vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix

23.05.2015   Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:32,20 36
2. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.14:58,2026.00/3,028
3. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.15:00,0027.80/3,220
4.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.15:09,6037.40/4,316
5.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel15:29,2057.00/6,512
6.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.15:31,5059.30/6,88
7. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.16:24,90112.70/12,94
8.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.16:39,20127.00/14,63
9.2/DMŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.17:03,10150.90/17,32
10.1/U23MUSIL Filip 1992 3 Č.Kruml.22:18,00465.80/53,41
  NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.13:48,80 32
2.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:40,0051.20/6,224
3.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.14:45,3056.50/6,816
4.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.16:03,90135.10/16,38
5.3/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel16:12,10143.30/17,37
6.4/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.18:17,40268.60/32,46
7.1/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav18:20,50271.70/32,85
8.2/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav18:30,30281.50/34,04
9.5/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.18:32,20283.40/34,23
10.1/U23BERÁNKOVÁ Kateřina 1996 0 Č.Kruml.18:50,70301.90/36,42
11.1/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.18:59,10310.30/37,41
12.3/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 0 Č.Kruml.19:24,70335.90/40,50
13.4/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.24:25,40636.60/76,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
14:24,60 24
2. VANĚČEK Tomáš
MAŠÍNOVÁ Marie
1986
1997
Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:09,5044.90/5,216
3. JIRKA David
LAGNEROVÁ Lenka
1985
1985
Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:09,7045.10/5,28
4.1/DSPLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
15:22,6058.00/6,77
5. ŠVADLENA Václav
DUNDOVÁ Iva
1985
1995
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:26,8062.20/7,26
6. NOVOSAD Lukáš
NOVOSADOVÁ Kristina
1976
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:57,7093.10/10,85
7. PALOUDA Tomáš
PALOUDOVÁ Karolína
1969
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:00,8096.20/11,14
8.2/DSŠOTOLA Karel
VAŇKOVÁ Michaela
1997
2000
3 Litovel
Litovel
16:10,30105.70/12,23
9. ŠVADLENA Martin
BERÁNKOVÁ Kateřina
1987
1996
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:28,80124.20/14,42
10. SAIKO Tomáš
VÍTOVCOVÁ Natálie
1986
1995
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:31,90127.30/14,71
11.1/ZSKLEIN Pavel
BAUEROVÁ Markéta
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:11,80227.20/26,30
12.1/DMSKOŘEPA Vojtěch
MANOVÁ Štěpánka
1999
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:24,10239.50/27,70
13.1/ZMMAREŠ Jakub
HLAVNIČKOVÁ Tereza
2003
2003
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:41,20256.60/29,70
14.1/VSBABOR Stanislav
LAGNEROVÁ Jana
1958
1959
Č.Kruml.
Soběslav
19:37,50312.90/36,20
15.2/DMKLAMPFL Tomáš
STAŇKOVÁ Antonie
1999
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:40,50495.90/57,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz12:31,60 21
2. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně13:10,6039.00/5,217
3.2/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně13:47,5075.90/10,113
4.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.14:40,90129.30/17,29
5.3/VMKRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.14:47,60136.00/18,15
6.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.15:13,60162.00/21,64
7.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:31,90180.30/24,03
8.4/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně15:53,50201.90/26,92
9.1/DMKLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.17:04,30272.70/36,31
10.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.18:25,60354.00/47,10
11.2/ZSČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.19:59,10447.50/59,50
  KODRAS Jan 2001 0 Č.Kruml.DNS 0
  KLEIN Pavel 1976 2 RK TýnDNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3