Český pohár předžáků 2020

poslední aktualizace: 24.08.2020 08:28:13
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom v Kadani, 04.07.2020
B - Slalom v Kadani, 05.07.2020
C - Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů, 01.08.2020
D - Slalom pod Borskou přehradou, 02.08.2020

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2010-2016
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie PWK

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.PZ Semerád Vít, 2010Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 201 / 205 / 162 / 1975
2.PZ Kvapil Kryštof, 2012TJ Slavia K. Vary2 / 194 / 173 / 186 / 1569
3.PZ Riant Antonín, 2010VS Tábor5 / 163 / 184 / 178 / 1364
4.PZ Podušková Jůlie, 2010Univerzitní sportovní klub Praha3 / 182 / 197 / 1410 / 1162
5.PZ Pinkava Jonáš, 2011Univerzitní sportovní klub Praha4 / 176 / 152 / 1912 / 960
6.PZ Táborský Vojtěch, 2010Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 155 / 168 / 1311 / 1054
7.PZ Seidl Marek, 2010TJ Bohemians Praha9 / 129 / 1213 / 83 / 1850
8.PZ Hoření Hynek, 2011TJ DNT VS Kadaň8 / 138 / 1312 / 99 / 1247
9.PZ Kolman Vít, 2010TJ Bohemians Praha7 / 147 / 1411 / 1014 / 745
10.PZ Cardoselli Lukas, 2010TJ Bohemians Praha--1 / 201 / 2040
11.PZ Bolehovský Oto, 2011Loko Trutnov--6 / 154 / 1732
12.PZ Doležal Vít, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--9 / 125 / 1628
13.PZ Kováč Tobiáš, 2011TJ Ohře Klášterec11 / 1011 / 1017 / 419 / 226
14.PZ Hrubec Matěj, 2010TJ Bohemians Praha12 / 913 / 819 / 215 / 625
PZ Vencová Alžběta, 2010KK Brandýs nad Labem--10 / 117 / 1425
16.PZ Štefan Vojtěch, 2011Univerzitní sportovní klub Praha10 / 1115 / 615 / 6-23
17.PZ Král Jakub, 2010Univerzitní sportovní klub Praha17 / 410 / 1118 / 318 / 321
18.PZ Vybulková Julie, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky15 / 612 / 9-17 / 419
19.PZ Zachystal Adam, 2010TJ Bohemians Praha13 / 814 / 7-20 / 116
20.PZ Hronová Ludmila, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky14 / 716 / 5--12
21.PZ Maťha Petr, 2010VS Tábor--16 / 516 / 510
22.PZ Vatěrová Amálie, 2010KK Brandýs nad Labem---13 / 88
23.PZ Kovárník Matěj, 2010TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--14 / 7-7
24.PZ Machutová Hana, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky18 / 318 / 3--6
25.PZ Kutáč Zdeněk, 2010TJ Loko Žatec16 / 5---5
26.PZ Velenovský Jonáš, 2011VS Tábor-17 / 4--4
27. Riant Josef, 2013VS Tábor-19 / 2--2
28.PZ Klíma Mikuláš, 2012TJ Loko Žatec--20 / 1-1

kategorie PWC

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.PZ Kvapil Kryštof, 2012TJ Slavia K. Vary1 / 101 / 102 / 92 / 938
2.PZ Kolman Vít, 2010TJ Bohemians Praha2 / 92 / 93 / 84 / 733
3.PZ Pinkava Jonáš, 2011Univerzitní sportovní klub Praha3 / 83 / 84 / 75 / 629
4.PZ Bolehovský Oto, 2011Loko Trutnov--1 / 101 / 1020
5.PZ Doležal Vít, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--5 / 63 / 814
Typ závodu