.119.81 2 120.75 0 120.74731.27/34,913
24.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha123.11 4 118.91 2 120.91131.43/35,112
25.1/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB122.02 4 123.02 0 123.01533.54/37,511
26.3/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor133.75 4 123.71 0 123.71334.23/38,310
27.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor159.44 4 123.83 0 123.82534.35/38,49
28.1/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha147.02 4 119.12 6 125.11535.64/39,88
29.4/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.127.15 4 123.69 2 125.69436.21/40,57
30.7/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor127.92 0 143.79 4 127.91938.44/43,06
31.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor146.52 6 123.96 4 127.95738.48/43,05
32.2/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor149.05 0 129.88 0 129.88140.40/45,14
33. MARTINŮ Lukáš 1987 3 VS Tábor126.05 4 5.00 0 130.04740.57/45,33
34.3/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB131.62 0 129.30 4 131.61542.14/47,12
35.4/VPOPOVIČ Pavel 1971 3 VS Tábor132.85 2 127.72 6 133.72344.24/49,41
36.4/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha127.87 8 124.69 12 135.86946.39/51,80
37.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB137.34 8 140.19 0 140.18850.71/56,70
38.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň139.31 2 148.69 4 141.3151.83/57,90
39.8/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor139.13 6 142.77 2 144.76655.29/61,80
40.6/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy194.12 0 167.61 2 169.61180.13/89,60
41.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy157.62 52 151.64 202 209.619120.14/134,30
Oddíl