vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Evropský pohár slalom

19.06.2009-20.06.2009   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Eva Přechová

kategorie C1M   obří slalom

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VKÜHN Michael 1961 0 GER68.15 2 68.58 0 68.58 -
2.1/VMPITT Stewart 1968 0 GBR68.87 0 75.76 2 68.870.29/0,4-
3.1/VSGEBHARD Klaus 1950 0 GER71.52 2 69.77 0 69.771.19/1,7-
4.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja71.24 0 70.25 0 70.251.67/2,4-
5.3/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov70.78 0 70.79 0 70.782.20/3,2-
6.2/VRAUE Frank 1958 0 GER72.07 0 71.31 0 71.312.73/4,0-
7.4/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.72.78 0 73.28 0 72.784.20/6,1-
8.2/VSSCHUNKE Matthias 1952 0 GER77.77 0 72.92 0 72.924.34/6,3-
9.3/VRENČÍN Tomáš 1961 0 Sláv.HK74.06 2 71.28 2 73.284.70/6,9-
10.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa74.19 0 72.33 52 74.195.61/8,2-
11.5/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB90.12 2 75.54 0 75.546.96/10,1-
12.3/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov76.88 0 75.68 0 75.687.10/10,4-
13.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 0 Rakovník75.14 6 76.44 0 76.447.86/11,5-
14.5/VMLÍHAŘ Filip 1970 3 Rožátov76.14 2 78.63 4 78.149.56/13,9-
15.7/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa79.23 0 115.12 50 79.2310.65/15,5-
16.8/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník81.44 6 77.80 2 79.8011.22/16,4-
17.6/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov77.19 4 120.12 0 81.1912.61/18,4-
18.9/VBUSCH Volker 1964 0 GER81.02 4 82.48 0 82.4813.90/20,3-
19.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.84.07 4 84.89 52 88.0719.49/28,4-

kategorie K1W   obří slalom

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RÜBHAUSEN Martina 1964 0 GER74.11 0 71.76 0 71.76 -

kategorie C2M   obří slalom

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMTURNBULL Steven
PITT Stewart
1972
1968
GBR
GBR
65.25 50 69.21 0 69.21 -
2.2/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
73.94 54 72.54 0 72.543.33/4,8-
3.1/VTERBER Richard
KUBEŠ Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
73.25 2 72.67 0 72.673.46/5,0-
4.2/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
71.65 6 72.82 0 72.823.61/5,2-
5.3/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
73.36 0 73.27 0 73.274.06/5,9-
6.4/VMBERG Markus
SCHEU? Andreas
1967
1967
GER
GER
75.09 56 73.02 2 75.025.81/8,4-
7.3/VŠRÁMEK Jaroslav
MINAŘÍK Miroslav
1957
1955
3 Č.Lípa
Rakovník
75.74 2 78.40 0 77.748.53/12,3-
8.5/VMLÍHAŘ Filip
LACINA Pavel
1970
1970
3 Rožátov
Rožátov
79.87 6 76.82 2 78.829.61/13,9-
9.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
77.16 2 77.40 4 79.169.95/14,4-
10.4/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
102.17 6 82.25 4 86.2517.04/24,6-

kategorie K1M   obří slalom

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMRAAB David 1969 3 Žel.Brod58.93 0 59.43 0 58.93 -
2.1/VROTTENBERGER Sven 1959 0 GER63.49 0 63.45 0 63.454.52/7,7-
3.2/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa66.19 2 63.87 0 63.874.94/8,4-
4.2/VMÜLLER Thomas 1959 0 GER64.03 0 68.29 2 64.035.10/8,7-
5.3/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV63.39 2 64.14 0 64.145.21/8,8-
6.3/VMBERG Markus 1967 0 GER64.41 0 64.88 2 64.415.48/9,3-
7.4/VMLACINA Pavel 1970 2 Rožátov63.57 2 64.42 0 64.425.49/9,3-
8.5/VMSPITTAL George 1968 0 GBR64.14 2 64.45 0 64.455.52/9,4-
9.6/VMBÁČA Milan 1973 2 Benátky64.87 0 68.95 0 64.875.94/10,1-
10.4/VHERRMANN Rolf 1958 0 GER65.20 0 65.46 2 65.206.27/10,6-
11.7/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice68.74 0 66.09 0 66.097.16/12,2-
12.5/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa70.58 4 67.69 0 67.698.76/14,9-
13.6/VKECK Dieter 1959 0 GER68.27 0 69.63 0 68.279.34/15,8-
14.1/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník68.52 0 68.40 2 68.529.59/16,3-
15.2/VSPESCHEL Klaus 1951 0 GER67.38 2 66.77 2 68.779.84/16,7-
16.8/VMSIMPSON Iain 1965 0 GBR70.48 0 68.99 0 68.9910.06/17,1-
17.9/VMSCHEU? Andreas 1967 0 GER69.19 0 0.00 999 69.1910.26/17,4-
18.10/VMUNGER Andreas 1969 0 GER67.61 2 68.29 2 69.6110.68/18,1-
19.11/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.69.81 4 70.78 0 70.7811.85/20,1-
20.12/VMHONZATKO Wolfgang 1960 0 AUT75.23 0 72.15 0 72.1513.22/22,4-
21.7/VJANOVSKÝ Miroslav 1961 3 Sušice78.57 2 74.16 0 74.1615.23/25,8-
22.3/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.74.69 2 75.10 0 75.1016.17/27,4-
23.8/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.76.82 2 76.57 2 78.5719.64/33,3-
24.9/VHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník88.70 54 84.48 2 86.4827.55/46,8-
25.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.79.80 106 84.27 52 136.2777.34/131,2-

kategorie C1M   slalom

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB88.44 0 97.48 4 88.44 -
2.1/VSGEBHARD Klaus 1950 0 GER89.85 0 89.95 2 89.851.41/1,6-
3.1/VKÜHN Michael 1961 0 GER91.00 0 93.42 2 91.002.56/2,9-
4.2/VMPITT Stewart 1968 0 GBR96.87 0 91.22 0 91.222.78/3,1-
5.3/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.112.40 2 94.58 0 94.586.14/6,9-
6.2/VRAUE Frank 1958 0 GER96.41 2 96.82 0 96.828.38/9,5-
7.3/VRENČÍN Tomáš 1961 0 Sláv.HK97.93 0 96.96 2 97.939.49/10,7-
8.4/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov114.64 2 100.59 0 100.5912.15/13,7-
9.4/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB106.29 4 99.35 2 101.3512.91/14,6-
10.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 0 Rakovník103.92 0 111.64 4 103.9215.48/17,5-
11.6/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa104.04 0 106.58 0 104.0415.60/17,6-
12.5/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov114.62 260 104.06 2 106.0617.62/19,9-
13.2/VSSCHUNKE Matthias 1952 0 GER105.66 2 104.92 2 106.9218.48/20,9-
14.7/VSÝKORA Jaroslav 1961 2 Hubertus106.54 2 112.09 4 108.5420.10/22,7-
15.3/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov108.20 4 117.78 2 112.2023.76/26,9-
16.8/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa119.90 4 0.00 999 123.9035.46/40,1-
17.9/VBUSCH Volker 1964 0 GER119.50 6 137.57 104 125.5037.06/41,9-
18.10/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus141.94 108 116.85 10 126.8538.41/43,4-
19.11/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník125.23 4 131.84 52 129.2340.79/46,1-
20.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.144.74 10 125.48 54 154.7466.30/75,0-
21.12/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus127.99 54 121.58 54 175.5887.14/98,5-
  KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1W   slalom

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VRÜBHAUSEN Martina 1964 0 GER99.16 0 98.73 2 99.16 -
2.1/VMTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.120.94 2 122.66 2 122.9423.78/24,0-

kategorie C2M   slalom

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMTURNBULL Steven
PITT Stewart
1972
1968
GBR
GBR
111.58 10 93.83 2 95.83 -
2.2/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
109.51 8 104.74 4 108.7412.91/13,5-
3.3/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
106.79 2 112.56 8 108.7912.96/13,5-
4.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
106.22 4 107.78 2 109.7813.95/14,6-
5.2/VŠRÁMEK Jaroslav
MINAŘÍK Miroslav
1957
1955
3 Č.Lípa
Rakovník
118.31 4 114.81 0 114.8118.98/19,8-
6.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
112.77 4 111.21 6 116.7720.94/21,9-
7.3/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
145.20 10 162.03 14 155.2059.37/62,0-
8.4/VMBERG Markus
SCHEU? Andreas
1967
1967
GER
GER
114.24 58 0.00 999 172.2476.41/79,7-
9.4/VTERBER Richard
KUBEŠ Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
0.00 999 99.28 406 505.28409.45/427,3-

kategorie K1M   slalom

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus80.43 0 80.40 0 80.40 -
2.2/VMRAAB David 1969 3 Žel.Brod83.56 0 84.04 0 83.563.16/3,9-
3.1/VROTTENBERGER Sven 1959 0 GER87.44 2 86.65 0 86.656.25/7,8-
4.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice87.53 0 87.49 4 87.537.13/8,9-
5.4/VMSPITTAL George 1968 0 GBR91.46 2 85.81 2 87.817.41/9,2-
6.2/VMÜLLER Thomas 1959 0 GER90.32 0 88.20 0 88.207.80/9,7-
7.5/VMBERG Markus 1967 0 GER89.04 0 88.38 0 88.387.98/9,9-
8.3/VHERRMANN Rolf 1959 0 GER90.17 2 88.45 0 88.458.05/10,0-
9.4/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV89.32 2 86.64 2 88.648.24/10,2-
10.6/VMLACINA Pavel 1970 2 Rožátov90.27 0 94.42 2 90.279.87/12,3-
11.5/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus91.81 4 90.54 0 90.5410.14/12,6-
12.7/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa90.91 0 91.56 0 90.9110.51/13,1-
13.1/VSPESCHEL Klaus 1951 0 GER96.21 4 91.51 0 91.5111.11/13,8-
14.6/VKECK Dieter 1959 0 GER99.12 0 91.75 0 91.7511.35/14,1-
15.8/VMBÁČA Milan 1973 2 Benátky93.63 2 92.03 0 92.0311.63/14,5-
16.2/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník100.09 0 92.66 0 92.6612.26/15,2-
17.7/VJANOVSKÝ Miroslav 1961 3 Sušice92.92 0 101.40 2 92.9212.52/15,6-
18.9/VMSCHEU? Andreas 1967 0 GER94.23 0 100.41 8 94.2313.83/17,2-
19.10/VMSIMPSON Iain 1965 0 GBR91.88 4 94.24 0 94.2413.84/17,2-
20.11/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB97.61 0 95.27 0 95.2714.87/18,5-
21.8/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa96.22 0 97.99 0 96.2215.82/19,7-
22.12/VMUNGER Andreas 1969 0 GER92.55 4 92.61 6 96.5516.15/20,1-
23.9/VKREMSLEHNER Wolfgang 1961 0 AUT110.19 52 99.97 0 99.9719.57/24,3-
24.13/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.103.55 0 105.61 2 103.5523.15/28,8-
25.14/VMHONZATKO Wolfgang 1960 0 AUT103.87 2 103.69 6 105.8725.47/31,7-
26.3/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.114.63 0 105.91 0 105.9125.51/31,7-
27.15/VMBARTOŠ Miroslav 1974 0 Dv.Král.107.20 2 108.46 2 109.2028.80/35,8-
28.16/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.107.83 2 104.44 602 109.8329.43/36,6-
29.10/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.115.84 6 133.74 106 121.8441.44/51,5-
30.11/VHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník123.55 4 125.38 6 127.5547.15/58,6-
31.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.151.73 206 125.43 6 131.4351.03/63,5-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3