vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Kroměřížský sprint, neděle

12.05.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž00:59,00 01:00,10 00:59,00 9
2.1/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:03,00 01:04,60 01:03,004.00/6,85
3.1/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí01:06,60 01:05,30 01:05,306.30/10,74
4.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:06,10 01:06,30 01:06,107.10/12,03
5.2/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava01:17,20 01:14,10 01:14,1015.10/25,62
6.3/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí01:15,00 01:14,50 01:14,5015.50/26,31
7.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí01:17,30 01:16,40 01:16,4017.40/29,50
8.5/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava01:18,50 01:18,00 01:18,0019.00/32,20
  LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí00:47,80 00:49,90 00:47,80 46
2. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž00:48,00 00:49,00 00:48,000.20/0,438
3.1/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc00:48,90 00:49,40 00:48,901.10/2,330
4.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:49,70 00:50,70 00:49,701.90/4,026
5.3/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:52,30 00:53,00 00:52,304.50/9,422
6.1/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí00:53,60 00:55,40 00:53,605.80/12,118
7.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno00:53,90 00:54,40 00:53,906.10/12,814
8. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí00:55,20 00:56,80 00:55,207.40/15,510
9.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž00:00,00 00:55,30 00:55,307.50/15,76
10.2/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž01:00,80 01:00,70 01:00,7012.90/27,05
11.3/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:02,30 01:01,10 01:01,1013.30/27,84
12.4/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno01:01,30 01:02,80 01:01,3013.50/28,23
13.1/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí01:04,20 01:03,00 01:03,0015.20/31,82
14.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno01:06,10 01:06,80 01:06,1018.30/38,31
15.2/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž01:07,30 01:18,30 01:07,3019.50/40,80
16.3/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž01:17,10 01:18,50 01:17,1029.30/61,30
  CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3