vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

28. ročník Veltruských slalomů

09.05.2009-10.05.2009   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.104.75 4 101.91 0 101.91 -
2. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.109.17 4 108.42 0 108.426.51/6,4-
3. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn113.92 6 109.28 2 111.289.37/9,2-
4. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa112.78 2 111.86 2 113.8611.95/11,7-
5.1/DMHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn112.08 2 118.72 6 114.0812.17/11,9-
6. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy121.40 2 118.84 0 118.8416.93/16,6-
7. CHOD David 1982 0 Blovice117.78 6 119.09 0 119.0917.18/16,9-
8.1/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy122.34 0 130.33 0 122.3420.43/20,0-
9.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja123.97 4 118.35 4 122.3520.44/20,1-
10.2/VMMATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.137.02 8 131.39 10 141.3939.48/38,7-
11.2/DSKOČÍ Martin 1991 2 Klášter.137.02 208 135.74 10 145.7443.83/43,0-
12.3/DSRATAJ Antonín 1992 3 Kralupy144.09 4 172.82 110 148.0946.18/45,3-
13. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek140.11 8 167.29 8 148.1146.20/45,3-
14.2/DMSVOBODA Adam 1994 3 USK Pha143.20 6 140.09 106 149.2047.29/46,4-
15. NAGATZ Marcel 1983 0 Coswig149.40 6 145.69 4 149.6947.78/46,9-
16. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy294.50 8 138.47 12 150.4748.56/47,6-
17.3/DMZVERKA Petr 1993 2 Horš.Týn166.80 164 145.33 8 153.3351.42/50,5-
18.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa153.02 6 140.58 52 159.0257.11/56,0-
19.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy151.22 8 167.34 54 159.2257.31/56,2-
20.4/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň181.79 64 152.49 8 160.4958.58/57,5-
21.5/DMPEXA Jakub 1994 3 USK Pha162.19 4 153.57 106 166.1964.28/63,1-
22.6/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 3 SKVS ČB150.74 56 135.61 104 206.74104.83/102,9-
23. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn154.42 110 164.74 60 224.74122.83/120,5-
24. BAYN Leonhard 1996 0 Coswig272.19 64 171.32 110 281.32179.41/176,0-
25.7/DMRUSÍN David 1994 0 Horš.Týn241.14 108 255.55 406 349.14247.23/242,6-
  SCHNEIDER Jakob 1994 0 Coswig0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.125.32 2 118.72 0 118.72 -
2.1/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice118.91 106 121.62 4 125.626.90/5,8-
3.2/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB133.72 6 126.52 4 130.5211.80/9,9-
4. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha120.82 10 126.14 166 130.8212.10/10,2-
5. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy137.47 4 127.50 4 131.5012.78/10,8-
6. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec135.83 58 128.60 4 132.6013.88/11,7-
7.3/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí132.26 2 131.20 4 134.2615.54/13,1-
8.2/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa156.49 8 131.88 4 135.8817.16/14,5-
9. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice131.73 8 123.32 100 139.7321.01/17,7-
10. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.154.96 4 132.32 8 140.3221.60/18,2-
11.4/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha140.60 14 142.17 4 146.1727.45/23,1-
12. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.137.52 306 145.50 2 147.5028.78/24,2-
13. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn139.29 10 142.13 10 149.2930.57/25,7-
14.3/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec175.24 4 155.46 8 163.4644.74/37,7-
15.5/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy168.41 214 161.57 10 171.5752.85/44,5-
16.1/ZMKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy262.51 158 175.49 0 175.4956.77/47,8-
17.4/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB147.23 112 168.04 14 182.0463.32/53,3-
18.5/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha189.41 62 199.52 10 209.5290.80/76,5-
19.6/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň168.88 204 197.47 114 311.47192.75/162,4-
20.1/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 0 Horš.Týn0.00 999 209.58 410 619.58500.86/421,9-
  HAMPLOVÁ Eva 1992 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
125.31 2 122.92 2 124.92 -
2.2/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
141.83 4 129.49 0 129.494.57/3,7-
3. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
137.49 4 130.34 2 132.347.42/5,9-
4.3/DSMACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
129.61 6 132.01 4 135.6110.69/8,6-
5.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
158.76 10 151.22 6 157.2232.30/25,9-
6.1/ZSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
199.31 154 149.92 14 163.9239.00/31,2-
7.2/DMŠEDIVÝ Jakub
MYŠÁK Albert
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
177.38 60 158.45 10 168.4543.53/34,8-
8. ŠUPOLÍK Pavel
VOVES Ladislav
1997
1985
3 Kralupy
Kralupy
179.30 110 180.89 12 192.8967.97/54,4-
9.4/DSKOBLENCOVÁ Anna
RATAJ Antonín
1997
1992
Kralupy
Kralupy
0.00 999 192.39 152 344.39219.47/175,7-

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 M Dukla B.93.11 4 94.01 2 96.01 -
2. HILGERT Luboš 1986 M Dukla B.93.52 4 94.44 50 97.521.51/1,6-
3. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha96.24 2 102.15 2 98.242.23/2,3-
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec97.65 2 97.52 6 99.653.64/3,8-
5. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy101.93 0 101.81 0 101.815.80/6,0-
6. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod102.06 0 101.40 2 102.066.05/6,3-
7.1/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec98.92 4 99.27 6 102.926.91/7,2-
8. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy101.27 6 103.48 2 105.489.47/9,9-
9.2/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.105.56 0 104.26 2 105.569.55/9,9-
10. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy108.51 4 104.46 2 106.4610.45/10,9-
11. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.107.32 4 104.56 2 106.5610.55/11,0-
12. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.109.13 4 105.52 2 107.5211.51/12,0-
13.3/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy110.23 2 104.72 4 108.7212.71/13,2-
14.1/DMKASANDA Michal 1993 2 SKVS ČB109.58 2 107.64 2 109.6413.63/14,2-
15. CHLÁDEK Pavel 1987 2 Roudnice108.15 4 106.07 4 110.0714.06/14,6-
16. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice128.71 104 110.35 0 110.3514.34/14,9-
17.1/VMMAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.108.04 4 111.07 0 111.0715.06/15,7-
18. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz113.73 2 111.01 2 113.0117.00/17,7-
19. HEK Jan 1979 2 Roudnice160.80 6 113.98 0 113.9817.97/18,7-
20.2/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec113.43 2 130.89 4 115.4319.42/20,2-
21. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa108.62 8 120.74 2 116.6220.61/21,5-
22. PODZIMEK Slávek 1987 2 Kralupy119.33 4 114.75 2 116.7520.74/21,6-
23.1/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno124.61 4 110.95 6 116.9520.94/21,8-
24.4/DSMEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha115.41 2 115.75 2 117.4121.40/22,3-
25. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB121.21 2 113.43 4 117.4321.42/22,3-
26.2/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha129.97 4 115.86 2 117.8621.85/22,8-
27. KYSELA David 1977 2 Kralupy136.53 6 118.64 0 118.6422.63/23,6-
28.2/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa118.70 0 133.71 2 118.7022.69/23,6-
29.3/DMADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha127.42 2 117.03 2 119.0323.02/24,0-
30. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.126.71 2 117.30 2 119.3023.29/24,3-
31. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy118.05 2 122.27 0 120.0524.04/25,0-
32.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa140.18 2 119.71 2 121.7125.70/26,8-
33.3/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha120.14 2 128.05 6 122.1426.13/27,2-
34. MUSIL Jan 1990 2 Jablonec125.72 2 117.84 6 123.8427.83/29,0-
35.3/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha118.52 6 126.04 8 124.5228.51/29,7-
36.4/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa121.84 60 118.39 8 126.3930.38/31,6-
37. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod125.94 2 146.48 2 127.9431.93/33,3-
38. HRON Robin 1979 3 Kralupy132.42 4 125.70 4 129.7033.69/35,1-
39.1/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy134.10 4 129.57 2 131.5735.56/37,0-
40.5/DMMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa136.39 58 127.75 4 131.7535.74/37,2-
41.4/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha161.49 4 129.13 6 135.1339.12/40,7-
42.5/DSRUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava149.67 58 127.69 8 135.6939.68/41,3-
43. FELIX Petr 1982 3 Kralupy140.62 12 129.33 8 137.3341.32/43,0-
44.5/ZSKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha141.98 4 132.26 6 138.2642.25/44,0-
45. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.153.25 10 129.99 10 139.9943.98/45,8-
46.6/DMSMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha147.92 10 136.68 4 140.6844.67/46,5-
47.6/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy145.39 6 146.16 2 148.1652.15/54,3-
48.7/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha144.79 6 177.14 8 150.7954.78/57,1-
49.8/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň165.20 8 141.09 10 151.0955.08/57,4-
50.2/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha153.42 4 151.50 2 153.5057.49/59,9-
51.9/DMVÉLE Adam 1994 3 Kralupy179.57 154 147.17 8 155.1759.16/61,6-
52. SCHNABEL Martin 1994 0 Coswig171.35 10 199.22 60 181.3585.34/88,9-
53. STELZIG Tim 1996 0 Coswig204.16 154 176.34 6 182.3486.33/89,9-
54. PODZIMEK Michal 1984 0 Kralupy175.55 10 179.51 12 185.5589.54/93,3-
55. BAYN Tilman 1997 0 Coswig169.95 210 184.11 112 296.11200.10/208,4-
56. RABE Raphael 1996 0 Coswig211.69 106 0.00 999 317.69221.68/230,9-
57. VOGEL Florian 1995 0 Coswig179.03 208 0.00 999 387.03291.02/303,1-
  ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.98.48 0 97.46 0 97.46 -
2.1/DSJORDÁN František 1991 1 SKVeselí98.72 4 103.35 2 102.725.26/5,4-
3.1/DMHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn104.59 4 105.40 0 105.407.94/8,1-
4. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.104.02 2 105.36 2 106.028.56/8,8-
5.2/DSPEŠEK Michal 1992 2+ USK Pha106.45 2 103.24 6 108.4510.99/11,3-
6. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn106.54 10 108.59 0 108.5911.13/11,4-
7. CHOD David 1982 0 Blovice108.34 4 115.76 2 112.3414.88/15,3-
8. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy111.57 2 112.76 2 113.5716.11/16,5-
9. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa125.65 108 112.48 6 118.4821.02/21,6-
10.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 3 SKVS ČB144.95 52 119.45 6 125.4527.99/28,7-
11.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja118.50 8 112.27 14 126.2728.81/29,6-
12.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa123.65 6 127.33 6 129.6532.19/33,0-
13.2/VMMATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.155.92 12 124.87 6 130.8733.41/34,3-
14.3/DMPEXA Jakub 1994 3 USK Pha127.75 8 125.95 6 131.9534.49/35,4-
15.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy144.16 10 129.24 4 133.2435.78/36,7-
16.3/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy135.06 0 137.04 0 135.0637.60/38,6-
17. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek161.96 14 126.76 10 136.7639.30/40,3-
18. NAGATZ Marcel 1983 0 Coswig144.60 10 129.04 10 139.0441.58/42,7-
19.4/DMSVOBODA Adam 1994 3 USK Pha132.29 8 138.90 6 140.2942.83/43,9-
20.4/DSRATAJ Antonín 1992 3 Kralupy152.13 4 137.53 8 145.5348.07/49,3-
21. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy172.23 8 142.62 6 148.6251.16/52,5-
22. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn138.07 12 155.90 110 150.0752.61/54,0-
23.5/DMZVERKA Petr 1993 2 Horš.Týn140.69 14 161.07 206 154.6957.23/58,7-
24.5/DSKOČÍ Martin 1991 2 Klášter.133.22 102 147.81 204 235.22137.76/141,4-
25.6/DMRUSÍN David 1994 0 Horš.Týn196.01 216 175.93 64 239.93142.47/146,2-
26. BAYN Leonhard 1996 0 Coswig232.50 14 196.91 60 246.50149.04/152,9-
27.7/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň179.37 158 179.26 158 337.26239.80/246,0-
28. SCHNEIDER Jakob 1994 0 Coswig207.92 218 210.51 212 422.51325.05/333,5-

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.117.54 0 113.97 6 117.54 -
2.1/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí122.00 4 119.01 2 121.013.47/3,0-
3.2/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha121.95 10 121.16 2 123.165.62/4,8-
4. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice127.20 8 119.69 4 123.696.15/5,2-
5. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha144.01 8 118.25 6 124.256.71/5,7-
6.3/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB123.04 2 131.58 4 125.047.50/6,4-
7.4/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice120.10 6 121.98 52 126.108.56/7,3-
8. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec126.15 2 116.26 10 126.268.72/7,4-
9.2/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa129.14 4 123.54 4 127.5410.00/8,5-
10. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.132.74 4 124.06 6 130.0612.52/10,7-
11.3/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec130.89 2 131.86 6 132.8915.35/13,1-
12. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn143.03 4 138.93 2 140.9323.39/19,9-
13.4/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB160.75 60 137.36 10 147.3629.82/25,4-
14.1/ZMKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy162.31 6 148.80 8 156.8039.26/33,4-
15.5/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy130.38 62 152.64 12 164.6447.10/40,1-
16.5/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha148.38 62 167.27 60 210.3892.84/79,0-
17.6/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň0.00 999 165.02 60 225.02107.48/91,4-
18.1/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 0 Horš.Týn230.39 352 231.34 106 337.34219.80/187,0-
  HAMPLOVÁ Eva 1992 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
125.67 12 119.01 6 125.01 -
2.2/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
121.41 10 119.20 10 129.204.19/3,4-
3. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
132.22 12 130.21 8 138.2113.20/10,6-
4.1/ZSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
155.39 14 146.64 16 162.6437.63/30,1-
5. ŠUPOLÍK Pavel
ŠRÁMEK Michal
1997
1982
2 Kralupy
Č.Lípa
161.86 12 181.78 58 173.8648.85/39,1-
6.3/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
141.26 154 120.48 54 174.4849.47/39,6-
7.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
171.94 18 180.51 18 189.9464.93/51,9-
8.2/DMŠEDIVÝ Jakub
MYŠÁK Albert
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
197.11 110 158.96 60 218.9693.95/75,2-
  KOBLENCOVÁ Anna
RATAJ Antonín
1997
1992
Kralupy
Kralupy
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PEŠEK Michal
JORDÁN František
1992
1991
3 USK Pha
SKVeselí
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 M Dukla B.89.60 2 86.83 2 88.83 -
2. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.91.46 0 102.72 8 91.462.63/3,0-
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec92.90 0 92.06 0 92.063.23/3,6-
4. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.94.42 6 91.70 2 93.704.87/5,5-
5. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice92.05 2 104.52 10 94.055.22/5,9-
6. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy95.78 2 95.51 6 97.788.95/10,1-
7.1/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec96.25 4 94.32 4 98.329.49/10,7-
8. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha96.69 2 98.42 4 98.699.86/11,1-
9. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice104.25 0 99.79 0 99.7910.96/12,3-
10. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.100.01 0 101.28 8 100.0111.18/12,6-
11. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.101.98 6 100.46 0 100.4611.63/13,1-
12. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod97.83 4 95.55 8 101.8313.00/14,6-
13.2/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.101.22 6 101.98 0 101.9813.15/14,8-
14.1/VMMAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.107.77 0 103.11 2 105.1116.28/18,3-
15. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa115.74 0 103.55 2 105.5516.72/18,8-
16. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB106.95 6 101.70 4 105.7016.87/19,0-
17.3/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy106.23 0 106.82 4 106.2317.40/19,6-
18.1/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno109.48 4 105.26 2 107.2618.43/20,7-
19. MUSIL Jan 1990 2 Jablonec113.42 10 107.38 0 107.3818.55/20,9-
20.1/DMKASANDA Michal 1993 2 SKVS ČB103.59 4 109.33 6 107.5918.76/21,1-
21. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz108.83 2 105.27 4 109.2720.44/23,0-
22.4/DSMEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha108.60 2 109.62 4 110.6021.77/24,5-
23.2/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha110.33 6 109.01 4 113.0124.18/27,2-
24.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa124.12 4 109.76 4 113.7624.93/28,1-
25. KYSELA David 1977 2 Kralupy115.77 0 113.82 0 113.8224.99/28,1-
26. PODZIMEK Slávek 1987 2 Kralupy109.50 8 108.77 6 114.7725.94/29,2-
27.2/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa114.05 2 115.37 4 116.0527.22/30,6-
28. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy115.95 58 112.53 4 116.5327.70/31,2-
29.2/DMADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha110.74 6 112.85 12 116.7427.91/31,4-
30.3/DMMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa122.68 4 113.55 4 117.5528.72/32,3-
31. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod115.76 2 138.25 8 117.7628.93/32,6-
32.4/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec110.56 8 111.98 8 118.5629.73/33,5-
33.3/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha132.92 6 115.06 4 119.0630.23/34,0-
34.3/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha114.37 8 112.17 8 120.1731.34/35,3-
35.5/DMSMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha117.82 12 115.30 8 123.3034.47/38,8-
36.6/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa130.14 60 113.72 10 123.7234.89/39,3-
37. HEK Jan 1979 2 Roudnice119.72 6 126.84 4 125.7236.89/41,5-
38. FELIX Petr 1982 3 Kralupy122.92 4 121.52 56 126.9238.09/42,9-
39. HRON Robin 1979 3 Kralupy126.29 8 119.01 8 127.0138.18/43,0-
40. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.124.21 6 127.93 0 127.9339.10/44,0-
41.1/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha126.86 2 134.44 8 128.8640.03/45,1-
42.2/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy122.14 8 124.46 8 130.1441.31/46,5-
43.5/DSRUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava137.81 8 128.93 6 134.9346.10/51,9-
44.4/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha136.97 12 131.23 4 135.2346.40/52,2-
45. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.129.17 8 0.00 999 137.1748.34/54,4-
46. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy109.71 52 102.39 52 154.3965.56/73,8-
47.5/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy135.52 52 155.98 6 161.9873.15/82,3-
48. STELZIG Tim 1996 0 Coswig206.43 4 149.77 14 163.7774.94/84,4-
49.7/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha210.01 14 158.05 14 172.0583.22/93,7-
50.8/DMVÉLE Adam 1994 3 Kralupy147.90 56 183.26 2 185.2696.43/108,6-
51.9/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň137.10 58 147.76 58 195.10106.27/119,6-
52. RABE Raphael 1996 0 Coswig205.97 58 187.50 58 245.50156.67/176,4-
53. SCHNABEL Martin 1994 0 Coswig172.43 160 0.00 999 332.43243.60/274,2-
54. VOGEL Florian 1995 0 Coswig215.37 214 226.68 162 388.68299.85/337,6-
  BAYN Tilman 1997 0 Coswig0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CHLÁDEK Pavel 1987 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PODZIMEK Michal 1984 0 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HILGERT Luboš 1986 M Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3