Slalom ve Strakonicích

11.07.2015   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha102.93 0 101.86 0 101.86 76
2. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus103.44 0 103.23 2 103.441.58/1,668
3.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor107.41 2 107.02 0 107.025.16/5,164
4. PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor109.13 0 107.17 0 107.175.31/5,260
5.2/VMNOVOSAD Lukáš 1976 3 Č.Kruml.109.69 0 108.08 0 108.086.22/6,156
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy110.42 4 111.01 0 111.019.15/9,052
7. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa109.69 2 107.85 6 111.699.83/9,748
8.1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec112.20 0 113.86 0 112.2010.34/10,244
9. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek115.64 4 111.61 2 113.6111.75/11,540
10.3/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus114.03 0 114.60 0 114.0312.17/11,936
11.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav117.36 0 115.22 0 115.2213.36/13,132
12.4/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn118.29 0 117.66 0 117.6615.80/15,528
13. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek115.41 56 116.26 2 118.2616.40/16,124
14.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB120.60 0 119.23 0 119.2317.37/17,120
15. POTUŽÁK Jan 1988 3 Sušice119.46 2 119.39 0 119.3917.53/17,219
16. KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy120.25 0 123.11 0 120.2518.39/18,118
17.6/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice125.86 2 119.08 2 121.0819.22/18,917
18.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB122.89 0 121.45 0 121.4519.59/19,216
19.2/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy121.55 0 121.62 2 121.5519.69/19,315
20.1/DMŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.129.63 8 124.69 0 124.6922.83/22,414
21.2/U23BOUZEK Filip 1992 Sušice125.87 8 123.28 2 125.2823.42/23,013
22.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník126.66 0 125.30 0 125.3023.44/23,012
23.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor123.99 2 129.23 4 125.9924.13/23,711
24.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor127.61 0 125.87 6 127.6125.75/25,310
25.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha127.14 2 126.09 2 128.0926.23/25,80
26.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor132.17 0 138.65 0 132.1730.31/29,89
27.3/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus137.91 0 132.57 0 132.5730.71/30,18
28.1/ZSMAJER Kryštof 2001 USK Pha136.25 2 133.28 0 133.2831.42/30,87
29.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy133.52 0 135.62 2 133.5231.66/31,16
30.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.132.99 4 135.40 0 135.4033.54/32,95
31.5/VSPOULA Jan 1955 Sláv.KV136.51 0 133.79 2 135.7933.93/33,34
32.1/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand139.57 0 143.77 0 139.5737.71/37,03
33.2/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha144.48 4 144.99 0 144.9943.13/42,30
34.3/ZSHOUSKA Jan 2001 USK Pha147.16 4 143.59 2 145.5943.73/42,92
35.2/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB143.47 4 143.80 4 147.4745.61/44,81
36.3/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.147.99 6 144.40 6 150.4048.54/47,70
37.7/VMVÁLEK Michal 1974 VS Tábor161.49 6 155.34 0 155.3453.48/52,50
38.4/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.155.13 8 152.55 4 156.5554.69/53,70
39.3/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav157.18 4 153.50 4 157.5055.64/54,60
40.4/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha158.68 0 170.09 0 158.6856.82/55,80
41.5/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB163.63 0 167.09 2 163.6361.77/60,60
42.6/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB167.00 4 175.38 2 171.0069.14/67,90
43.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha168.32 6 172.34 0 172.3470.48/69,20
44.8/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn227.95 58 211.51 6 217.51115.65/113,50
45.4/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice399.27 8 331.10 16 347.10245.24/240,80
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník1.00 999 5.00 0 999.00 0
Oddíl

Historie procházení