vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve slalomu

17.09.2005   USD Troja
ředitel: Milan Říha   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Beňuš Matěj 1987 Slovensko101.68 2 101.54 0 205.22  -
2. Tomek Lukáš 1987 1 SK VS ČB104.65 0 104.31 0 208.96 3.74/1,8-
3. Rozmuš Karol 1987 Slovensko105.07 0 107.49 2 214.56 9.34/4,6-
4. Foukal Pavel 1987 2 Klášter.110.72 2 104.22 0 216.94 11.72/5,7-
5. Busta Jan 1989 2 USK Pha107.49 0 108.61 4 220.10 14.88/7,3-
6. Janoušek Milan 1988 2 USK Pha108.15 0 115.98 4 228.13 22.91/11,2-
7. Herink Jiří 1990 2 Olomouc111.24 4 112.75 2 229.99 24.77/12,1-
8. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy111.37 4 116.07 2 233.44 28.22/13,8-
9. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB119.17 4 111.47 0 234.64 29.42/14,3-
10. Zdráhal Petr 1987 1 Blovice110.75 0 120.56 4 235.31 30.09/14,7-
11. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK114.93 6 115.84 0 236.77 31.55/15,4-
12. Rak Tomáš 1989 2 KVS HK117.91 4 121.36 2 245.27 40.05/19,5-
13. Božek Radim 1992 2 Olomouc126.89 0 120.33 2 249.22 44.00/21,4-
14. Morkes Jan 1990 2 KVS HK122.74 4 121.65 2 250.39 45.17/22,0-
15. Jonáš Vojtěch 1990 2 KVS HK126.21 0 130.96 2 259.17 53.95/26,3-
16. Fusek Radomir 1990 2 Val.Mez.134.53 2 141.16 4 281.69 76.47/37,3-
17. Říha Jan 1987 2 Klášter.147.00 6 141.51 2 296.51 91.29/44,5-
18. Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK118.25 54 125.58 0 297.83 92.61/45,1-
19. Jordán František 1991 2 SKVeselí148.65 0 143.57 6 298.22 93.00/45,3-
20. Nedvěd Marek 1987 2 Olomouc128.18 54 115.49 2 299.67 94.45/46,0-
21. Říha Martin 1992 2 USK Pha154.56 0 143.90 2 300.46 95.24/46,4-
22. Řezáč Jan 1989 2 Olomouc130.41 2 137.02 50 319.43 114.21/55,7-
23. Vlček Jan 1990 2 Č.Lípa144.14 56 120.47 6 326.61 121.39/59,2-
24. Rak Lukáš 1987 2 KVS HK152.60 58 121.18 6 337.78 132.56/64,6-
25. Dolejš Zdeněk 1989 3 Horš.Týn164.56 54 153.33 8 379.89 174.67/85,1-
26. Hrádek Petr 1987 2 So Písek123.62 4 198.89 60 386.51 181.29/88,3-
27. Pokorný Milan 1989 2 Klášter.184.17 58 157.59 4 403.76 198.54/96,7-
28. Peřina Vít 1989 2 Č.Lípa159.84 52 146.87 52 410.71 205.49/100,1-
29. Huneš Karel 1990 2 Č.Skal.201.77 10 169.31 62 443.08 237.86/115,9-
30. H”tzel Karel 1991 2 Horš.Týn175.95 50 168.03 102 495.98 290.76/141,7-
31. R”ssler Vojtěch 1990 3 Klášter.174.19 154 208.26 52 588.45 383.23/186,7-
32. Zavadil Miroslav 1990 3 Č.Lípa153.17 152 162.91 152 620.08 414.86/202,2-
33. Šíp Milan 1988 3 SK VS ČB161.15 258 136.63 158 713.78 508.56/247,8-
34. Šilar Jakub 1987 2 Vys.Mýto120.49 450 112.16 306 988.65  -
  Kopička Ondřej 1989 KK Opava185.94 356 0.00 0  -
  Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -
  Kratochvíl František 1988 2 Klášter.0.00 0 0.00 0  -
  Macík Martin 1990 3 VSDK0.00 0 0.00 0  -
  Macík Martin 1990 3 VSDK0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Kudějová Kateřina 1990 2 USK Pha113.85 0 111.39 0 225.24  -
2. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.114.79 8 107.36 0 230.15 4.91/2,2-
3. Ornstová Eva 1989 2 L.Žatec116.52 0 111.77 2 230.29 5.05/2,2-
4. Urbanová Miroslava 1988 2 Benátky113.15 2 114.15 6 235.30 10.06/4,5-
5. Smažíková Markéta 1988 2 L.Žatec115.64 2 118.47 2 238.11 12.87/5,7-
6. Dandová Anna 1988 2 Benátky117.89 0 121.29 0 239.18 13.94/6,2-
7. Maršáková Eliška 1989 2 Č.Lípa119.84 8 115.09 2 244.93 19.69/8,7-
8. Janoušková Eva 1990 2 USK Pha120.41 2 125.03 0 247.44 22.20/9,9-
9. Polívková Hana 1989 2 Blovice120.60 6 120.06 2 248.66 23.42/10,4-
10. Tunková Kristýna 1988 2 Jablonec129.75 0 123.80 4 257.55 32.31/14,3-
11. Vránová Linda 1989 2 Olomouc131.54 2 122.58 4 260.12 34.88/15,5-
12. Zástěrová Anna 1989 2 So Písek140.99 2 126.45 4 273.44 48.20/21,4-
13. Bustová Anna 1992 2 USK Pha137.38 4 132.90 0 274.28 49.04/21,8-
14. Hrabalová Ivana 1990 2 Olomouc138.10 4 134.38 0 276.48 51.24/22,7-
15. Bičovská Jana 1987 2 Ostrava134.67 8 134.41 0 277.08 51.84/23,0-
16. Hamplová Štěpánka 1988 2 Boh.Pha140.70 4 135.05 2 281.75 56.51/25,1-
17. Zástěrová Pavlína 1993 2 So Písek135.79 0 148.14 2 285.93 60.69/26,9-
18. Vojtová Veronika 1990 2 Ot.Strak114.36 0 116.99 56 287.35 62.11/27,6-
19. Brádková Alice 1988 2 Roudnice130.47 2 159.78 2 294.25 69.01/30,6-
20. Vojtěchovská Kateřin 1990 2 Olomouc145.78 6 142.48 4 298.26 73.02/32,4-
21. Šedivá Kateřina 1989 2 Č.Lípa151.14 8 131.88 10 301.02 75.78/33,6-
22. Kudějová Kristýna 1988 2 USK Pha129.48 54 122.29 4 309.77 84.53/37,5-
23. Polesná Jitka 1990 3 Loko Plz147.60 4 161.65 0 313.25 88.01/39,1-
24. Dvořáková Hana 1990 3 SK VS ČB144.51 12 163.15 12 331.66 106.42/47,2-
25. Hamplová Eva 1992 2 Boh.Pha148.21 56 136.01 0 340.22 114.98/51,0-
26. Zýková Barbora 1990 3 ČSAD Plz148.07 52 148.70 4 352.77 127.53/56,6-
27. Zimová Marie 1992 2 Roudnice148.10 60 148.59 2 358.69 133.45/59,2-
28. Pártlová Andrea 1988 2 Č.Kruml.205.19 52 137.63 6 400.82 175.58/78,0-
29. Pavelcová Eliška 1989 3 SK VS ČB170.00 54 178.90 6 408.90 183.66/81,5-
30. Drahozalová Jana 1990 2 Roudnice120.79 108 140.77 58 427.56 202.32/89,8-
31. Tihelková Zuzana 1990 3 Olomouc189.71 52 191.40 0 433.11 207.87/92,3-
32. Váchová Barbora 1988 2 SK VS ČB119.58 2 121.13 200 442.71 217.47/96,6-
33. Herzánová Vendula 1988 3 Olomouc189.16 112 184.18 104 589.34 364.10/161,6-
34. Hlinková Kateřina 1988 3 SKP HK171.73 154 163.12 110 598.85 373.61/165,9-
35. Krejčová Sylva 1989 3 SK VS ČB159.83 8 216.60 250 634.43 409.19/181,7-
36. Kozohorská Alžběta 1990 3 Roztoky173.87 156 233.11 106 668.98 443.74/197,0-
  Hájkova Michaela 1988 2 KK Opava153.06 58 0.00 0  -
  Švehlová Leona 1989 3 Č.Kruml.0.00 206 0.00 0  -
  Fišerová Lenka 1988 3 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0  -
  Vanyšová Andrea 1987 2 L.Žatec0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec
Vrzáň Jakub
1987
1987
1 USK Pha
USK Pha
113.53 4 116.13 4 237.66  -
2. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
2 KK Opava
KK Opava
123.42 4 119.03 0 246.45 8.79/3,7-
3. Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
120.07 6 120.67 2 248.74 11.08/4,7-
4. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
125.00 10 128.32 4 267.32 29.66/12,5-
5. Foukal Pavel
Busta Jan
1987
1989
2 Klášter.
USK Pha
123.44 2 146.11 10 281.55 43.89/18,5-
6. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
130.00 2 146.88 10 288.88 51.22/21,6-
7. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
130.03 56 115.71 2 303.74 66.08/27,8-
8. Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
3 Olomouc
Olomouc
143.13 12 151.64 10 316.77 79.11/33,3-
9. Janoušek Milan
Chmátal Petr
1988
1990
2 USK Pha
USK Pha
149.99 4 155.12 8 317.11 79.45/33,4-
10. Strnad Jaroslav
Říha Martin
1993
1992
2 USK Pha
USK Pha
151.64 6 160.75 6 324.39 86.73/36,5-
11. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
146.49 2 131.57 58 338.06 100.40/42,2-
12. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
143.90 4 168.98 58 374.88 137.22/57,7-
13. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
141.52 54 148.91 56 400.43 162.77/68,5-
14. Baroň Petr
Fusek Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
158.95 206 137.98 4 506.93 269.27/113,3-
15. Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
115.88 304 139.59 206 765.47 527.81/222,1-
  Božek Radim
Dupal Jiří
1992
1991
2 Olomouc
Olomouc
157.14 12 0.00 0  -
  Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
180.90 54 0.00 0  -
  Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 0 0.00 0  -
  H”tzel Karel
Dolejš Zdeněk
1991
1989
3 Horš.Týn
Horš.Týn
0.00 0 0.00 0  -
  Kratochvíl František
Říha Jan
1988
1987
2 Klášter.
Klášter.
0.00 0 0.00 0  -
  Macík Jan
Machač Jiří
1988
1988
2 VSDK
VSDK
0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha91.50 2 95.25 4 192.75  -
2. Vondra Jan 1988 2 Dukla B.98.22 0 99.01 2 199.23 6.48/3,4-
3. Přindiš Vít 1989 2 USK Pha100.62 0 100.93 0 201.55 8.80/4,6-
4. Kaniščák Kamil 1987 Slovensko99.16 2 96.92 6 204.08 11.33/5,9-
5. Stach Daniel 1988 2 SK VS ČB99.05 0 104.38 2 205.43 12.68/6,6-
6. Dupal Jiří 1991 2 Olomouc102.58 0 101.61 2 206.19 13.44/7,0-
7. Stránský Lukáš 1987 2 SK VS ČB99.97 4 106.01 0 209.98 17.23/8,9-
8. Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice105.24 6 99.00 0 210.24 17.49/9,1-
9. Chládek Pavel 1987 2 Roudnice104.48 2 102.28 2 210.76 18.01/9,3-
10. Maslaňák Tomáš 1990 2 Ostrava105.13 0 106.23 0 211.36 18.61/9,7-
11. Pokorný Ondřej 1987 2 SK VS ČB101.79 4 102.67 4 212.46 19.71/10,2-
12. Maršák Ondřej 1989 2 Č.Lípa101.04 4 102.09 6 213.13 20.38/10,6-
13. Měchura Jiří 1987 2 Třebech.104.72 4 103.40 2 214.12 21.37/11,1-
14. Waloszek Jakub 1989 2 Ostrava103.25 2 107.26 2 214.51 21.76/11,3-
15. Beňuš Matěj 1987 Slovensko102.79 6 103.88 2 214.67 21.92/11,4-
16. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha107.38 4 104.08 2 217.46 24.71/12,8-
17. Potužák Jan 1988 2 Sušice107.79 4 106.66 0 218.45 25.70/13,3-
18. Mejta Daniel 1988 2 SK VS ČB106.92 0 112.40 2 221.32 28.57/14,8-
19. Hagiwara Takahiro 1988 2 SK VS ČB112.82 4 110.43 0 227.25 34.50/17,9-
20. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha110.90 4 112.98 2 229.88 37.13/19,3-
21. Puškarčuk Aleš 1989 2 Č.Lípa111.29 8 112.69 8 239.98 47.23/24,5-
22. Ornst Zdeněk 1990 2 L.Žatec121.45 2 115.99 2 241.44 48.69/25,3-
23. Jordán František 1991 2 SKVeselí120.44 4 117.42 0 241.86 49.11/25,5-
24. Lebeda Lukáš 1987 2 Vlašim116.33 2 121.07 4 243.40 50.65/26,3-
25. Javůrek Jan 1987 2 Třebech.119.29 0 124.29 2 245.58 52.83/27,4-
26. Gotvald Robert 1990 2 Č.Lípa127.36 4 114.01 2 247.37 54.62/28,3-
27. Kašpar Jonáš 1991 2 KK Opava119.34 4 124.06 0 247.40 54.65/28,4-
28. Řezáč Filip 1991 2 USK Pha125.05 0 121.29 2 248.34 55.59/28,8-
29. Prskavec Jiří 1993 2 USK Pha119.58 2 127.81 0 249.39 56.64/29,4-
30. Stibor Jiří 1988 2 Olomouc121.92 6 121.17 2 251.09 58.34/30,3-
31. Podhadský Jan 1989 2 Vlašim116.91 2 130.32 2 251.23 58.48/30,3-
32. Jůva Marek 1989 2 Tesla Bo130.14 4 118.75 0 252.89 60.14/31,2-
33. Melecha Jakub 1989 3 Olomouc122.06 6 119.00 6 253.06 60.31/31,3-
34. Christov Ivan 1988 2 Č.Lípa133.69 4 117.98 0 255.67 62.92/32,6-
35. Smažík Jiří 1991 2 L.Žatec127.97 4 122.41 2 256.38 63.63/33,0-
36. Musil Jan 1990 3 Jablonec125.70 4 127.74 2 259.44 66.69/34,6-
37. Lagner Václav 1988 2 Soběslav130.03 2 125.76 2 259.79 67.04/34,8-
38. Říha Zdeněk 1987 2 Třebech.130.51 6 123.88 2 262.39 69.64/36,1-
39. Holboj Ondřej 1990 2 SK VS ČB127.87 8 129.52 4 269.39 76.64/39,8-
40. Tunka Ondřej 1990 2 Jablonec107.01 52 108.12 4 271.13 78.38/40,7-
41. Seidl Tomáš 1989 3 Olomouc142.21 2 124.59 6 274.80 82.05/42,6-
42. Řezáč Jan 1989 2 Olomouc106.54 2 116.28 50 274.82 82.07/42,6-
43. Eisner Tomáš 1987 2 Loko Plz152.73 6 119.00 2 279.73 86.98/45,1-
44. Nedvěd Jaroslav 1989 2 Olomouc115.65 50 110.17 4 279.82 87.07/45,2-
45. Masare Vít 1987 2 USK Pha106.47 4 119.63 50 280.10 87.35/45,3-
46. Ctibor Jan 1988 2 SK VS ČB124.29 2 154.44 0 280.73 87.98/45,6-
47. Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB149.64 2 130.62 0 282.26 89.51/46,4-
48. Šindler Marek 1992 2 KK Opava134.16 0 144.25 4 282.41 89.66/46,5-
49. Jaroš Jan 1987 3 Turnov146.31 4 128.29 8 286.60 93.85/48,7-
50. Podzimek Slávek 1987 2 Roudnice112.55 6 124.37 52 294.92 102.17/53,0-
51. Kejř David 1989 2 USK Pha120.29 50 131.61 4 305.90 113.15/58,7-
52. Jordán Tomáš 1988 2 SKVeselí126.95 50 125.53 8 310.48 117.73/61,1-
53. David Petr 1987 2 Val.Mez.142.76 52 123.90 2 320.66 127.91/66,4-
54. Vozka Aleš 1989 2 Sušice124.56 58 136.19 4 322.75 130.00/67,4-
55. Šíp Vojtěch 1990 3 Č.Kruml.156.10 12 150.47 6 324.57 131.82/68,4-
56. Malach Tobiáš 1989 3 Tesla Bo166.71 8 143.51 10 328.22 135.47/70,3-
57. R”ssler Vojtěch 1990 3 Klášter.186.18 2 135.23 6 329.41 136.66/70,9-
58. Pánek Tomáš 1990 3 Klášter.145.94 52 141.45 2 341.39 148.64/77,1-
59. Prokop Miroslav 1988 3 ČSAD Plz141.06 58 162.04 4 365.10 172.35/89,4-
60. Břečka Tomáš 1988 2 SKVeselí141.89 104 146.89 6 398.78 206.03/106,9-
61. Harna Filip 1992 2 Olomouc129.91 52 122.79 106 410.70 217.95/113,1-
62. Klein Richard 1987 2 KK Brno232.34 62 149.48 4 447.82 255.07/132,3-
63. Heger Mikuláš 1990 3 Rakovník137.30 6 155.04 154 452.34 259.59/134,7-
64. Mlčoch Tomáš 1987 3 Č.Kruml.166.17 58 170.22 60 454.39 261.64/135,7-
65. Brychcí Petr 1990 3 Žel.Brod141.04 54 154.94 108 457.98 265.23/137,6-
66. Svoboda Marek 1990 3 SK VS ČB150.32 100 172.73 54 477.05 284.30/147,5-
67. Brůha Vojtěch 1989 3 ČSAD Plz134.30 112 136.86 158 541.16 348.41/180,8-
68. Košťál Jiří 1989 3 Boh.Pha181.43 106 207.16 54 548.59 355.84/184,6-
69. Skuhrovec Jiří 1990 2 Č.Lípa119.09 256 176.65 60 611.74 418.99/217,4-
70. Simonics Michal 1989 3 Boh.Pha214.97 12 220.33 208 655.30 462.55/240,0-
  Chládek Václav 1987 3 Roudnice134.46 50 0.00 0  -
  Bříza Václav 1990 3 Klatovy153.70 58 0.00 0  -
  Jaroš Tomáš 1987 2 Rakovník154.98 104 0.00 0  -
  Krejza Filip 1989 3 Vys.Mýto126.97 204 0.00 0  -
  Volák Jaroslav 1990 2 Klášter.0.00 0 0.00 0  -
  Čása Michal 1988 3 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  Toporcer Jiří 1990 3 VSDK0.00 0 0.00 0  -
  Studený Jakub 1990 3 VSDK0.00 0 0.00 0  -
  Slepica Karel 1988 2 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  Houserek Aleš 1990 2 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  Herink Jiří 1990 2 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3