vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix

23.05.2015   Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:58,60 44
2.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:58,60 36
3. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:00,401.80/3,128
4. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:03,204.60/7,820
5.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:04,505.90/10,116
6.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:00,00 00:00,00 01:06,407.80/13,312
7.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:07,308.70/14,88
8.2/DMŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:10,7012.10/20,64
9. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:12,0013.40/22,93
10.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:12,1013.50/23,02
11.1/U23MUSIL Filip 1992 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:46,1047.50/81,11

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:57,90 32
2.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:06,909.00/15,524
3.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:02,804.90/8,516
4.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:09,9012.00/20,78
5.3/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:35,2037.30/64,47
6.4/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:14,3016.40/28,36
7.1/U23BERÁNKOVÁ Kateřina 1996 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:15,0017.10/29,55
8.5/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:28,8030.90/53,44
9.1/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:27,5029.60/51,13
10.1/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:29,6031.70/54,72
11.2/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:32,0034.10/58,91
12.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:25,1027.20/47,00
13.4/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:30,4032.50/56,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 01:00,80 31
2. ŠVADLENA Václav
DUNDOVÁ Iva
1985
1995
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:06,305.50/9,023
3. JIRKA David
LAGNEROVÁ Lenka
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:04,804.00/6,615
4.1/DSPLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
00:00,00 00:00,00 01:06,005.20/8,67
4. VANĚČEK Tomáš
MAŠÍNOVÁ Marie
1986
1997
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:06,005.20/8,66
6. SAIKO Tomáš
VÍTOVCOVÁ Natálie
1986
1995
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:22,3021.50/35,45
7. NOVOSAD Lukáš
NOVOSADOVÁ Kristina
1976
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:10,009.20/15,14
8. PALOUDA Tomáš
PALOUDOVÁ Karolína
1969
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:10,109.30/15,33
9.2/DSŠOTOLA Karel
VAŇKOVÁ Michaela
1997
2000
3 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 01:12,3011.50/18,92
10. ŠVADLENA Martin
BERÁNKOVÁ Kateřina
1987
1996
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:12,4011.60/19,11
11.1/ZMMAREŠ Jakub
HLAVNIČKOVÁ Tereza
2003
2003
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:19,1018.30/30,10
12.1/ZSKLEIN Pavel
BAUEROVÁ Markéta
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:17,4016.60/27,30
13.1/VSBABOR Stanislav
LAGNEROVÁ Jana
1958
1959
Č.Kruml.
Soběslav
00:00,00 00:00,00 01:28,1027.30/44,90
  SKOŘEPA Vojtěch
MANOVÁ Štěpánka
1999
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 DNS 0
  KLAMPFL Tomáš
STAŇKOVÁ Antonie
1999
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 DNF 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:53,00 26
2.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn00:00,00 00:00,00 01:02,209.20/17,422
3. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně00:00,00 00:00,00 00:58,305.30/10,018
4.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:00,107.10/13,414
5.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:01,008.00/15,110
6.3/VMKRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:02,909.90/18,76
7.4/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně00:00,00 00:00,00 01:03,0010.00/18,95
8.2/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:07,7014.70/27,74
9.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:05,8012.80/24,23
10.1/DMKLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:09,7016.70/31,52
11.5/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně00:00,00 00:00,00 01:40,9047.90/90,41
12.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:16,5023.50/44,30
  KODRAS Jan 2001 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS 0
  ČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3