vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave 2008 ICF Slalom Race

09.08.2008-10.08.2008   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Zdena Husáková

kategorie C1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SLAFKOVSKY Alexander 1983 Dukla L.Mik.110.00 4 110.48 2 226.48  -
2. BEŇUŠ Matej 1987 SVK110.06 2 117.51 0 229.57 3.09/1,4-
3. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha113.07 2 118.67 0 233.74 7.26/3,2-
4. PESCHIER Nicolas 1984 V.P.A. PONT D ARC117.24 0 117.26 0 234.50 8.02/3,5-
5. HOČEVAR Simon 1974 KK Simon111.71 4 115.35 4 235.06 8.58/3,8-
6. BETTGE Nico 1980 GER112.12 4 121.71 4 241.83 15.35/6,8-
7. PINKAVA Ondřej 1977 CZE119.45 4 117.62 2 243.07 16.59/7,3-
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.120.08 4 120.89 0 244.97 18.49/8,2-
9. COMBOT Sébastien 1987 Lannion123.84 2 121.57 2 249.41 22.93/10,1-
10. ZAKRAJŠEK Jošt 1983 KKK Tacen119.51 4 122.82 4 250.33 23.85/10,5-
11. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha121.01 2 122.70 6 251.71 25.23/11,1-
12. HROBSKÝ Milan 1983 SVK125.00 0 123.52 4 252.52 26.04/11,5-
13. SCHIRMANN Alain 1983 SUI129.16 4 118.44 2 253.60 27.12/12,0-
14. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha124.59 10 117.08 4 255.67 29.19/12,9-
15. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.124.87 4 125.01 2 255.88 29.40/13,0-
16. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.128.57 6 124.59 2 261.16 34.68/15,3-
17. ZDR?HAL Jan 1985 Dukla B.128.37 6 127.25 0 261.62 35.14/15,5-
18. BAĎURA Jerguš 1991 SVK137.34 2 125.32 0 264.66 38.18/16,9-
19. OVCARIK Dusan 1978 SVK124.29 4 137.30 2 267.59 41.11/18,2-
20. JÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.130.76 8 127.55 2 268.31 41.83/18,5-
21. DAMIEN Troquenet 1983 FRA129.78 2 131.24 8 271.02 44.54/19,7-
22. CAMPANA Gianni 1962 ITA133.82 2 129.87 6 271.69 45.21/20,0-
23. SCHWANHOLT Simon 1991 Augsburg131.45 6 128.30 6 271.75 45.27/20,0-
24. SHAW Jonathan 1993 GBR137.47 6 134.33 0 277.80 51.32/22,7-
25. AWE Andreas 1990 GER135.18 6 135.08 2 278.26 51.78/22,9-
26. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus135.60 6 133.81 4 279.41 52.93/23,4-
27. PRÜHER Jakub 1968 2+ SK VS ČB140.68 8 123.08 8 279.76 53.28/23,5-
28. TILGNER Sebastian 1992 GER132.98 10 136.45 4 283.43 56.95/25,1-
29. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa151.34 2 134.90 8 296.24 69.76/30,8-
30. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK140.87 8 140.87 10 299.74 73.26/32,3-
31. ŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha123.93 2 122.16 56 304.09 77.61/34,3-
32. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha143.34 8 147.58 10 308.92 82.44/36,4-
33. STEFANCIK Marek 1992 SVK159.85 8 148.86 6 322.71 96.23/42,5-
34. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.135.86 56 133.08 4 328.94 102.46/45,2-
35. ZVER Miha 1991 SLO128.86 10 133.20 58 330.06 103.58/45,7-
36. MIKELJ Ambrož 1991 SLO164.84 6 169.24 6 346.08 119.60/52,8-
37. NOSE Domen 1993 SLO153.19 12 173.08 14 352.27 125.79/55,5-
38. WEBER Oldřich 1987 2+ SK VS ČB147.74 12 141.12 64 364.86 138.38/61,1-
39. LATKI Andreas 1989 GER152.14 58 153.06 2 365.20 138.72/61,3-
40. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.168.59 60 137.97 4 370.56 144.08/63,6-
41. LAVRIČ Denis 1993 SLO172.71 8 202.91 60 443.62 217.14/95,9-
42. ŠÍP Milan 1988 2 SK VS ČB150.58 154 155.55 8 468.13 241.65/106,7-
43. CUC Michal 1977 2+ Tech.Pha201.60 110 145.54 16 473.14 246.66/108,9-
44. VADLEJCH Jan 1989 2 Sušice210.58 108 193.53 64 576.11 349.63/154,4-
45. ČERNÝ Richard 1992 SVK246.65 112 215.00 108 681.65 455.17/201,0-
  PECHE Matthieu 1987 FRA0.00 0 0.00 0  -
  JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí0.00 0 0.00 0  -
  PISCHEK Jan 1977 FRA0.00 0 0.00 0  -
  PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy0.00 0 0.00 0  -
  MOKOTAR Jure 1991 SLO0.00 0 0.00 0  -
  ČEKAL Josef 1970 2 Klášter.0.00 0 0.00 0  -
  PETŘÍK Jaroslav 1985 3 Zábřeh0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.107.37 4 102.50 0 213.87  -
2. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha106.44 6 104.22 2 218.66 4.79/2,2-
3. BERSINGER Thomas 1985 FRA108.31 2 106.49 2 218.80 4.93/2,3-
4. PŘINDIŠ Vít 1989 CZE108.29 2 109.07 0 219.36 5.49/2,6-
5. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.108.44 4 108.99 2 223.43 9.56/4,5-
6. MEGLIČ Jure 1984 SLO106.87 8 107.74 2 224.61 10.74/5,0-
7. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.110.36 4 109.22 2 225.58 11.71/5,5-
8. KÄDING Christian 1982 GER111.04 6 108.72 0 225.76 11.89/5,6-
9. TUNKA Ondřej 1990 CZE112.57 2 111.64 0 226.21 12.34/5,8-
10. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus113.08 4 112.64 0 229.72 15.85/7,4-
11. GUDEFIN Yann 1986 FRA115.30 6 106.61 2 229.91 16.04/7,5-
12. ŠAJBIDOR Ján 1982 SVK109.24 8 109.31 4 230.55 16.68/7,8-
13. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.115.15 4 111.99 0 231.14 17.27/8,1-
14. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha122.41 0 109.08 0 231.49 17.62/8,2-
15. COMBOT Sébastien 1987 FRA113.64 6 105.94 6 231.58 17.71/8,3-
16. JANČEK Ján 1989 SVK110.14 4 113.81 4 231.95 18.08/8,5-
17. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice116.08 2 116.43 0 234.51 20.64/9,7-
18. CAILHOL Hugo 1991 FRA109.13 0 123.90 2 235.03 21.16/9,9-
19. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha110.43 6 109.63 10 236.06 22.19/10,4-
20. RAJNIAK Boris 1984 SVK113.75 6 114.45 2 236.20 22.33/10,4-
21. DAILLE Etienne 1989 FRA116.73 4 115.60 0 236.33 22.46/10,5-
22. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec115.21 4 115.70 2 236.91 23.04/10,8-
23. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.117.03 2 109.97 8 237.00 23.13/10,8-
24. PESCHIER Nicolas 1984 V.P.A. PONT D ARC116.99 2 119.25 0 238.24 24.37/11,4-
25. LYONS Sam 1985 AUS120.20 8 112.04 0 240.24 26.37/12,3-
26. JANČEK śubomír 1986 SVK111.49 10 114.87 4 240.36 26.49/12,4-
27. BUCHTEL Michal 1986 CZE126.62 6 107.24 2 241.86 27.99/13,1-
28. VASEY Robin 1980 GBR117.31 2 116.89 6 242.20 28.33/13,2-
29. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně114.16 10 118.20 0 242.36 28.49/13,3-
30. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice116.94 2 118.43 6 243.37 29.50/13,8-
31. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod116.11 2 119.32 6 243.43 29.56/13,8-
32. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha119.06 6 114.66 4 243.72 29.85/14,0-
33. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice121.37 10 115.16 2 248.53 34.66/16,2-
34. WILLETT Peter 1984 GBR125.87 0 117.88 6 249.75 35.88/16,8-
35. DAIKI Ichiba 1977 JPN119.26 8 115.14 8 250.40 36.53/17,1-
36. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz124.47 2 123.39 2 251.86 37.99/17,8-
37. BEŇUŠ Matej 1987 SVK122.00 12 114.47 4 252.47 38.60/18,0-
38. ABBAL Nicolas 1986 FRA129.54 0 123.02 0 252.56 38.69/18,1-
39. WILD Antony 1992 GBR121.04 8 120.36 4 253.40 39.53/18,5-
40. KREMSLEHNER Christop 1988 AUT123.42 4 120.81 10 258.23 44.36/20,7-
41. PFEIFFER Andi 1980 GER124.88 6 122.92 6 259.80 45.93/21,5-
42. MRÚZEK Kamil 1977 2+ Dukla B.130.53 6 118.63 6 261.16 47.29/22,1-
43. CHLÁDEK Pavel 1987 Roudnice117.92 4 137.53 2 261.45 47.58/22,2-
44. HOLDWAY Robert 1983 GBR129.10 4 122.53 6 261.63 47.76/22,3-
45. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha120.17 14 121.16 8 263.33 49.46/23,1-
46. MARTIN Andrew 1993 GBR124.94 6 129.24 4 264.18 50.31/23,5-
47. HAGIWARA Takahiro 1988 2 SK VS ČB126.14 10 126.94 4 267.08 53.21/24,9-
48. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SK VS ČB135.58 4 123.70 4 267.28 53.41/25,0-
49. SCHIRMANN Alain 1983 SUI133.67 6 123.73 4 267.40 53.53/25,0-
50. YAMADA Tatsuho 1990 JPN124.98 10 130.70 2 267.68 53.81/25,2-
51. ŠTRUKELJ Matic 1993 SLO126.89 6 129.43 6 268.32 54.45/25,5-
52. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha131.70 6 133.81 0 271.51 57.64/27,0-
53. MIKELN Matevž 1993 SLO132.12 4 128.92 8 273.04 59.17/27,7-
54. WINTER Sebastian 1981 GER112.72 8 110.99 52 283.71 69.84/32,7-
55. HONZATKO Niki 1990 AUT132.60 8 139.04 14 293.64 79.77/37,3-
56. HEURTEAU Ciaran 1987 IRL121.61 58 112.89 4 296.50 82.63/38,6-
57. ZAPLETAL Matěj 1973 2 Boh.Pha145.49 4 139.12 10 298.61 84.74/39,6-
58. ŠUBIC Matic 1992 SLO137.34 12 145.49 10 304.83 90.96/42,5-
59. POLANEC Matěj 1992 SLO133.91 14 153.14 6 307.05 93.18/43,6-
60. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy120.73 64 117.54 8 310.27 96.40/45,1-
61. BRUS Simon 1993 SLO126.83 2 124.52 58 311.35 97.48/45,6-
62. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov163.93 6 141.15 4 315.08 101.21/47,3-
63. BOČEK Zdeněk 1975 2 SK VS ČB129.05 56 125.84 6 316.89 103.02/48,2-
64. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec132.16 58 121.93 6 318.09 104.22/48,7-
65. MRÚZEK David 1976 2 Dukla B.127.27 58 131.43 2 318.70 104.83/49,0-
66. ČREPINŠEK Andrej 1993 SLO154.82 12 150.65 10 327.47 113.60/53,1-
67. BÍZEK Zdeněk 1971 2 Ot.Strak130.97 4 132.76 62 329.73 115.86/54,2-
68. ŽITŇANSKÝ Dávid 1991 SVK137.20 58 127.55 12 334.75 120.88/56,5-
69. JANOVSKY Miroslav 1961 GER180.78 14 145.40 8 348.18 134.31/62,8-
70. BAIN David 1993 GBR147.35 6 140.31 58 351.66 137.79/64,4-
71. HAPAK Michal 1993 SVK154.11 54 140.26 8 356.37 142.50/66,6-
72. SKOK Staš 1993 SLO146.88 14 139.59 56 356.47 142.60/66,7-
73. KRAPS Uwe 1965 GER148.98 60 130.38 52 391.36 177.49/83,0-
74. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice141.04 108 133.50 10 392.54 178.67/83,5-
75. BASSET Matthieu 1988 FRA143.91 154 141.09 12 451.00 237.13/110,9-
76. HUJSA Matúš 1991 SVK119.81 4 135.68 206 465.49 251.62/117,7-
77. MAROUL Ladislav 1968 2 Rožátov134.24 210 118.67 6 468.91 255.04/119,3-
78. KREVS Jaša 1993 SLO172.48 114 178.75 110 575.23 361.36/169,0-
79. MOŽINA Miha 1993 SLO202.67 60 203.83 112 578.50 364.63/170,5-
80. BURDET Yanis 1990 FRA145.88 10 0.00 999 1154.88  -
  KLADNIK Žan 1993 SLO165.08 60 0.00 0  -
  POLAK Luka 1993 SLO260.45 220 0.00 0  -
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -
  TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice0.00 0 0.00 0  -
  CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0  -
  MAIERGINTER Daniel 1990 ITA0.00 0 0.00 0  -
  KYRIÁN Luděk 1945 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -
  MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.0.00 0 0.00 0  -
  MAYR Lukas 1989 ITA0.00 0 0.00 0  -
  BEVALOT Jules 1988 FRA0.00 0 0.00 0  -
  HALLER Daniel 1985 ITA0.00 0 0.00 0  -
  BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod0.00 0 0.00 0  -
  KLOTZNER Daniel 1992 ITA0.00 0 0.00 0  -
  JORDÁN František 1991 2 SKVeselí0.00 0 0.00 0  -
  TONCAR Martin 1975 3 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.123.05 2 119.29 2 246.34  -
2. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha125.15 2 124.68 2 253.83 7.49/3,0-
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha125.05 2 125.01 2 254.06 7.72/3,1-
4. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy130.81 0 130.90 0 261.71 15.37/6,2-
5. BUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha129.47 0 134.30 4 267.77 21.43/8,7-
6. BEŇUŠOVÁ Dana 1984 SVK134.93 12 123.25 0 270.18 23.84/9,7-
7. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha131.16 6 131.38 2 270.54 24.20/9,8-
8. BOURRY Caroline 1985 FRA132.25 6 131.94 6 276.19 29.85/12,1-
9. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.128.67 4 142.69 2 277.36 31.02/12,6-
10. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.136.68 0 133.43 10 280.11 33.77/13,7-
11. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice131.81 6 137.32 6 281.13 34.79/14,1-
12. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice145.54 4 140.56 0 290.10 43.76/17,8-
13. LATHAM Beth 1993 GBR152.40 2 134.70 6 295.10 48.76/19,8-
14. TUNKOVÁ Kristýna 1988 CZE151.27 4 140.86 0 296.13 49.79/20,2-
15. SHAW Jacqueline 1990 GBR147.17 0 146.86 6 300.03 53.69/21,8-
16. ŘEPOVÁ Markéta 1975 USK Pha139.91 6 154.09 8 308.00 61.66/25,0-
17. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha152.93 2 150.26 4 309.19 62.85/25,5-
18. DANDOVÁ Michala 1984 3 Benátky154.28 0 150.91 4 309.19 62.85/25,5-
19. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.167.11 8 136.31 2 313.42 67.08/27,2-
20. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha143.76 6 160.14 4 313.90 67.56/27,4-
21. YAMADA Asahi 1984 JPN127.69 4 130.97 56 318.66 72.32/29,4-
22. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.170.43 0 145.34 4 319.77 73.43/29,8-
23. VĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha162.25 4 150.00 6 322.25 75.91/30,8-
24. VÁCHOVÁ Barbora 1988 3 SK VS ČB143.79 14 165.44 2 325.23 78.89/32,0-
25. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice155.77 22 150.83 10 338.60 92.26/37,5-
26. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí150.14 4 176.74 8 338.88 92.54/37,6-
27. ROYLE Jasmine 1993 GBR136.34 58 140.41 6 340.75 94.41/38,3-
28. JANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB140.02 56 142.28 4 342.30 95.96/39,0-
29. ANAIS Couturier 1987 FRA164.46 4 162.06 12 342.52 96.18/39,0-
30. STACHOVÁ Pavlína 1986 USK Pha161.64 6 169.35 6 342.99 96.65/39,2-
31. NEVAŘILOVÁ Kristína 1991 SVK143.44 58 136.81 8 346.25 99.91/40,6-
32. NINON Couturier 1991 FRA176.24 6 158.90 8 349.14 102.80/41,7-
33. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus151.89 10 159.28 56 377.17 130.83/53,1-
34. VAN OORSCHOT Janneke 1979 GER187.13 64 180.37 10 441.50 195.16/79,2-
35. HOLDWAY Ruth 1980 GBR187.99 60 206.13 8 462.12 215.78/87,6-
36. AVGUŠTIN Zala 1993 SLO180.17 104 168.34 58 510.51 264.17/107,2-
  PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha0.00 0 0.00 0  -
  HOVINE Raphaelle 1988 FRA0.00 0 0.00 0  -
  MACOVÁ Katarína 1986 SVK0.00 0 0.00 0  -
  PISCHEK Magali 1976 FRA0.00 0 0.00 0  -
  GIBERT Barbara 1990 FRA0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAMMER Martin
VLČEK Ladislav
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
129.98 4 124.43 2 260.41  -
2. SEHNAL Štěpán
HRADILEK Venca
1985
1982
CZE
CZE
131.15 2 125.28 2 260.43 0.02/0,0-
3. ZDRÁHAL Petr
ZDRÁHAL Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
130.99 10 134.32 4 279.31 18.90/7,3-
4. ANDRIEU Sebastien
PANS Pierre
1981
1981
FRA
FRA
137.07 8 134.09 10 289.16 28.75/11,0-
5. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
149.66 4 132.19 4 289.85 29.44/11,3-
6. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
142.66 4 140.30 6 292.96 32.55/12,5-
7. POSPÍŠIL Jaroslav
MRÚZEK David
1973
1976
CZE
CZE
123.42 50 124.12 2 299.54 39.13/15,0-
8. ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
2 SK VS ČB
Dukla B.
147.70 6 146.62 6 306.32 45.91/17,6-
9. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
135.56 58 123.46 6 323.02 62.61/24,0-
10. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
149.53 8 159.01 8 324.54 64.13/24,6-
11. ŠRÁMEK Michal
ČVANČARA Václav
1982
1980
2 Č.Lípa
Č.Lípa
157.92 12 175.60 4 349.52 89.11/34,2-
12. PFEIFFER Andi
VAN OORSCHOT Janneke
1980
2000
GER
GER
180.43 12 167.08 110 469.51 209.10/80,3-
  LISTER Matthew
DAVIES Rhys
1992
1991
GBR
GBR
0.00 0 0.00 0  -
  CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SK VS ČB
0.00 0 0.00 0  -

kategorie C1M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BETTGE Nico 1980 GER110.87 0 114.00 0 224.87  -
2. BEŇUŠ Matej 1987 SVK114.34 2 111.34 0 227.68 2.81/1,2-
3. HOČEVAR Simon 1974 KK Simon113.58 2 114.86 0 230.44 5.57/2,5-
4. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha116.46 0 114.59 0 231.05 6.18/2,7-
5. PESCHIER Nicolas 1984 V.P.A. PONT D ARC114.05 2 115.20 0 231.25 6.38/2,8-
6. ZAKRAJŠEK Jošt 1983 KKK Tacen114.29 4 113.88 0 232.17 7.30/3,2-
7. PINKAVA Ondřej 1977 CZE116.72 0 115.93 0 232.65 7.78/3,5-
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.116.56 0 116.73 0 233.29 8.42/3,7-
9. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha120.89 0 118.52 2 241.41 16.54/7,4-
10. JÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.120.66 2 123.53 0 246.19 21.32/9,5-
11. ŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha122.24 4 125.73 0 251.97 27.10/12,1-
12. BAĎURA Jerguš 1991 SVK129.40 0 127.82 4 261.22 36.35/16,2-
13. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha121.16 2 134.40 10 267.56 42.69/19,0-
14. SLAFKOVSKY Alexander 1983 Dukla L.Mik.114.12 4 113.66 50 281.78 56.91/25,3-
15. SHAW Jonathan 1993 GBR137.43 0 145.70 2 285.13 60.26/26,8-
16. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek143.49 2 132.52 52 330.01 105.14/46,8-
17. KOUŠA Šimon 1994 3 USK Pha135.65 106 156.17 2 399.82 174.95/77,8-
18. FRIEDL Michal 1994 SVK178.44 154 158.12 0 490.56 265.69/118,2-
  SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.121.55 0 0.00 0  -
  HROBSKÝ Milan 1983 SVK120.77 2 0.00 0  -
  OVCARIK Dusan 1978 SVK119.71 4 0.00 0  -
  DAMIEN Troquenet 1983 FRA124.29 2 0.00 0  -
  COMBOT Sébastien 1987 Lannion123.64 4 0.00 0  -
  ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.128.86 0 0.00 0  -
  SCHIRMANN Alain 1983 SUI123.87 6 0.00 0  -
  MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha130.31 0 0.00 0  -
  ZVER Miha 1991 SLO132.06 6 0.00 0  -
  ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa134.14 4 0.00 0  -
  PRÜHER Jakub 1968 2+ SK VS ČB131.43 8 0.00 0  -
  SCHWANHOLT Simon 1991 Augsburg138.12 2 0.00 0  -
  CAMPANA Gianni 1962 ITA134.32 6 0.00 0  -
  NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus142.30 2 0.00 0  -
  VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.143.78 6 0.00 0  -
  MORKES Jan 1990 2+ KVS HK148.20 2 0.00 0  -
  ZDRÁHAL Jan 1985 Dukla B.121.18 52 0.00 0  -
  RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.124.83 52 0.00 0  -
  MIKELJ Ambrož 1991 SLO177.36 2 0.00 0  -
  STEFANCIK Marek 1992 SVK190.61 60 0.00 0  -
  WEBER Oldřich 1987 2+ SK VS ČB150.45 108 0.00 0  -
  NOSE Domen 1993 SLO157.15 106 0.00 0  -
  KLJUN Jure 1995 SLO0.00 999 0.00 0  -
  LATKI Andreas 1989 GER0.00 0 0.00 0  -
  AWE Andreas 1990 GER0.00 0 0.00 0  -
  TILGNER Sebastian 1992 GER0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SEHNAL Štěpán
HRADILEK Venca
1985
1982
CZE
CZE
123.06 4 122.40 0 249.46  -
2. POSPÍŠIL Jaroslav
MRÚZEK David
1973
1976
CZE
CZE
127.53 0 125.75 0 253.28 3.82/1,5-
3. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
123.29 6 122.02 2 253.31 3.85/1,5-
4. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
133.45 0 130.03 0 263.48 14.02/5,6-
5. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
133.54 4 129.97 2 269.51 20.05/8,0-
6. ZDRÁHAL Petr
ZDRÁHAL Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
134.68 4 135.34 2 276.02 26.56/10,6-
7. ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
2 SK VS ČB
Dukla B.
149.74 12 147.73 4 313.47 64.01/25,7-
8. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
159.94 4 150.12 0 314.06 64.60/25,9-
9. HAMMER Martin
VLČEK Ladislav
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
129.48 0 128.94 60 318.42 68.96/27,6-
  ANDRIEU Sebastien
PANS Pierre
1981
1981
FRA
FRA
136.72 4 0.00 0  -

kategorie K1M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.105.11 0 106.38 0 211.49  -
2. COMBOT Sébastien 1987 FRA109.96 2 105.46 2 219.42 7.93/3,7-
3. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha108.24 2 105.21 4 219.45 7.96/3,8-
4. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha110.57 2 107.40 0 219.97 8.48/4,0-
5. LYONS Sam 1985 AUS111.69 0 110.31 0 222.00 10.51/5,0-
6. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.109.47 4 106.69 2 222.16 10.67/5,0-
7. MEGLIČ Jure 1984 SLO109.95 0 108.79 6 224.74 13.25/6,3-
8. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus112.03 2 113.27 0 227.30 15.81/7,5-
9. TUNKA Ondřej 1990 CZE117.27 2 112.34 0 231.61 20.12/9,5-
10. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec116.82 2 116.06 0 234.88 23.39/11,1-
11. CAILHOL Hugo 1991 FRA118.01 4 115.40 2 239.41 27.92/13,2-
12. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.110.16 0 130.61 14 254.77 43.28/20,5-
13. WILD Antony 1992 GBR128.86 6 121.34 0 256.20 44.71/21,1-
14. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně115.48 0 145.59 2 263.07 51.58/24,4-
15. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava131.11 4 132.58 6 273.69 62.20/29,4-
16. JANATA Martin 1994 SVK137.07 6 134.80 0 277.87 66.38/31,4-
17. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava152.46 0 128.69 4 285.15 73.66/34,8-
18. ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa133.25 6 188.13 8 335.38 123.89/58,6-
19. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.110.15 0 112.33 154 376.48 164.99/78,0-
  JANČEK Ján 1989 SVK114.07 0 0.00 0  -
  BERSINGER Thomas 1985 FRA110.24 4 0.00 0  -
  ŠAJBIDOR Ján 1982 SVK110.63 4 0.00 0  -
  GUDEFIN Yann 1986 FRA110.67 4 0.00 0  -
  PŘINDIŠ Vít 1989 CZE109.82 6 0.00 0  -
  BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha112.65 4 0.00 0  -
  SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.115.20 2 0.00 0  -
  JANČEK śubomír 1986 SVK115.65 2 0.00 0  -
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice116.38 2 0.00 0  -
  LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod119.45 0 0.00 0  -
  DAIKI Ichiba 1977 JPN117.95 2 0.00 0  -
  KREMSLEHNER Christop 1988 AUT123.09 2 0.00 0  -
  ABBAL Nicolas 1986 FRA117.45 8 0.00 0  -
  VASEY Robin 1980 GBR125.98 2 0.00 0  -
  BEŇUŠ Matej 1987 SVK127.09 2 0.00 0  -
  WILLETT Peter 1984 GBR129.71 2 0.00 0  -
  MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz135.75 4 0.00 0  -
  PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha115.88 50 0.00 0  -
  BUCHTEL Michal 1986 CZE109.32 58 0.00 0  -
  PESCHIER Nicolas 1984 V.P.A. PONT D ARC115.70 52 0.00 0  -
  RAJNIAK Boris 1984 SVK113.91 54 0.00 0  -
  GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice116.61 54 0.00 0  -
  DAILLE Etienne 1989 FRA109.66 102 0.00 0  -
  BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice127.70 100 0.00 0  -
  CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek110.59 354 0.00 0  -
  KÄDING Christian 1982 GER0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha120.25 0 122.79 0 243.04  -
2. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.123.63 4 121.85 0 249.48 6.44/2,6-
3. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha126.37 2 118.22 4 250.59 7.55/3,1-
4. BEŇUŠOVÁ Dana 1984 SVK122.13 2 128.24 2 254.37 11.33/4,7-
5. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.129.67 0 124.72 2 256.39 13.35/5,5-
6. BOURRY Caroline 1985 FRA126.41 2 131.07 0 259.48 16.44/6,8-
7. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice128.63 4 127.48 4 264.11 21.07/8,7-
8. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.143.24 2 131.78 2 279.02 35.98/14,8-
9. WOLLFHARDT Viktoria 1994 AUT148.53 4 135.56 0 288.09 45.05/18,5-
10. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice147.40 2 140.67 2 292.07 49.03/20,2-
11. LATHAM Beth 1993 GBR149.18 4 140.26 6 299.44 56.40/23,2-
12. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha149.93 4 151.00 6 310.93 67.89/27,9-
13. JANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB145.46 6 177.78 8 337.24 94.20/38,8-
14. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava155.28 52 159.69 2 368.97 125.93/51,8-
15. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy141.95 0 132.35 100 374.30 131.26/54,0-
16. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 3 L.Žatec162.88 58 164.93 6 391.81 148.77/61,2-
17. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha126.28 2 118.36 150 396.64 153.60/63,2-
18. VALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava139.31 104 155.79 4 403.10 160.06/65,9-
  VÁCHOVÁ Barbora 1988 3 SK VS ČB148.61 6 0.00 0  -
  VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha152.54 4 0.00 0  -
  PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.156.02 2 0.00 0  -
  SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.157.05 4 0.00 0  -
  VĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha156.15 6 0.00 0  -
  ROYLE Jasmine 1993 GBR160.62 8 0.00 0  -
  DANDOVÁ Michala 1984 3 Benátky167.41 4 0.00 0  -
  SHAW Jacqueline 1990 GBR174.10 2 0.00 0  -
  ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice178.52 6 0.00 0  -
  ANAIS Couturier 1987 FRA181.11 8 0.00 0  -
  BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice137.13 52 0.00 0  -
  JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí185.54 6 0.00 0  -
  YAMADA Asahi 1984 JPN145.18 54 0.00 0  -
  ŘEPOVÁ Markéta 1975 USK Pha151.36 50 0.00 0  -
  BUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha150.86 56 0.00 0  -
  STACHOVÁ Pavlína 1986 USK Pha164.58 52 0.00 0  -
  TUNKOVÁ Kristýna 1988 CZE132.82 106 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3