Slalom na Paraplíčku

14.05.2016   řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha99.30 2 100.50 0 100.50 36
2.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha105.40 0 104.80 0 104.804.30/4,332
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor111.10 0 112.20 0 111.1010.60/10,528
4.1/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand117.60 0 114.80 0 114.8014.30/14,224
5.2/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK124.10 2 115.90 0 115.9015.40/15,320
6.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy125.70 2 118.30 0 118.3017.80/17,719
6.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy122.50 8 118.30 0 118.3017.80/17,718
8.3/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK121.50 4 121.10 0 121.1020.60/20,517
9.5/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand128.70 0 122.80 0 122.8022.30/22,216
10.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 Semily130.50 2 123.00 0 123.0022.50/22,415
11.4/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand126.60 4 124.90 0 124.9024.40/24,314
12.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa126.20 4 125.10 0 125.1024.60/24,513
13.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa125.60 0 127.10 2 125.6025.10/25,012
14.7/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa128.10 0 129.20 6 128.1027.60/27,511
15.8/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha133.30 12 126.70 4 130.7030.20/30,010
16.9/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha132.70 4 129.10 2 131.1030.60/30,49
17.5/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky129.40 6 129.80 2 131.8031.30/31,18
18.10/ZSBUSINSKÁ Ema 2002 3 USK Pha137.50 4 131.90 0 131.9031.40/31,27
19.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily135.40 2 133.50 0 133.5033.00/32,86
20.11/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy136.00 2 133.80 4 137.8037.30/37,15
21.12/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy136.00 2 137.50 2 138.0037.50/37,34
22.2/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.139.80 8 134.20 4 138.2037.70/37,53
23.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec137.30 2 142.30 0 139.3038.80/38,62
23.3/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha137.30 8 133.30 6 139.3038.80/38,61
25.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily137.60 4 142.70 4 141.6041.10/40,90
26.6/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov140.90 4 137.30 6 143.3042.80/42,60
27.4/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky138.10 6 143.30 2 144.1043.60/43,40
28.13/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.150.90 4 146.60 2 148.6048.10/47,90
29.7/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor268.20 354 265.80 110 375.80275.30/273,90
  KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení