vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje

24.05.2015   stejné jako závod č.57
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel13:32,30 36
2. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.13:49,4017.10/2,128
3.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.13:57,7025.40/3,120
4.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel14:03,6031.30/3,916
5.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.14:07,4035.10/4,312
6. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.14:24,0051.70/6,48
7. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.15:04,6092.30/11,44
8.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.15:15,30103.00/12,73
9.2/DMŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.15:20,30108.00/13,32
10.1/U23MUSIL Filip 1992 3 Č.Kruml.16:55,00202.70/25,01
  NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.12:57,40 30
2.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.13:39,1041.70/5,422
3.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:40,5043.10/5,514
4.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.14:47,20109.80/14,16
5.3/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel15:05,90128.50/16,55
6.4/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.16:20,80203.40/26,24
  BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav16:39,00 3
8.5/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.17:52,70295.30/38,02
9.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 0 Č.Kruml.18:33,50336.10/43,21
10.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.19:40,40403.00/51,80
11.4/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav20:11,20433.80/55,80
  BAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
13:43,00 31
2. VANĚČEK Tomáš
MAŠÍNOVÁ Marie
1986
1997
Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:54,0011.00/1,323
3. JIRKA David
LAGNEROVÁ Lenka
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:15,1032.10/3,915
4. PALOUDA Tomáš
PALOUDOVÁ Karolína
1969
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:16,7033.70/4,17
5. ŠVADLENA Václav
DUNDOVÁ Iva
1985
1995
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:22,9039.90/4,86
6.1/DSPLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
14:31,0048.00/5,85
7. NOVOSAD Lukáš
NOVOSADOVÁ Kristina
1976
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:51,8068.80/8,44
8.2/DSŠOTOLA Karel
VAŇKOVÁ Michaela
1997
2000
3 Litovel
Litovel
14:54,8071.80/8,73
9. ŠVADLENA Martin
BERÁNKOVÁ Kateřina
1987
1996
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:03,4080.40/9,82
9. SAIKO Tomáš
VÍTOVCOVÁ Natálie
1986
1995
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:03,4080.40/9,82
11.1/ZSKLEIN Pavel
BAUEROVÁ Markéta
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:29,40166.40/20,20
12.1/ZMMAREŠ Jakub
HLAVNIČKOVÁ Tereza
2003
2003
Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:55,50192.50/23,40
13.1/VSBABOR Stanislav
LAGNEROVÁ Jana
1958
1959
Č.Kruml.
Soběslav
17:50,90247.90/30,10
14.1/DMKLAMPFL Tomáš
STAŇKOVÁ Antonie
1999
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:42,90479.90/58,30
  SKOŘEPA Vojtěch
MANOVÁ Štěpánka
1999
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně12:30,30 17
2.1/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně13:09,8039.50/5,313
3.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.13:39,9069.60/9,39
4.2/VMKRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.13:47,0076.70/10,25
5.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.13:57,1086.80/11,64
6.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.14:12,10101.80/13,63
7.1/DMKLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.15:56,90206.60/27,52
8.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.16:46,00255.70/34,11
9.2/ZSČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.18:41,50371.20/49,50
10.3/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.22:12,00581.70/77,50
  MAYER Roman 1971 3 BechyněDNS 0
  KODRAS Jan 2001 0 Č.Kruml.DNS 0
  KLEIN Pavel 1976 2 RK TýnDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3