VZ ve slalomu - sobota, Memoriál Jardy Froňka

01.09.2012   USD Veltrusy
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Externí odkazy k závodu

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1VONDRA Jan, 1988, Dukla B. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.96.15 0 90.65 2 92.65
2K1M/2ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha93.81 4 93.66 0 93.66
3K1M/3ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.96.33 0 103.43 6 96.33
4K1M/4VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy97.13 0 96.01 2 97.13
5C1M/1KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja97.76 0 98.63 6 97.76
6K1M/5LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.95 2 98.32 6 97.95
7K1M/6ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.05 0 96.23 2 98.05
8K1M/7ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa105.58 8 96.14 2 98.14
9K1M/8GORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy97.17 2 115.21 6 99.17
10K1M/9ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy95.29 4 97.79 54 99.29
11K1M/10MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.93.46 6 94.66 350 99.46
12K1M/11TŮMA Martin 1972 2+ Hubertus95.76 4 98.87 4 99.76
13K1M/12LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus96.94 54 98.05 2 100.05
14K1M/13PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha101.53 0 106.07 56 101.53
15K1M/14PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy97.59 4 0.00 999 101.59
16K1M/15KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí100.02 2 104.84 8 102.02
17K1M/16ŠODEK Petr 1998 2 Benátky102.00 6 102.60 0 102.60
18K1M/17ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy102.65 2 106.57 2 104.65
19K1M/18KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.20 2 107.96 2 105.20
20K1M/19BRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy99.86 8 101.46 4 105.46
21C1M/2HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja101.87 4 117.47 52 105.87
22K1M/20ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha110.43 160 105.83 2 107.83
23K1W/1KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy107.86 0 113.15 8 107.86
24K1M/21ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice107.03 2 113.07 6 109.03
25C1M/3VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.26 2 116.57 106 109.26
26C2M/1MACÁŠEK Tomáš
MEDŘICKÝ Ludvík
1992
1992
1 Dukla B.
USK Pha
119.51 6 107.68 2 109.68
27K1M/22VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha104.48 6 115.78 2 110.48
28K1M/23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice132.57 154 111.19 0 111.19
29K1W/2ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice121.18 4 110.85 2 112.85
30K1M/24LERCH Adam 1998 2 Klášter.116.59 4 109.72 4 113.72
31C1M/4MATULA Roman 1996 2+ Kralupy108.70 6 115.47 2 114.70
32K1M/25KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz106.89 8 105.35 60 114.89
33K1M/26DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy110.80 6 111.22 4 115.22
34C2M/2ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
139.72 4 116.18 0 116.18
35C1M/5LERCH Adam 1998 2 Klášter.112.20 4 126.19 2 116.20
36K1M/27MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy123.76 4 110.21 6 116.21
37C1M/6ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy115.01 2 148.16 10 117.01
38K1M/28KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy112.70 8 110.10 8 118.10
39C1M/7PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha111.46 8 127.12 8 119.46
40C2M/3SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
120.07 6 118.21 2 120.21
41K1W/3POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň128.62 10 116.38 4 120.38
42K1M/29HRON Robin 1979 3 Kralupy118.20 4 131.73 8 122.20
43C1M/8HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK121.02 2 119.45 6 123.02
44K1M/30ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim119.38 4 129.03 6 123.38
45K1W/4KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB123.51 0 134.85 56 123.51
46K1W/5FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice125.02 104 116.45 8 124.45
47C1W/1KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy121.54 4 125.33 4 125.54
48K1M/31MARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha131.24 8 124.46 4 128.46
49K1M/32KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice143.51 50 126.17 4 130.17
50K1M/33KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník122.42 8 135.11 4 130.42
51C1M/9KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB127.25 4 151.37 4 131.25
52K1W/6VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha121.46 10 128.87 6 131.46
53C1M/10ŠROGL Michal 1972 3 RK Troja129.52 2 140.92 112 131.52
54K1M/34ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky116.00 60 126.20 6 132.20
55K1M/35JÍCHA Martin 1994 2 Tech.Pha135.39 10 128.55 8 136.55
56K1M/36HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK158.81 8 120.61 16 136.61
57K1M/37PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice139.84 62 136.66 0 136.66
58K1M/38KYSELA David 1977 2 Kralupy123.00 56 136.08 2 138.08
59K1M/39STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky137.66 2 137.95 10 139.66
60K1W/7KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky136.31 6 131.84 8 139.84
61C1M/11HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK136.52 4 133.00 60 140.52
62C1W/2FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice153.03 8 138.99 2 140.99
63C1M/12ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice146.33 60 135.15 6 141.15
64K1M/40ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky131.40 10 159.17 22 141.40
65K1M/41HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK111.24 50 133.93 8 141.93
66C1M/13JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy148.98 8 130.65 12 142.65
67C1M/14ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy157.50 60 140.26 4 144.26
68K1W/8BRÁZDOVÁ Johana 1997 2 Kralupy141.30 4 146.89 58 145.30
69K1M/42LULA Jiří 1974 Boh.Pha139.85 6 149.84 4 145.85
70C1M/15LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha133.88 56 141.34 6 147.34
71K1M/43FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy139.57 18 133.99 14 147.99
72K1M/44POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy127.45 60 142.14 6 148.14
73K1M/45ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky138.89 10 137.65 58 148.89
74K1M/46SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky139.41 12 159.86 12 151.41
75K1M/47VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy144.70 116 139.91 12 151.91
76K1M/48MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha101.04 52 0.00 999 153.04
77K1W/9DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha141.43 18 139.21 206 159.43
78K1M/49HEJNA Martin 1981 Tech.Pha147.76 12 193.00 58 159.76
79K1M/50BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy144.67 60 154.35 12 166.35
80K1M/51FELIX Petr 1982 3 Kralupy143.26 62 112.78 54 166.78
81C2M/4MARTIN Václav
LULA Jiří
1971
1974
Boh.Pha
Boh.Pha
160.21 10 140.51 58 170.21
82C1M/16KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB171.53 6 174.22 106 177.53
83K1M/52PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice171.64 16 172.03 8 180.03
84K1W/10KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy126.09 56 0.00 999 182.09
85K1M/53SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz126.70 58 134.37 150 184.70
86K1M/54POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy127.83 60 140.09 52 187.83
87C2M/5KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
164.10 62 188.46 6 194.46
88C1W/3BRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy199.63 110 194.55 4 198.55
89K1W/11DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha197.69 12 170.78 106 209.69
90C1M/17BRÁZDA Vendelín 1996 Kralupy194.29 16 206.02 60 210.29
91C1M/18PŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník188.51 62 208.60 2 210.60
92K1M/55PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník172.40 112 153.37 60 213.37
93C1W/4POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň201.65 108 158.14 60 218.14
94K1M/56FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky146.87 106 163.44 58 221.44
95K1W/12BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník136.45 110 125.62 110 235.62
96K1M/57KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz134.75 108 140.36 300 242.75
97K1M/58NOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy262.30 12 0.00 999 274.30
98K1W/13KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy181.39 102 163.49 258 283.39
99K1M/59BINDER Martin 1997 3 Roudnice290.32 66 256.82 206 356.32
100K1M/60PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha166.21 260 182.35 206 388.35
Oddíl