11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně

31.08.2013   Lipno
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha109.70 2 108.56 0 108.56 75/75
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice109.83 0 106.97 2 108.970.41/0,468/75
3. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.114.09 0 111.72 0 111.723.16/2,962/75
4. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.115.05 0 111.96 4 115.967.40/6,857/75
5. SADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.120.56 0 116.62 0 116.628.06/7,453/75
6. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava118.13 6 117.40 0 117.408.84/8,149/68
7. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK127.50 2 117.71 0 117.719.15/8,446/68
8. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava129.73 0 121.87 2 123.8715.31/14,143/68
9. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí119.97 0 120.75 4 124.7516.19/14,940/62
10. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.132.27 2 126.84 2 128.8420.28/18,737/57
11. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno135.74 56 118.74 4 122.7414.18/13,135/53
12. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy125.51 52 121.75 2 123.7515.19/14,033/49
13. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice122.07 52 117.20 8 125.2016.64/15,331/49
14. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň139.65 4 128.42 0 128.4219.86/18,329/49
15. BENEŠOVÁ Martina 1986 2 Sušice127.30 106 126.32 4 130.3221.76/20,027/46
16. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV136.75 52 130.71 2 132.7124.15/22,225/43
17. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc144.16 54 133.42 6 139.4230.86/28,423/40
18. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy136.42 4 136.09 8 140.4231.86/29,321/37
19. OSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava151.49 8 139.38 2 141.3832.82/30,20/35
20. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha137.68 4 129.86 54 141.6833.12/30,519/33
21. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.140.63 2 132.51 54 142.6334.07/31,417/31
22. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB143.30 2 130.38 252 145.3036.74/33,815/29
23. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB150.17 10 145.88 2 147.8839.32/36,214/27
24. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.153.42 4 158.05 2 157.4248.86/45,00/25
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice142.00 50 124.45 54 178.4569.89/64,413/23
26. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh137.68 50 146.99 52 187.6879.12/72,90/21
27. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn137.39 54 150.89 50 191.3982.83/76,30/19
28. ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha148.41 102 139.89 54 193.8985.33/78,60/17
29. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB147.17 52 140.68 54 194.6886.12/79,312/15
30. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha134.12 106 146.45 60 206.4597.89/90,20/14
31. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc213.98 106 157.58 54 211.58103.02/94,90/13
32. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha143.54 156 136.01 104 240.01131.45/121,111/12
33. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc157.96 150 157.02 108 265.02156.46/144,10/11
34. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
Oddíl