vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem

27.04.2013   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha118.17 2 113.04 0 113.04 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.113.58 2 113.62 2 115.622.58/2,368
3. JÁN? Michal 1986 MT Dukla B.112.22 2 112.32 4 116.323.28/2,962
4. GEBAS Vít?zslav 1984 MT USK Pha117.41 0 115.85 6 121.858.81/7,857
5. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha119.75 2 120.79 2 122.799.75/8,653
6. ?ÍHA Martin 1992 1 USK Pha117.93 2 121.78 4 125.7812.74/11,349
7. VL?EK Jan 1990 1 USK Pha125.57 2 122.71 10 132.7119.67/17,446
8. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha129.57 0 132.80 4 136.8023.76/21,043
9. MRÚZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.123.11 4 132.49 60 192.4979.45/70,340
10. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha115.18 2 115.28 204 319.28206.24/182,437
11. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.116.15 54 120.07 0 120.077.03/6,235
12. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ?B127.64 6 122.91 0 122.919.87/8,733
13. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK130.58 2 123.26 2 125.2612.22/10,831
14. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.128.41 2 125.47 0 125.4712.43/11,029
15. MALÝ Vojt?ch 1986 1 USK Pha127.90 6 125.80 2 127.8014.76/13,127
16. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha127.90 50 126.01 4 130.0116.97/15,025
17. KUNA Alois 1988 1 SKVS ?B128.32 4 130.79 2 132.3219.28/17,123
18. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.132.63 0 0.00 999 132.6319.59/17,321
19. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.135.61 6 129.64 4 133.6420.60/18,219
20. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha132.53 4 132.26 100 136.5323.49/20,817
21. P?ÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha145.10 154 136.75 0 136.7523.71/21,015
22. LERCH Adam 1998 2 Klášter.142.94 4 133.97 4 137.9724.93/22,114
23. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc141.55 52 132.65 10 142.6529.61/26,213
24. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK145.20 10 137.80 6 143.8030.76/27,212
25. KU?ERA Tomáš 1970 2+ RK Troja134.08 56 142.00 8 150.0036.96/32,711
26. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK137.73 54 146.41 4 150.4137.37/33,110
27. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV142.73 8 0.00 999 150.7337.69/33,39
28. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov146.02 6 0.00 999 152.0238.98/34,58
29. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.149.34 6 146.53 108 155.3442.30/37,47
30. VL?NOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ?B129.16 52 149.64 8 157.6444.60/39,56
31. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ?B149.12 106 144.46 20 164.4651.42/45,55
32. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja134.48 56 148.06 108 190.4877.44/68,54
33. V?TROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha0.00 999 0.00 0 999.00 0
  MATULA Roman 1996 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 0.00 0
  BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.125.33 2 121.24 0 121.24 75
2. HILGERTOVÁ Št?pána 1968 MT Dukla B.121.97 2 122.60 0 122.601.36/1,168
3. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice124.71 4 121.27 6 127.276.03/5,062
4. HOŠKOVÁ Kate?ina 1985 1 USK Pha129.81 4 131.68 0 131.6810.44/8,657
5. ZÁST?ROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.132.91 2 136.03 0 136.0314.79/12,253
6. KUD?JOVÁ Kate?ina 1990 MT USK Pha119.20 0 127.32 58 185.3264.08/52,949
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha129.40 0 133.96 52 185.9664.72/53,446
8. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.134.29 0 134.84 58 192.8471.60/59,143
9. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí140.86 4 148.01 54 202.0180.77/66,640
10. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava135.70 2 129.91 102 231.91110.67/91,337
11. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha143.18 6 131.38 2 133.3812.14/10,035
12. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK145.74 2 137.96 0 137.9616.72/13,833
13. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy149.21 6 141.16 2 143.1621.92/18,131
14. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice145.68 102 142.29 4 146.2925.05/20,729
15. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 USK Pha-8145.14 8 140.71 6 146.7125.47/21,027
16. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ?B151.38 104 148.39 2 150.3929.15/24,025
17. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kada?150.44 2 154.71 4 152.4431.20/25,723
18. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno150.50 2 148.19 6 152.5031.26/25,821
19. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV159.01 58 153.23 6 159.2337.99/31,319
20. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava153.89 8 148.31 258 161.8940.65/33,517
21. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha157.00 6 0.00 999 163.0041.76/34,415
22. JAN?OVÁ Monika 1992 1 Dukla B.144.16 108 130.63 50 180.6359.39/49,014
23. BENEŠOVÁ Martina 1986 Sušice151.30 54 144.04 52 196.0474.80/61,713
24. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice148.60 54 178.54 58 202.6081.36/67,112
25. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc164.89 104 162.38 110 268.89147.65/121,811
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy167.78 210 170.22 110 280.22158.98/131,110
27. ?EKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ond?ej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
123.32 0 118.68 2 120.68 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
129.45 2 121.97 2 123.973.29/2,753
3. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
126.43 0 124.04 0 124.043.36/2,847
4. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
127.57 0 124.45 0 124.453.77/3,142
5. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
123.15 0 122.55 2 124.553.87/3,238
6. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
127.74 10 125.86 4 129.869.18/7,634
7. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
138.36 8 133.07 0 133.0712.39/10,331
8. MED?ICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
139.97 4 137.78 6 143.7823.10/19,128
9. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
121.40 4 122.11 52 174.1153.43/44,325
10. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS CB
SKVS CB
140.19 6 138.39 154 292.39171.71/142,322
11. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
143.28 12 138.02 4 142.0221.34/17,720
12. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
147.30 4 138.13 4 142.1321.45/17,818
13. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
155.14 104 140.67 6 146.6725.99/21,516
14. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
146.77 62 140.84 8 148.8428.16/23,314
15. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
143.56 8 148.34 4 151.5630.88/25,612
16. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
143.90 158 151.83 6 157.8337.15/30,810
17. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
155.62 12 151.59 12 163.5942.91/35,69
18. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
144.32 208 147.21 54 201.2180.53/66,78
19. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 0 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Ji?í 1993 MT USK Pha108.52 4 105.65 0 105.65 75
2. HRADÍLEK Vav?inec 1987 MT USK Pha109.16 0 104.83 2 106.831.18/1,168
3. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha107.52 2 106.93 0 106.931.28/1,262
4. KUBRI?AN Lukáš 1984 1 Dukla B.109.62 2 107.55 0 107.551.90/1,857
5. P?INDIŠ Vít 1989 MT USK Pha108.54 4 108.60 0 108.602.95/2,853
6. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.107.81 2 109.87 0 109.874.22/4,049
7. CVIKL Ond?ej 1992 1 USK Pha110.78 0 109.14 4 113.147.49/7,146
8. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.109.62 4 110.56 4 114.568.91/8,443
9. TUNKA Ond?ej 1990 1 Jablonec110.20 0 110.86 52 162.8657.21/54,240
10. MASLA?ÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.111.91 2 114.55 52 166.5560.90/57,637
11. BENEŠ Jind?ich 1985 1 USK Pha113.92 0 118.99 152 113.928.27/7,835
12. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ?B118.52 0 114.46 0 114.468.81/8,333
13. ORNST Zden?k 1990 1 Dukla B.112.65 2 0.00 999 114.659.00/8,531
14. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus118.12 0 114.90 0 114.909.25/8,829
15. HOŠEK Ond?ej 1995 1 KK Brno137.82 12 116.52 0 116.5210.87/10,327
16. ZAJÍC Ond?ej 1990 1 USK Pha117.99 2 114.54 2 116.5410.89/10,325
17. BIN?ÍK Petr 1994 1 Dukla B.116.57 2 115.24 2 117.2411.59/11,023
18. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha120.32 2 118.48 0 118.4812.83/12,121
19. DUPAL Ji?í 1991 1 Olomouc119.62 54 114.61 4 118.6112.96/12,319
20. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava117.08 2 119.38 4 119.0813.43/12,717
21. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod119.96 0 120.80 0 119.9614.31/13,515
22. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha125.25 8 116.15 4 120.1514.50/13,714
23. KUBRI?AN Pavel 1983 2 USK Pha120.48 2 118.02 50 122.4816.83/15,913
24. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha119.92 6 117.67 6 123.6718.02/17,112
25. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ ?.Lípa129.09 6 118.62 6 124.6218.97/18,011
26. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha123.66 104 122.53 4 126.5320.88/19,810
27. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov124.84 2 125.73 2 126.8421.19/20,19
28. PET?Í?EK Vojt?ch 1994 1 L.Žatec118.57 102 125.54 4 129.5423.89/22,68
29. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí135.55 0 124.27 6 130.2724.62/23,37
30. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy128.94 2 132.56 56 130.9425.29/23,96
31. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ?B125.08 6 123.47 58 131.0825.43/24,15
32. ŠT?TKA Mat?j 1996 SKVS ?B133.24 150 129.10 2 131.1025.45/24,14
33. ?EJHA Ji?í 1981 2+ Dukla B.123.45 8 134.04 54 131.4525.80/24,43
34. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava133.96 8 129.67 2 131.6726.02/24,62
35. VAŠINA Ji?í 1994 2+ Ostrava129.48 6 128.14 4 132.1426.49/25,11
36. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava127.28 6 122.84 56 133.2827.63/26,20
37. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha131.75 2 127.71 50 133.7528.10/26,60
38. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ?B129.21 6 125.42 54 135.2129.56/28,00
39. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava136.34 6 141.67 0 141.6736.02/34,10
40. TAIŠL Filip 1976 Sušice135.61 10 131.11 54 145.6139.96/37,80
41. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.126.61 154 117.66 54 171.6666.01/62,50
42. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava128.32 54 140.49 52 182.3276.67/72,60
43. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.137.25 58 124.21 106 195.2589.60/84,80
44. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc121.18 102 114.84 102 216.84111.19/105,20
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KRAUS Filip 1997 2 ?SAD Plz0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ?B213.64 154 161.12 58 219.12 60
2. HOŠKOVÁ Kate?ina 1985 MT USK Pha155.41 64 140.90 104 244.9025.78/11,853
3. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno169.46 52 261.74 104 365.74146.62/66,947
4. ?EKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.138.81 206 166.85 202 368.85149.73/68,342
5. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha164.82 252 166.25 552 718.25499.13/227,838
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK0.00 0 0.00 0 0.00 0
  PLAŠILOVÁ Martina 1985 2 S.Žižkov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava0.00 0 0.00 0 0.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3