vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem

28.04.2013   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha112.69 0 111.23 0 111.23 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.112.86 0 111.19 2 113.191.96/1,868
3. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha109.37 2 109.57 4 113.572.34/2,162
4. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.111.79 0 113.01 2 115.013.78/3,457
5. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha115.15 2 115.19 0 115.193.96/3,653
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha118.07 2 119.07 0 119.077.84/7,049
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha118.95 2 119.86 0 119.868.63/7,846
8. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.120.39 4 119.55 2 121.5510.32/9,343
9. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.115.45 0 120.14 6 126.1414.91/13,440
10. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha118.51 0 122.03 52 174.0362.80/56,537
11. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha126.70 2 118.73 0 118.737.50/6,735
12. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK125.88 0 122.67 0 122.6711.44/10,333
13. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha123.09 2 126.55 56 125.0913.86/12,531
14. MRÚZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.124.57 2 129.98 52 126.5715.34/13,829
15. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha127.78 0 129.17 4 127.7816.55/14,927
16. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha127.48 2 145.36 4 129.4818.25/16,425
17. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha129.77 0 135.69 156 129.7718.54/16,723
18. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB129.05 2 131.32 4 131.0519.82/17,821
19. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja129.17 2 131.57 0 131.1719.94/17,919
20. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.127.68 6 0.00 999 133.6822.45/20,217
21. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB126.46 8 114.09 504 134.4623.23/20,915
22. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc134.02 2 132.98 156 136.0224.79/22,314
23. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.132.53 6 0.00 999 138.5327.30/24,513
24. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB133.15 6 0.00 999 139.1527.92/25,112
25. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.133.57 6 132.30 50 139.5728.34/25,511
26. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja130.33 56 135.93 4 139.9328.70/25,810
27. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK137.01 6 137.20 6 143.0131.78/28,69
28. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK152.80 104 149.16 8 157.1645.93/41,38
29. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV129.93 54 151.64 206 183.9372.70/65,47
30. LERCH Adam 1998 2 Klášter.144.94 54 133.42 54 187.4276.19/68,56
31. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha137.83 158 192.16 362 295.83184.60/166,05
32. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB132.43 204 0.00 999 336.43225.20/202,54
33. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha118.23 4 115.76 0 115.76 75
2. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.119.62 0 115.63 2 117.631.87/1,668
3. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice122.99 0 121.61 2 123.617.85/6,862
4. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.126.76 2 124.46 2 126.4610.70/9,257
5. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha131.70 4 129.19 2 131.1915.43/13,353
6. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha134.77 4 129.51 4 133.5117.75/15,349
7. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice132.68 4 134.85 0 134.8519.09/16,546
8. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.132.98 0 145.97 0 145.9730.21/26,143
9. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha121.15 0 125.06 52 177.0661.30/53,040
10. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.126.59 4 129.83 54 183.8368.07/58,837
11. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.122.05 50 119.66 0 119.663.90/3,435
12. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava135.39 8 148.35 60 143.3927.63/23,933
13. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí144.85 4 137.51 8 145.5129.75/25,731
14. BENEŠOVÁ Martina 1986 Sušice144.14 4 142.97 6 148.1432.38/28,029
15. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice145.63 8 144.54 4 148.5432.78/28,327
16. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy151.76 104 146.65 2 148.6532.89/28,425
17. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 USK Pha-8145.47 4 136.44 54 149.4733.71/29,123
18. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK143.09 102 143.04 10 153.0437.28/32,221
19. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava147.30 152 146.43 8 154.4338.67/33,419
20. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc175.13 6 146.95 54 181.1365.37/56,517
21. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB143.88 110 147.72 54 201.7285.96/74,315
22. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV158.57 58 153.61 54 207.6191.85/79,314
23. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň131.97 356 150.12 112 262.12146.36/126,413
24. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy179.17 254 0.00 999 433.17317.41/274,212
25. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha0.00 999 0.00 0 999.00 0
26. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
123.20 2 115.77 0 115.77 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
120.66 4 116.94 0 116.941.17/1,053
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
121.22 4 117.25 0 117.251.48/1,347
4. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1992
1991
MT Dukla B.
Dukla B.
120.63 2 117.79 0 117.792.02/1,742
5. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
116.79 2 115.88 2 117.882.11/1,838
6. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
130.18 8 125.33 0 125.339.56/8,334
7. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
123.72 2 124.18 2 126.1810.41/9,031
8. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
130.05 6 123.97 6 129.9714.20/12,328
9. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
137.24 6 138.75 2 140.7524.98/21,625
10. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
139.67 6 159.71 8 167.7151.94/44,922
11. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
150.82 206 133.78 0 133.7818.01/15,620
12. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
136.28 56 129.71 6 135.7119.94/17,218
13. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
140.21 6 140.28 106 146.2130.44/26,316
14. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
146.03 2 145.11 10 148.0332.26/27,914
15. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
139.58 152 143.36 8 151.3635.59/30,712
16. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
156.35 12 149.12 4 153.1237.35/32,310
17. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
150.64 64 149.49 16 165.4949.72/42,99

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.107.31 0 104.68 0 104.68 75
2. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.108.60 2 105.80 0 105.801.12/1,168
3. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.111.21 0 106.87 0 106.872.19/2,162
4. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha104.14 0 105.32 2 107.322.64/2,557
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha105.84 0 105.70 2 107.703.02/2,953
6. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha103.62 0 104.63 4 108.633.95/3,849
7. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha110.10 2 107.65 2 109.654.97/4,746
8. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha104.88 2 106.62 4 110.625.94/5,743
9. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.107.35 2 108.96 4 112.968.28/7,940
10. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha107.76 0 108.97 6 114.9710.29/9,837
11. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec112.47 0 104.09 0 104.09 35
12. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava117.07 52 111.60 0 111.606.92/6,633
13. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc110.88 2 110.42 2 112.427.74/7,431
14. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.110.77 2 0.00 999 112.778.09/7,729
15. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno113.55 0 114.12 0 113.558.87/8,527
16. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus113.58 2 113.63 0 113.638.95/8,525
17. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.120.19 54 110.76 4 114.7610.08/9,623
18. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha116.26 0 114.99 0 114.9910.31/9,821
19. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa119.06 2 115.74 0 115.7411.06/10,619
20. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha124.26 54 113.95 2 115.9511.27/10,817
21. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.117.84 2 116.26 0 116.2611.58/11,115
22. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod110.95 6 121.73 4 116.9512.27/11,714
23. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha112.64 6 116.25 2 118.2513.57/13,013
24. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec114.40 4 125.01 2 118.4013.72/13,112
25. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí118.84 2 118.96 0 118.9614.28/13,611
26. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.119.91 0 121.68 2 119.9115.23/14,510
27. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava123.60 0 120.81 0 120.8116.13/15,49
28. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha121.32 6 120.70 2 122.7018.02/17,28
29. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB125.65 54 119.01 4 123.0118.33/17,57
30. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava130.07 8 119.23 4 123.2318.55/17,76
31. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha119.90 54 119.92 4 123.9219.24/18,45
32. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB119.16 6 122.08 2 124.0819.40/18,54
33. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB118.63 6 121.84 6 124.6319.95/19,13
34. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha126.69 56 125.01 0 125.0120.33/19,42
35. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov130.50 56 124.75 2 126.7522.07/21,11
36. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.125.95 2 127.14 0 127.1422.46/21,50
37. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy130.37 0 124.55 4 128.5523.87/22,80
38. ŠTĚTKA Matěj 1996 SKVS ČB132.87 54 126.90 2 128.9024.22/23,10
39. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava127.73 4 128.10 52 131.7327.05/25,80
40. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava133.76 0 0.00 999 133.7629.08/27,80
41. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha115.37 106 115.08 54 169.0864.40/61,50
42. TAIŠL Filip 1976 Sušice123.26 58 125.33 54 179.3374.65/71,30
43. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha138.79 56 138.07 6 144.07 60
2. MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB170.93 56 156.10 60 216.1072.03/50,053
3. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.193.61 108 180.62 52 232.6288.55/61,547
  FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 0 0.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3