vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu

04.05.2013   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí01:01,01 00:57,42 00:57,42 10
2.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.00:57,46 01:15,13 00:57,460.04/0,15
3.2/ZSKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.01:05,71 01:09,19 01:05,718.29/14,44
4.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn01:10,23 01:10,61 01:10,2312.81/22,33
5.4/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.00:00,00 01:10,57 01:10,5713.16/22,92
6.5/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.01:22,42 01:58,31 01:22,4225.00/43,51
7.6/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.00:00,00 01:22,50 01:22,5025.08/43,70
  CHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:00,97 00:52,06 00:52,06 24
2.1/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava00:53,39 00:54,32 00:53,391.33/2,619
3.2/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc00:57,04 00:56,12 00:56,124.06/7,814
4.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:58,87 01:02,54 00:58,876.81/13,19
5.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn01:01,17 01:02,60 01:01,179.11/17,54
6.2/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí01:05,38 01:14,64 01:05,3813.32/25,63
7.3/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí01:13,60 01:09,48 01:09,4817.42/33,52
8.4/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí01:10,23 01:30,60 01:10,2318.17/34,91
9.5/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí01:16,61 01:13,50 01:13,5021.44/41,20
10.6/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 0 Dukla B.00:00,00 01:27,53 01:27,5335.47/68,10
  BAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1919
1998
KK Opava
KK Opava
00:53,90 00:00,00 00:53,90 7
2.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
Olomouc
Olomouc
00:58,16 00:56,90 00:56,903.00/5,62
3.2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,16 00:59,26 00:59,265.36/9,91
4.3/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel
KŘENEK Jakub
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,57 01:04,51 01:04,5110.61/19,70
  ZAPLETAL Mikuláš
JANOUŠEK Tomáš
1920
2000
2 Dukla B.
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:02,33 00:46,71 00:46,71 30
2.1/DMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava00:52,09 00:48,24 00:48,241.53/3,325
3.2/DMBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava00:54,94 00:48,93 00:48,932.22/4,820
4. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí00:52,40 00:50,13 00:50,133.42/7,315
5.3/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí01:03,32 00:50,70 00:50,703.99/8,510
6.2/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice01:03,84 00:52,11 00:52,115.40/11,69
7.4/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc00:52,93 01:33,21 00:52,936.22/13,38
8.3/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí00:59,84 01:29,98 00:59,8413.13/28,17
9.4/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov00:59,95 01:24,05 00:59,9513.24/28,36
10.5/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:00,00 01:00,05 01:00,0513.34/28,65
11.6/ZSJANOUŠEK Tomáš 2000 0 Boh.Pha01:00,67 00:00,00 01:00,6713.96/29,94
12.1/ZMKIRCHNER David 2002 0 Dukla B.01:05,60 01:41,85 01:05,6018.89/40,43
13.2/ZMFIALA Jakub 2001 3 Olomouc01:05,66 00:00,00 01:05,6618.95/40,62
14.7/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc01:20,45 01:09,16 01:09,1622.45/48,11
15.3/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí00:00,00 01:19,39 01:19,3932.68/70,00
  HENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3