vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné

06.05.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:12,52 01:13,52 02:26,04 60/135/0
2. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
01:13,86 01:14,60 02:28,462.42/1,753/123/0
3. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
01:15,99 01:15,89 02:31,885.84/4,047/111/0
4.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:16,72 01:16,00 02:32,726.68/4,642/99/0
5.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
01:17,71 01:15,65 02:33,367.32/5,038/87/44
6.1/U2NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:16,71 01:18,47 02:35,189.14/6,334/75/0
7.1/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:18,81 01:17,70 02:36,5110.47/7,231/63/0
8. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
01:20,56 01:17,00 02:37,5611.52/7,928/51/0
9.2/VMKREJČÍ Karel
PISCHEK Jan
1972
1977
SKVS ČB
Pardub.
01:20,85 01:20,46 02:41,3115.27/10,525/39/0
10.2/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:22,14 01:21,00 02:43,1417.10/11,722/0/32
11. HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
3 Litovel
Litovel
01:20,69 01:23,32 02:44,0117.97/12,320/0/20
12. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:22,84 01:21,28 02:44,1318.09/12,418/27/0
13.2/U2PAVLÍK Radek
BOŽEK Radim
1992
1992
3 VSDK
Olomouc
01:21,07 01:24,22 02:45,2819.25/13,216/0/8
14.2/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
01:22,81 01:23,68 02:46,4920.45/14,014/0/2
15. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:25,64 01:23,44 02:49,0823.04/15,812/21/0
16.3/U2BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:25,25 01:24,21 02:49,4623.42/16,010/15/0
17.3/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:23,12 01:26,53 02:49,6523.61/16,29/0/1
18.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:29,11 01:31,71 03:00,8234.78/23,88/9/0
19.3/VMPROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
3 RK Týn
RK Týn
01:31,38 01:32,44 03:03,8237.78/25,97/3/0
20. SCHNEIDEROVÁ Lucie
GRÉGROVÁ Kristýna
1988
1984
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:41,89 04:15,07 05:56,96210.92/144,46/2/0
21.4/VMKOLSKÝ Karel
KUŽELA Petr
1969
1970
3 Děčín
Děčín
04:46,24 01:39,95 06:26,19240.15/164,45/1/0
  JANŮ Petr
SAIKO Tomáš
1987
1986
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:21,62 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3