vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

10.04.2016   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:18,50 33
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:27,709.20/0,825
3.1/VSLANINA Vladimír 1969 MT L.Žatec20:15,6057.10/4,917
4. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.20:54,6096.10/8,39
5. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.22:56,20217.70/18,81
6.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.24:31,90313.40/27,10
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS TáborDNS 0
  ŠIMÁNEK Robert 1973 JihlavaDNS 0
  MÍKA Jaroslav 1976 RK TýnDNS 0
  KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS TáborDNS 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  HÁŠA Michal 1981 2 BechyněDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.17:58,80 50
2.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:09,9071.10/6,642
3. VANDASOVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.19:17,9079.10/7,334
4.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.19:53,30114.50/10,626
5.2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor20:46,70167.90/15,622
6.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav20:57,30178.50/16,518
7.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.21:06,70187.90/17,414
8.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.21:24,60205.80/19,110
9.3/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand22:14,90256.10/23,76
10.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav22:26,70267.90/24,85
11.3/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav22:36,30277.50/25,74
12.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.23:26,30327.50/30,43
13.4/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.24:10,90372.10/34,52
14.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.24:43,50404.70/37,51
15.4/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.25:46,10467.30/43,30
16.3/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav27:12,20553.40/51,30
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK BrandDNS 0
  STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:56,80 14
2.1/DSKRČ Ladislav
ŠTERCL Vít
1999
1999
Dukla B.
Dukla B.
21:12,40135.60/11,96
3.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:17,90141.10/12,42
4.2/DSPALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
23:18,20261.40/23,01
5.1/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
Bechyně
Bechyně
24:05,20308.40/27,10
  DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
DNS 0
  HÁŠA Michal
PAZOUREK Jan
1981
1973
3 Bechyně
Bechyně
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:23,30 33
2.1/DSKRČ Ladislav 1999 3 Dukla B.18:15,90112.60/11,525
3.1/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn18:32,70129.40/13,221
4.1/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.19:06,90163.60/16,617
5.2/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:42,40199.10/20,213
6.2/DSŠTERCL Vít 1999 Dukla B.20:08,60225.30/22,99
7.3/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně20:13,10229.80/23,48
8.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:23,30240.00/24,47
9.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:12,30289.00/29,46
10.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:37,40314.10/31,95
11.2/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně22:23,90360.60/36,74
12.3/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně24:29,20485.90/49,43
13.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.24:29,50486.20/49,42
14.3/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně24:31,10487.80/49,61
15.2/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.25:01,00517.70/52,60
16.1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.26:45,70622.40/63,30
17.2/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.27:19,40656.10/66,70
18.2/ZSSEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.27:58,20694.90/70,70
  ŠEDIVÝ Martin 2004 SoběslavDNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.DNS 0
  NACHTIGAL Jiří 1997 1 ChomutovDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 1 Loko PlzDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3