Český pohár veteránů starších ve slalomu 2018

poslední aktualizace: 15.08.2018 17:24:35
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 28.04.2018
B - 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 29.04.2018
C - Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů, 14.07.2018
D - Letní slalom v Českém Vrbném, 15.07.2018
E - Slalom O štít města Benátek, 11.08.2018
F - Slalom O štít města Benátek, 12.08.2018

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1900-1963
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Keller Miloslav, 1962VS Tábor1 / 751 / 75--1 / 753 / 62287
2. Hák Jiří, 1952Loko Trutnov2 / 683 / 621 / 752 / 683 / 621 / 75286
3. Kuna Alois, 1960SK VS Č. Budějovice--2 / 681 / 755 / 532 / 68264
4. Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor3 / 622 / 683 / 624 / 572 / 684 / 57260
5. Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor4 / 574 / 575 / 536 / 494 / 575 / 53224
6. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník--4 / 573 / 626 / 496 / 49217
7. Mulač Oldřich, 1961TJ SK Hubertus KV--6 / 495 / 53--102
8. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové----7 / 467 / 4692

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Hák Jiří, 1952
Nedvídek František, 1944
Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Měchura Jiří, 1954SK Třebechovice1 / 751 / 75--1 / 751 / 75300
2. Koshelev Sergey, 1960Klub vodních sportů Sušice z.s.--3 / 623 / 623 / 623 / 62248
3. Procházka Miloš, 1954TJ SK Hubertus KV--5 / 535 / 532 / 682 / 68242
4. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové2 / 682 / 68--7 / 465 / 53235
5. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník--4 / 574 / 574 / 574 / 57228
6. Kulhánek Josef, 1951Delfín Jablonec--8 / 436 / 495 / 53-145
7. Pultera Zbyněk, 1958TJ Šumperk z.s.--1 / 752 / 68--143
Chod Václav, 1961VS Blovice--2 / 681 / 75--143
9. Jarolímek Otta, 1961TJ Turnov----8 / 436 / 4992
Kraus Václav, 1961TJ ČSAD Plzeň--7 / 467 / 46--92
11. Polívka Karel, 1945Sk VS Slávia Hradec Králové----6 / 49-49
Pártl Mirek, 1954SK Vltava Č. Krumlov z.s.--6 / 49---49

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav--1 / 75---75
Typ závodu